مرجع جوملا کیست؟

بعد 2 سال دوری خواستم برم طرف جوملا:wink:. از همه شنیدم بهترین cms هست و قابلیت های زیادی داره:). منم دوباره جذبش شدم مخصوصا الان که برای هاستینگ نیاز به یم cms انعطاف پذیر دارم . . . . .:green::green::green:

خلاصه .بریم سر اصل موضوع:sad:

از سر کنجکاوی که دارم یک سرچ الکی توی اینترنت زدم. چشم روز که نه شب بد دید:shock::shock::shock::shock:

چشمم خورد به این نامها:
mambolearn.com
www.joomla.ir
persianit.ir
joomfa.org

======================================================
تا اونجایی که من میدونم اون اوایل آقای بلوردی joomla.ir را راه اندازی کرد:shock:
بعدش یا قبلش بچه های خوب mambolearn.com عزیز هم داشتن فعالیت میکردند.:shock:

حالا من موندم بقیه دیگه کی هستند؟ :-?:-?:-?واقعا الان موندم مرجع کیه:?::?::?::?::?:!!!!!!

mambolearn

Active Member
سلام

لطفا از اسمایل ها به صورت متعارف استفاده کنید !

در حال حاضر 4 تیم روی جوملا کار میکنند

مامبولرن
جوملا دات آی آر
جومفا
جی پرشین

شما میتونید با توجه به سابقه تیم ها، انجمن پشتیبانی که دارند و افراد متخصصی که در تیم های مختلف فعالیت میکنند نسخه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

یا علی

سابقه خوب 2 سایت سابقه دارند. یکی شما و دیگری joomla.ir. ولی در کل گفتم. آخه بازار فارسی سازی هم شلوغ شده. برای همین وردپرس 1 سایت دیگه هم اومده. در کل باید بحث اعتماد و امنیت هم باشه دیگه.
من خودم شخصا شما را خیلی قبول دارم. سابقتون هم زیاده. خودت یک مرجعی دیگه جه برسه برای نرم افزار. ولی راستش موندم

Mohammadreza

Well-Known Member
خوب دوستان اوپن سورس يعني همين ،
بخوايم بگيم مرجع خوده joomla.org ، بقيه فقط توسعه دهنده هستند ! حالا يكي بقول شما حرفه اي يكي غير حرفه اي !

من خودم رفتم طرف مامبولرن.

ولی میخوام بدونم به غیر از فارسی سازی ، دیگه چه دستکاری هایی میکنند؟

آیا از لحاظ دیگر با هم فرق دارند؟

Mohammadreza

Well-Known Member
براي اينكه تغييرات ديگه هم انجام بدند دستشون بازه !
بستگي به گروهش داره ديگه ،
يكي فقط فارسي مي كنه ، يكي يه سري ماژول پيشفرض اضافه مي كنه ، روي امنيتش كار مي كنه و ... !

و البته خوب كاري كرديد مامبولرن رو انتخاب كرديد :wink:

میترا 2 هم گرفتم و تست کردم. هیچی نیست. همین جوملا است و فقط برداشتن بهش ماژول از پیش نصب شده اضافه کردن. ولی من احساس میکنم قالبهای میترا زیباتر و حرفه ای تر و با امکانات تر است!!!!!!!!!!!!!!!!

در کل تفاورت چندانی با هم ندارند
از نظر سابقه مامبو لرن قدیمیشونه
جومفا بعدیه که از نظر فنی خیلی ضعیف هستند
persianit.ir هم خوبه که فکر میکنم بودجه دولتی دارند
جوملا دات آی آر رو هم آشنایی ندارم

mambolearn

Active Member
در کل تفاورت چندانی با هم ندارند
از نظر سابقه مامبو لرن قدیمیشونه
جومفا بعدیه که از نظر فنی خیلی ضعیف هستند
persianit.ir هم خوبه که فکر میکنم بودجه دولتی دارند
جوملا دات آی آر رو هم آشنایی ندارم

در ادامه این صحبت ها باید بگم Persianit با مامبولرن Join شدند و در حال حاضر با هم روی جوملا کار میکنند . این مسئله باعث شد از کار کردن موازی روی یک مسئله جلوگیری بشه و کارها در راستای هم و با توان و تخصص بیشتر دنبال بشه

یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا