مزایده فروش سرویس بلاگ قویتر از میهنبلاگ

hassan1

New Member
مزایده فوری فروش سرویس بلاگ (قویتر از میهنبلاگ)

سلام دوستانی که مایل به خرید سورس کدهای کامل ترین سرویس وبلاگ ایران هستند پی ام بزنند. این سرویس تماما مبتنی بر سیستم وردپرس (کاملا فارسی) بوده و بسیاری از امکانات آن برای اولین بار در دنیا عرضه شده است.(همراه یا لینکدونی و شمارنده کلیک)
این سیستم صرفا یک بار و به بالاترین پیشنهاد واگذار می شود. برای صحبت های بیشتر با ایمیل تماس بگیرید.
---لیست امکانات در پایین---

آخرین ویرایش:

دایی محسن

Active Member
حداقل یه دمو یا یه اسکرین شات قرار می دادی یا یه لیستی از امکاناتش همین طوری که نمیشه

alionline1366

Active Member
آره دوست من با این اطلاعات کسی نمیخره اطلاعات کامل بزار یا حداقل یه دمو

irlogo

Active Member
دمو ، دمو ، دمو ، دمو ، دمو ، دمو ، دمو ، دمو ، دمو ، دمو ، دمو ، دمو ، دمو ، دمو ، دمو ،

hassan1

New Member
ارسال لینک دمو

دمو ، دمو ، دمو
حتما. دوستانی که مسیج بدن لینک دمو براشون ارسال میشه.
یا یه لیستی از امکاناتش همین طوری که نمیشه
وردپرس کاملا فارسی (با ترجمه مستقل از تیم وردپرس پارسی)
لینکدونی با شمارنده کلیک فوتو بلاگ و روزنوشت
وبلاگ گروهی ، ادامه مطلب ،ویرایشگر پیشرفته
دسته بندی مطالب برچسب گزاری(تگ)
تاریخ هجری شمسی و 20 قالب فارسی
آموزش نحوه نصب دومین و قالب
ویرایش آسان استایل!!

آخرین ویرایش:

maysam.m

Well-Known Member
فکر میکنم شما از وردپرس مولتی یوزر استفاده و آن را به فارسی ترجمه کرده اید ولی در مورد لینکدونی با شمارنده کلیک فکر کنم خودتون این را با کمی دستکاری در کدهای آن درست کردی؟ اینطور نیست دوست عزیز؟؟
به هر حال موفق بشید

hassan1

New Member
فکر میکنم شما از وردپرس مولتی یوزر استفاده و آن را به فارسی ترجمه کرده اید ولی در مورد لینکدونی با شمارنده کلیک فکر کنم خودتون این را با کمی دستکاری در کدهای آن درست کردی؟ اینطور نیست دوست عزیز؟؟
به هر حال موفق بشید

بله درست است.
اما نه فقط با کمی دستکاری!

maysam.m

Well-Known Member
خوب این سیستم چگونه فقط قرار است یک بار واگذار شود شما میتوانید یک قیمت پایه بگذارید تا تعداد بیشتری از افراد این سیستم را خریداری کنند من به لینک دمویی که شما قرار داده بودید مراجعه کردم چیز خاصی در آن مشاهده نکردم !! حداقل امکاناتی مانند آمارگیر را قرار میدادی تا ببینیم امار گیر آن چگونه است ؟؟!! لینک دمو برای مشاهده امکانات است اما شما هیچ امکاناتی در آن برای مشاهده قرار نداده اید !!!
ولی واقعا کار بزرگی کردید اگر سیستم را همگانی تر کنید فکر نکنم دیگه هیچ کس طرف ام تی هم نمیره چون الان دیگه همه امکانات ام تی در سیستم وردپرس ابتکاری شما قرار داده شده .
به نظرم اگه سایت پشتیبان برای این سیستمت درست کنی و به قیمتی مناسب برای فروش قرار دهی من اولین نفر هستم که از شما یه نسخه از آن را خرریداری میکنم . این طوری هم فروش بیشتری میکنید هم اطمینان بیشتری از این سیستم داده میشه به مشتری و هم کمی این سی ام اس ابتکاری را معروف میکنید
موفق باشید

hassan1

New Member
خوب این سیستم چگونه فقط قرار است یک بار واگذار شود شما میتوانید یک قیمت پایه بگذارید تا تعداد بیشتری از افراد این سیستم را خریداری کنند من به لینک دمویی که شما قرار داده بودید مراجعه کردم چیز خاصی در آن مشاهده نکردم !! حداقل امکاناتی مانند آمارگیر را قرار میدادی تا ببینیم امار گیر آن چگونه است ؟؟!! لینک دمو برای مشاهده امکانات است اما شما هیچ امکاناتی در آن برای مشاهده قرار نداده اید !!!
ولی واقعا کار بزرگی کردید اگر سیستم را همگانی تر کنید فکر نکنم دیگه هیچ کس طرف ام تی هم نمیره چون الان دیگه همه امکانات ام تی در سیستم وردپرس ابتکاری شما قرار داده شده .
به نظرم اگه سایت پشتیبان برای این سیستمت درست کنی و به قیمتی مناسب برای فروش قرار دهی من اولین نفر هستم که از شما یه نسخه از آن را خرریداری میکنم . این طوری هم فروش بیشتری میکنید هم اطمینان بیشتری از این سیستم داده میشه به مشتری و هم کمی این سی ام اس ابتکاری را معروف میکنید
موفق باشید

من برای شما دو لینک فرستادم شما ظاهرا لینک دوم رو نگاه نکردید! به هر حال از پیشنهادتون ممنون اما من خیلی دنبال تجارت نیستم فقط می خواهم زحماتم روی این سیستم هدر نره ضمن اینکه نمی خواهم کلی سرویس وبلاگ جدید با این سیستم راه بیافته. من صرفا یک آدم جدی و حرفه ای رو می خوام که دنبال یک کسب و کار جدی و حرفه ای باشه و طبیعی چنین کسی مایل نیست رقبایش به راحتی به سرورس کد سایتش دسترسی پیدا کنند. البته شما در صورت خرید مجوز فروش این سیستم رو به دیگران دارید و خودتون می تونید این کار رو انجام بدید در ضمن من تضمین می کنم تا یک سال از این سیستم پشتیبانی کنم. ممنون

آخرین ویرایش:
اقا این سیستم کجاش قویترین سیستم دنیا هست!

من این سیستم رو که پورتال دهی هست رو میدم 200 تومان اینم دمو : www.webnuke.ir

تازه اینم قویترین سیستم نیست ، قویترین بنظر من بلاگر هست

جدیدترین ارسال ها

بالا