مد خوب براي تبليغات چيه؟

amir3xa

Member
مد خوب براي تبليغات در انجمن چيه و ممنون مي شم لينكشم بديد :eek:

parkanet

Member
اگه راهي ديدي به ما هم بگو ما سي دي فروشي داريم اونم از نوع تخصصي

d@nial

Well-Known Member
amir3xa گفت:
مد خوب براي تبليغات در انجمن چيه و ممنون مي شم لينكشم بديد :eek:
میتونی phpadsnew که در فانتاستیکو در cpanel هست بصورت جداگانه نصب کنی و تو فرومت ازش استفاده کنی

البته یه هکی هم هست که الان اسمش خاطرم نیست، پیدا کردم میزارم

amir3xa

Member
دستت درد نكه دانيال من اينو دانلود كردم در مورد phpadsnew هم نصب كردم ولي نتونستم طرز كاشو خوب ياد بگيرم تا جايي كه يه بنر مي سازم رفتم ولي نمي دونم چجوري اونو تو فروم قرار بدم :cry:

amir3xa

Member
اقا من وقتي ميام اين مد complete banner رو نصب كنم اين اشكالو در صفحه اول مي ده اشكال از page header.php مي دونم..چون وقتي كد مخصوصي كه در pageheader.phpبايد باشه ور مي دارم درست مي شه حالا من بايد چيكار كنم اينم از complete banner (كد سر جاي درستم قرار مي گيره )
ديتابيسم نصب كردم

کد:
خطاي عمومي
خطاي عمومي

Couldnt get banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near شنبه 19 خرداد 1384 - 11:49 BETWEEN time_begin AND time

SELECT DISTINCT banner_id, banner_name, banner_spot, banner_description, banner_forum, banner_type, banner_width, banner_height, banner_filter FROM phpbb_banner WHERE banner_active AND IF(banner_level_type,IF(banner_level_type=1,2<=banner_level,IF(banner_level_type=2,2>=banner_level,2<>banner_level)),banner_level=2) AND (banner_timetype=0 OR (( 5 شنبه 19 خرداد 1384 - 11:49 BETWEEN time_begin AND time_end) AND ((banner_timetype=2 OR (( 5 شنبه 19 خرداد 1384 - 11:49 BETWEEN date_begin AND date_end) AND banner_timetype=4) OR (( 5 شنبه 19 خرداد 1384 - 11:49 BETWEEN date_begin AND date_end) AND banner_timetype=6) )))) ORDER BY banner_spot,banner_weigth*SUBSTRING(RAND(),6,2) DESC

Line : 430
File : page_header.php

»

d@nial

Well-Known Member
در مورد خطا نمیدونم از چیه

اگر چیزی فهمیدم میگم

mmz

Member
شما اگه از توی خود قالبتون کار کنی که خیلی بهتر هست. چرا که اونجوری میتونید بدونید چی از آب در میاد.
من این راه رو پشنهاد کردم.

d@nial

Well-Known Member
amir3xa گفت:
منظورتونو نفهميدم؟
منظورشون ویرایش فایلهای overall_hearder.tpl و overall_footer.tpl هست که میتونی ویرایش کنی و لوگو رو بزاری

اما از امار و اینا خبری نیست!

جدیدترین ارسال ها

بالا