پشتیبانی مرد (Man)

سلام خوب شده فقط باسد اون قسمتش را ( گوشت را بیار جلوتر، خانوما چشماشونا درویش کنند:green:آره شرتش را بیشتر به بیرون شیفت بدی) سینه هاش هم بالاش یه ذره زیادی کشیدست اما در کل خوب شده آفرین

bassam_cg

Active Member
سلام رضا جان

کارت خوب شده بسار عالی
اتفاقا منم مدتهاست که کار مدلینگ کارکتر انجام میدم و کلی با آناتومی بدن دردسر کشیدم ایرادات رو که بچه ها گرفتن پس من اونارو نمیگم ولی اگر خواستی کار رو ادامه بدی اگر بتونی جزییات رگ و ماهیچه های پا رو بیشتر در بیاری بهتر خواهد شد

در ضمن بخش Cleavage (خط سینه ) رو بیشتر کار کن
هر چند که تو کار مدلینگ به شما نمیرسم ولی اینا چیزهایی بود که به چشمم اومدن

موفق و سربلند باشید

3DTotal

Well-Known Member
سلام خدمت دوستان

این پست مال 4 ماه پیش هست و الان که خودم کار را مشاهده اش می کنم علاوه بر تمامی مشکلاتی که دوستان اشاره کردند خودم 100 مشکل درش می بینم :lol:

سلام خوب شده فقط باسد اون قسمتش را ( گوشت را بیار جلوتر، خانوما چشماشونا درویش کنند:green:آره شرتش را بیشتر به بیرون شیفت بدی) سینه هاش هم بالاش یه ذره زیادی کشیدست اما در کل خوب شده آفرین

ممنون رفیق .کاملا درسته کار بعدی که الان دارم روش کار می کنم به غیر از کاراکتر آنجلینا سعی می کنم یک کار بدون نقصی بزنم .

سلام رضا جان
کارت خوب شده بسار عالی
اتفاقا منم مدتهاست که کار مدلینگ کارکتر انجام میدم و کلی با آناتومی بدن دردسر کشیدم ایرادات رو که بچه ها گرفتن پس من اونارو نمیگم ولی اگر خواستی کار رو ادامه بدی اگر بتونی جزییات رگ و ماهیچه های پا رو بیشتر در بیاری بهتر خواهد شد

در ضمن بخش Cleavage (خط سینه ) رو بیشتر کار کن
موفق و سربلند باشید
سلام بسام جان خیلی دوست داریم .
حرف های شما و تمامی ایراداتی که دوستان گفتند کاملا درسته .

هر چند که تو کار مدلینگ به شما نمیرسم ولی اینا چیزهایی بود که به چشمم اومدن
بسام جان شما اختیار دارید این چه حرف ایی هست که می زنید ما خودمون هم تازه اول کار هستیم .

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای تمامی بچه های /

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
وری نایس. خیلی بیوتیفول بود و خوشمان آمد.
یه تکسچر خیلی خوبم براش درست کنی عالی عالی می شه.
شاد باشی و موفق.

جدیدترین ارسال ها

بالا