مسابقه ساخت کلیپ فلش

toomaj

Member
سلام. البته نمی دونم این تاپیک باید در این انجمن مطرح بشه یا خیر. در صورتی که اشتباه مطرح شده لطفا مدیر انجمن انتقال بدند.ممنونم

مسابقه طراحی کلیپ فلش توسط شرکت ارتباط گستران پارسوماش ( سازنده گیگا فوکس) به زودی.
جایزه نفر اول یک عدد ربع سکه. دوستان می تونن با ارسال ایمیل پیشنهادات خودشون روبفرماین
تا قبل از اعلام رسمی مسابقه ما رو یاری بدید. ممنون ( شرمنده لفظم عامی بود)
[email protected]

YTERROR

Active Member
آقا یک ربع سکه که چیزی نمیشه ایران کلیپ یک سکه کامل و یک ایمیل ایران کلیپ و ساب دامین میداد اونم برای یک کلیپ پارت

ولی اگه لینک مطلب بدی بهتره تا ایمیل

amir_s

Active Member
من هم پایم ! در کل خوبه ! ولی به نظر من بهترین کار اینه که به جای سکه یه دونه دومین و هاست جایزه باشه !
.... و اینکه کاملا به صورت رسمی باشه ! یعنی برای این امر یه صفحه درست بشه که پیشرفت کارها ... تعداد ارسال ها و تمامی مشخصات درج بشه !
و اینکه اول از همه باید معیار های داوری هم آورده بشه !
اگر کمکی از دست من بربیاد حتما استقبال میکنم !

Security9776

Active Member
منم هستم . ولی زودتر زمانش رو بگید تا یه وقتی رو براش بزاریم کنار تا بشه به موقع کار رو جم و جور کرد . چون شاید خیلی از ما مثل من از نظر زمانی در تنگنا باشند و زمان زیادی برای این کار نداشته باشند .

pendesign

Member
من هم اعلام آمادگي مي كنم ، ولي بهتر بود براي اين مسابقه يك صفحه اختصاصي و حتي يك سايت راه اندازي مي كرديد تا تعداد مخاطبين بره بالا ... در ضمن آخرين مهلت رو هم بگيد .

tafrehzan

Member
من هم هستم فقط زودتر موضوع رو مشخص کنید تا بترکونیم
مگه اینجور مسابقات مارو یکم را بندازه وگرنه حسش نیست

شوخی کردم !!!

به نظر من یه تیم داوری راه بندازین که مشکلی پیش نیاد و سعی کنید موضوع را طوری مطرح کنید که حتی کسی که زیاد با فلش آشنایی نداره سعی خودشو بکنه این خیلی مهمه

YTERROR

Active Member
دوست عزیز این تایپیک مال 2 سال پیشه مسابقه 2 سال پیش برگزار شد تاپیکهای قدیمی رو نیارید بالا

ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا