مسابقـــــــــــه به مناسبت عید نوروز

mohammadbasri

کاربر فعال
نفرات اول و دوم

1 . BehrouzPc

nima_dsnr . 2

کوپن خرید از فروشگاه برای دوستان پیام خصوصی شد

موفق باشید

اونگ جان نیازی به اعلام نبود :green:
وقتی شما گفتی کلا دو تا شرکت کننده داشتیم مشخص بود که کی نفر اوله و کی دوم ، البته من نفهمیدم که دوست عزیزمون nima_dsnr دوم شده یا آخر !!
به هر دو دوست عزیز تبریک میگم.

در مورد مسابقه امیدوارم روزی برسه که بجای برگزاری مسابقه در انجمن فلش ، یک انجمن مسابقات فلش داشته باشیم.
حالا این حرف بالایی احتمال اجراش ضعیفه، اما نباید یک مسابقه ای که با استقبال روبرو نشد ، باعث پنچر شدن :sad: انجمن و اعضاش بشه!!
آونگ جان ، امیدوارم هر جا و در هر زمانی لبخند روی لب و شادی در دل داشته باشی.

nima_dsnr

کاربر VIP
اونگ جان نیازی به اعلام نبود :green:
وقتی شما گفتی کلا دو تا شرکت کننده داشتیم مشخص بود که کی نفر اوله و کی دوم ، البته من نفهمیدم که دوست عزیزمون nima_dsnr دوم شده یا آخر !!
به هر دو دوست عزیز تبریک میگم.

من هم به بهروز جان تبریک میگم.
من برای مقام نیومده بودم و زیاد هم فلش کار نیستم... بیشتر فتوشاپ و کرل و کلا گرافیک کار میکنم.
اما اینقدر هم که شما میگی خوار و خفیف نیستم :rose:

mohammadbasri

کاربر فعال

ای داد و بی داد
ببخشید ، من منظوری نداشتم
اتفاقا شما باعث سربلندی ما هستید.
من میگم موقعی که توی یک مسابقه فلش توی یکی از بهترین انجمن های فلش و با وجود فعال بودن انجمن فلش و داشتن کلی خبره فلش، فقط یک نفر از انجمن فلش شرکت کنه باعث سرافکندگی انجمن فلشه
و از اینکه میبینم دوستانی چون شما هستند که در زمینه های مختلف(فتوشاپ و کرل و گرافیک و فلش) دانش دارن خوشحال میشم و اگه حرف اشتباهی زدم همینجا عذر میخوام
موفق، شاد و پیروز باشید.
:rose:

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
من هم به بهروز جان تبریک میگم.
من برای مقام نیومده بودم و زیاد هم فلش کار نیستم... بیشتر فتوشاپ و کرل و کلا گرافیک کار میکنم.
بنده هم به نیمای عزیز تبریک میگم..
در واقع هدف این مسابقه ها اول و دومی و... نیست ، بلکه هدف ایجاد انگیزه و کار ، تجربه ، رقابت دوستانه است ، که فکر می کنم بنده به هدفم رسیده ام ، حتی اگر جزو هیچ یک از انتخاب شدگان (به فرض شرکت دوستان) نبودم.
به نظر بنده اگر دوستان کمی به فکر پیشرفت خودشان بودند در این جور مسابقه ها شرکت می کردند هر چند با یک کلیپ یا پروژه چند ثانیه ای... (یه جورایی تمرین خوبی هست ، قوانین را یاد بگیرید ، سپس ، تمرین ، تمرین ، تمرین... (یادم نیست جلمه از کیه! کیـــــــــــه!))

باز هم از نیمای عزیز و خودم برای شرکت در مسابقه و زمانی که گزاشته ایم ، از طرف سیل شرکت نکننده گان ؛ تشکر ویژه ای می نمایم.

جدیدترین ارسال ها

بالا