مراکز آموزش انیمیشن

سلام دوستان
آقا من به دنبال این سوال خیلی گشتم اما کسی نبود که یه جواب درست حسابی بهم بده امیدوارم بتونم جوابشو در مجید آنلاین پیدا کنم
از کسانی که اطلاع در این مورد دارند خواهش میکنم به بنده در این زمینه کمک کنید مرسی:rose:
توی تهران آیا مرکز آموزشی برای تدریس انیمیشن وجود داره ؟ آیا رشته ای با این نام در هنرستان یا دانشگاه یا هر جایی دیگه وجود داره که بشه ثبت نام کرد و بعد از اتمام مدرک معتبری گرفت ؟
آموزشگاهای آزاد چطور ؟
خیلی ممنون میشم جوابم رو بدید مرسی:rose:

moslancer2

Member
سلام دوستان
آقا من به دنبال این سوال خیلی گشتم اما کسی نبود که یه جواب درست حسابی بهم بده امیدوارم بتونم جوابشو در مجید آنلاین پیدا کنم
از کسانی که اطلاع در این مورد دارند خواهش میکنم به بنده در این زمینه کمک کنید مرسی:rose:
توی تهران آیا مرکز آموزشی برای تدریس انیمیشن وجود داره ؟ آیا رشته ای با این نام در هنرستان یا دانشگاه یا هر جایی دیگه وجود داره که بشه ثبت نام کرد و بعد از اتمام مدرک معتبری گرفت ؟
آموزشگاهای آزاد چطور ؟
خیلی ممنون میشم جوابم رو بدید مرسی:rose:
دوست عزیزم این موضوع رو من هم خیلی یه زمان دنبالش بودم... دوره من هنرستانی مخصوص نبود... اما الان چرا هنرستان داره... تلویزیون هم تبلیغ میکنه هم اینکه صدا و سیما هم یه هنرستان برای خودش زده و دانشکده داره... و آموزشگاه هم هست... (اما من هیچ آموزشگاهی رو قبول ندارم) البته برای استارت خوبه ولی برای پیشرفت به آموزشهای فراوونی که زبان اصلی هست مراجعه کنی در کنار آموزشگاه های داخلی خیلی خوبه...:wink:

دوست عزیزم این موضوع رو من هم خیلی یه زمان دنبالش بودم... دوره من هنرستانی مخصوص نبود... اما الان چرا هنرستان داره... تلویزیون هم تبلیغ میکنه هم اینکه صدا و سیما هم یه هنرستان برای خودش زده و دانشکده داره... و آموزشگاه هم هست... (اما من هیچ آموزشگاهی رو قبول ندارم) البته برای استارت خوبه ولی برای پیشرفت به آموزشهای فراوونی که زبان اصلی هست مراجعه کنی در کنار آموزشگاه های داخلی خیلی خوبه...:wink:
سلام از هر دوی شما عزیزان متشکرم که لطف کردید و جوابم رو دادید خیلی ممنونم :rose:
در مورد آموزش های زبان اصلی باور کنید من همشون رو (gnomon .digital tutor ) دیدم و از روشون چندین بار تمرین کردم من تقریبا 1 سالی هست که دارم انیمیشن تمرین می کنم اما فقط در خانه و با آموزش های زبان اصلی بوده و احساس می کنم بدون مدرک در این رشته تاثیری نداشته باشه
چند وقت پیش یه تبلیغ از شبکه 3 پخش شد از کسانی که می خواهند هنر های پویا نمایی رو یاد بگیرند ثبت نام
می کنند باهاشون تماس گرفتم گفتند که مخصوص کسانی هست که از دوم دبیرستان به بعد ثبت نام کنند و تا مدرک دیپلم هم ادامه داره که من دیپلم دارم و به دردم هم نمی خوره

راستی علمی کاربردی کجا ثبت نام میکنه؟اگه میشه یه توضیح دقیق تری در مورد این علمی کاربردی بدید که از کجا باید ثبت نام کرد چه شهر و چه رشته ای هست ؟:rose:

yamikazy

Member
عزيز يه تحقيق هم راجب اموزشگاه ويژه بكن دوره هاي يكساله انيميشن ميزاره اخرش مدرك هم ميده ولي يكم خيلي قيمتش زياده(٣٦٠٠).
اگه تو گوگل سرچ كني نو سايتش مبحث هاي اموزشيش رو قرار داده.
موفق باشيد.

جدیدترین ارسال ها

بالا