مرتب کردن خودکار در کورل توسط Ecut

Member
یه ادآن برای کورل هست که خودکار حروف رو میچینه کنار هم به اسم "ای کات" که خیلی به درد کسانی میخوره که دستگاه برش دارن
http://eng.e-cut.ru/
اینم سایتش:D
ولی من توی استفاده ازش مشکل دارم کسی میتونه امتحان کنه ببینه چه جوریه برای بقیه توضیح بده؟
نسخه کامشو هم اگه کسی داره بذاره ممنون میشم (یا ادآنهای مشابه) رو

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
نصب كردم چيزي دستگيرم نشد
بقيه دوستان هم امتحان كنن شايد چيزي ازش دربياد

موفق باشيد
مهدي

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
خوب امكانات خوبي داره امكان نوشتن ماكرو داره محدود
براي justify متن كاربرد داره بصورت تراز خط از 2 طرف متن البته نوع چينش متن رو نميدونم

سمپليز

ex_001.gif

ex_002.gif

ex_003.gif

Member
فقط همین؟:shock:
این جور ادآنها باعث میشن که هنگام برش با دستگاه کاتر تا 95% از دور ریز قسمتهای اضافی ماده تحت برش کم شه
(همین کار معمولاً با دست انجام میشه که کلی وقت گیره)پس یکی از مهمترین ادانهای کرل به حساب میاد
من میرم از دوستم گوگل بپرسم ببینم چی حالیم میشه:D

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
نه منظور من از اينكه چيزي دستگيرم نشد اينه كه كار با اين ادآن چطوريه و چطوري كار مي كنه وگر نه توضيحات شما از Sampleهاي شركت كاملا واضحه ولي كار با اون چطوريه و بر حسب چه الگوريتمي مي چينه يعني ورودي بايد چي باشه txt يا متن weld‌شده و اينكه براي متون فارسي چطوري كار مي كنه و از اين دست موضوعات
چيزي متوجه شديد بگيد...

موفق باشيد
مهدي

Member
دو سه تا ویدئو داره (تو همون سایت) که طرز کارش رو نشون میده ولی مشکل دقیقاً همینجاست !؟؟! من همون کارا رو میکنم ولی اون اتفاق که تو ویدئو می افته برای من نمی افته:-?
در مورد شیوه کارش هم زیاد سر در نمیارم فقط میدونم یه چیزی شبیه اکشن توی فوتوشاپه که توی کرل اینجوری درستش کردن
(من زیاد کرل وارد نیستم احتمالا یه کاری رو که باید انجام میدادم رو بلد نیستم)توضیح اینکه چند نفری یه همچین چیزی رو دارن و استفاده میکنن ولی حاضر نیستن به کسی یاد بدن:snap:

nafas_bala 22

New Member
منم کرکش را می خوام خیلی لازم دارم اگه کسی داره خداوکیلی بذاره کاره ماراه بیفته...

andisheaftab

New Member
دوست عزیز برای چیدمان باید یک نرم افزار کمکی نصب کنید و برای چیدمان ال ای دی هم روش خاص خود را دارد
که سی دی آموزشی آن در نمایشگاه بین المللی در غرفه سنیز در تاریخ سوم تا پنجم دی نودوسه عرضه میشود

andisheaftab

New Member
دوست عزیزی که میخواهند چیدمان حروف رو داشته باشند به وبلاگ تابلوساز اندیشه آفتاب مراجعه کنند و تماس بگیرند فیلم آموزشی اونجاست

جدیدترین ارسال ها

بالا