مراقبت مو بعد از انجام کراتینه مو

parniahair

New Member
مراقبت مو بعد از انجام کراتینه مو موضوعی است که درباره آن در این مقاله بحث و گفتگو خواهیم کرد. مو یکی از مهمترین عوامل زیبایی انسان است. رنگ، مدل و مرتب بودن مو تاثیر زیادی بر چهره فرد می گذارد. افرادی که موهایی زیبا و مرتب دارند معمولا بیشتر به دل می نشینند و جذابیت بیشتری دارند، به همین دلیل خانم ها و آقایان زیادی به دنبال راهی برای مرتب بودن موهایشان هستند. کراتینه مو یک راه حل برای صافی و مرتب شدن مو است که در چند سال گذشته طرفداران زیادی پیدا کرده است.

افراد برای داشتن موهایی صاف و درخشان به سراغ خدمات کراتینه مو می روند. کراتینه مو باعث تقویت موهای آسیب دیده و مرتب شدن آن ها می شود. کسانی که موهایشان را کراتینه می کنند باید توجه داشته باشند کراتینه بین سه تا شش ماه ماندگاری دارد و برای اینکه عمر بیشتری داشته باشد باید نکات ویژه ای را رعایت کرد. به طور مثال باید از شوینده های مخصوصی برای شستشو مو استفاده کرد. در ادامه ی این مطلب به ارائه ی اطلاعات بیشتری درباره روش های مراقبت مو بعد از انجام خدمات کراتینه مو می پرازدیم.

روش های مراقبت مو بعد از کراتینه مو
کراتینه مو برای افرادی که موی آسیب دیده، وز یا فر دارند مناسب است و موهایی لخت و درخشان به آن ها هدیه می دهد. برعکس ابزارهای حرارتی صاف کننده مو که آسیب های زیادی برای مو در پی دارند، کراتینه مو روشی مطمئن برای صافی مو به حساب می آید. این روش نیاز به مراقبت های ویژه ای دارد. دانستنی های لازم در مورد کراتینه مو را برای شما عنوان خواهیم کرد.

سه روز بعد از کراتینه مو
زمانی که مو کراتینه می شود تا سه روز نباید خیس شود و اگر خیس شد باید خیلی سریع با سشوار خشک شود. برای اینکه مو آسیبی نبیند بهتر است در سه روز اول از کش، سنجاق یا گیره مو استفاده نکنیم و مو را باز بگذاریم.

خداحافظی با اتو مو
ابزارهای حرارتی صاف کننده مو تاثیرات منفی زیادی برای مو به همراه دارند. این روش ها باعث می شوند مو شکننده و چند شاخه شود. پس بهتر است تا جایی که می شود از اتو مو استفاده نکنیم، البته گفتنی است زمانی که مو کراتینه شده دچار شکستگی می شود باید شکستگی را با اتو برطرف کنیم.

نرم و مرطوب نگه داشتن مو
برای اینکه موی کراتینه شده حالت صافی و درخشان خود را حفظ کند بهتر است از نرم کننده ها و روغن های طبیعی استفاده کنیم. این کار باعث می شود رطوبت و نرمی مو در در حد استانداردی بماند و از خشکی و آسیب دیدن آن جلوگیری می کند.

خداحافظی سه ماهه با رنگ و مش
بهتر است تا سه ماه بعد از کراتینه مو، موهایمان را رنگ و مش نکنیم تا عمر کراتینه بیشتر شود و همچنان موهایی درخشان و صاف داشته باشیم.

کوتاه کردن موی آسیب دیده
اگر موی ما بعد از کراتینه دچار موخوره شد بهتر است هرچه سریعتر قسمت آسیب دیده مو را کوتاه کنیم و از آسیب رسیدن به بقیه مو جلوگیری کنیم.

استفاده از شامپوهای بدون سولفات
برای اینکه مو کراتینه شده ماندگاری بیشتری داشته باشد و زیبایی خود را حفظ کند باید از شامپوهای ویژه و بدون سولفات استفاده کنیم.

خدمات کراتینه مو پرنیا
گروه زیبایی پرنیا خدمات کراتینه مو را با بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه انجام می دهد. این گروه برای رضایت بیشتر مشتریان خدمات کراتینه را با مناسب ترین قیمت و با کیفیت ترین شیوه انجام می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با خانم رضایی مدیریت سالن زیبایی مو پرنیا تماس بگیرید.
منبع : زیبایی مو پرنیا - مرکز خدمات زیبایی پرنیا

خانم رضایی : 09129442161-0991844216
 

جدیدترین ارسال ها

بالا