مسابقه ای در زمینه هنری

modjtaba

Member
pas az ranj va malalati chand:lol:fahmidam Image Upload Center ba esme file moshkel dare
Kodim.jpg

Kodim2.jpg

Kodim3.jpg

Kodim4.jpg

mamali132002

Active Member
مجتبی جون قشنگ شده...

بچه ها لطفا عکسا رو با سایز کوچیک اینجا بزارید. شما تو img.majidonline.com که Upload کنید خودش بهتون کد میده که با سایز کوچیک تو انجمن قرار بدین عکس رو.

احسان جون تو خودت نمیخوای دیگه طرح بدی ؟

آخرین ویرایش:

ehsan_3dmax

Active Member
این هم یک کار سریع السیر از بنده
لطفا شما هم با عکسها رو با سایز 768*1024 بگذارید.
ممنون

پیوست ها

• my_dream.jpg
    my_dream.jpg
    119.4 کیلوبایت · بازدیدها: 12

Lifer

Active Member
احسان جان کارت خیلی قشنگ شده .
هر کسی داره یه سبک جدید میده . ولی فکر کنم کلا 5 یا 6 نفر تا حالا اینجا عکس گذاشتن.

Saeid Taheri

Active Member
بسیار زیبا بود احسان جان ، مجتبی جان کارهات زیباست ولی به نظرم بیش از حد Blur داره .

mamali132002

Active Member
احسان جون خیلی قشنگ کار کردی...
سعید جون کار تو هم خیلی قشنگ شده.
اینم سایز بزرگ کار قبلیم :

آخرین ویرایش:

Lifer

Active Member

Iman3D1982

Active Member
agha ehsan vaghean tashakor. ba in mosabegheahaee ke tarteeb dadi vaghean room kheylee faal shode
?valee Aya in mosabeghe payanee nadareh

ehsan_3dmax

Active Member
خیلی ممنون آقا ایمان عزیز
من که در یکی از پستها از دوستان خواهش کردم که زمانی رو برای پایان این مسابقه پیشنهاد بدن.
دوباره تکرار میکنم:
1- عکس کارها رو در سایز 768*1024 بفرستید و اگر امکان داره صحنه مکس هم همراه عکس بفستید.
2-فکر کنم بهتر باشه یک زمانی رو هر فرد با ارسال کارش پیشنهاد بده تا بدینترتیب زمان پایان مسابقه مشخص بشه.من خودم نظرم اینه که تا جایی که امکان داره زمان بیشتری داده بشه. چراکه کارها بسیار متنوع است و این تنوع ایده ها است که کار رو زیبا جلوه میده. من که خودم تا بدینجای کار از ایده هایی که شما دوستان عزیز در کارهاتون استفاده کردید لذت بردم.
همین جا هم از همه ی دوستانی که تا اینجای کار در مسابقه شرکت کردند تشکر میکنم.

Lifer

Active Member
احسان جان منم موافقم که زمان بیشتری ادامه پیدا کنه چون در حقیقت یه آموزشه و به نظر من تا موضوع دیگه ای نیمده تمام نشه. فقط یه مشکلی هست، فکر کنم خیلی از ازای انجمن از وجود این تاپیک بی اطلاع هستن یا نتونستن plugin رو نصب کنن بی خیالش شدن.

ToFaN

Well-Known Member
به نظرم تو امضاهاتون بزارين
بد نيست
موخلص - يوسف

ehsan_3dmax

Active Member
Lifer گفت:
احسان جان منم موافقم که زمان بیشتری ادامه پیدا کنه چون در حقیقت یه آموزشه و به نظر من تا موضوع دیگه ای نیمده تمام نشه. فقط یه مشکلی هست، فکر کنم خیلی از ازای انجمن از وجود این تاپیک بی اطلاع هستن یا نتونستن plugin رو نصب کنن بی خیالش شدن.
خیلی ممنون lifer جان
من فقط فرصت میکنم تاپیکهای خودم رو در روز چک کنم.
اگه دوستانی که میتونن این اطلاع رسانی رو انجام بدن، ممنون میشم.

آخرین ویرایش:

ehsan_3dmax

Active Member
Ali_hi1368 aziz
kheili khoshhal shodam az inke dar in mosabeghe sherkat kardid dar hali ke tazekar hastid
haminke dar mosabeghe sherkat kardid khodesh kheili mohemme
iek rahkare sade va albate besiar mofid baraie render ba 3dsmax bedoone plugin ro dar inja vase shoma migam ta dar karetoon estefade konid
-نورپردازي صحنه.
براي نور پردازي اين چنين صحنه هايي تنها استفاده از يك نور skylight و plugin>light tracer كافي مي باشد.
1.1-يك نور skylight در يك نقطه انتخابي ايجاد كنيد(مكان مهم نيست).
1.2- در قسمت پارامترهاي نور موارد زير را تنظيم كنيد(در صورتي كه تغيير داده باشيد).
multiplier = 1.0
(ابي یا زرد كم رنگ)sky color> sky color
براي ايجاد سايه ها از light tracer استفاده مي كنيم.
1.3- كليد f10 را فشار دهيد و سپس به پانل advanced lightning برويد.
1.4- در اين پانل حالت light tracer را فعال كنيد.
دكمه رندر را كليك كنيد.
اگر سايه هاي موجود در صحنه حالت دانه دانه دارد ميتوانيد با افزايش پارامترهاي
(filter size (for example=1 و (rays/sample (for example=250 به سايه هايي دقيق دست پيدا كنيد.
امیدوارم واستون مفید واقع بشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا