::مدیر جدید:: بیاین برای تبریک!

Sherlock_Holmes

Active Member
سلام به همه دوستان..

امیدوارم همگی خوب و سرحال باشید..

از اونجا که ماشالا هزار ماشالا اینهمه عضو توی بخش سه بعدی داریم(!) که همشون هم فعال هستند، مشخصه که نیازهای سایت توسط یکنفر راهبر رفع نمیشه.. اینه که همراه با مدیران ارشد مدتی بررسی کردیم و از بین همه دوستانی که با جدیت فعالیت میکنند و همگی هم استاد هستند موفق شدیم یکنفر رو برای مدیریت انتخاب کنیم که من فکر میکنم همگی هم دوستش داشته باشند و هم بعنوان راهبر بخش سه بعدی بپذیرنش..
برای من که همکاری با ایشون افتخار آمیزه..

صرفا برای اینکه کمی هیجان انگیزش کنیم و کارای ابتدایی هم تا اونموقع انجام بشه من الان معرفیش نمیکنم تا دوشنبه!

تا اونموقع میتونید حدس بزنید یا اگه نمیتونید حدس بزنید (که بعید میدونم کسی بتونه:wink:) میتونید پیشاپیش تبریک بگید.. اسپم هم فعلا آزاد هست..

دوشنبه مراسم رسمی رو برگزار میکنیم..! فقط ما عمو پـورنگ نداریم که مراسم رو برامون رسمی تر کنه!
30upn9j.gif

==============

ویرایش دوم:

خب دوستان نوبت به معرفی مدیر جدید رسید..
فکر میکنم همه میشناسیدش، دوست خوبم Navidmilan عزیز که افتخار دادند به من که در راهبری بخش سه بعدی همکاری کنند..

امیدوارم همگی همونطور که همیشه با متانت با همه مدیران همکاری کردید با نوید عزیز هم همکاری کنید..

نوید جان تبریک میگم..

آخرین ویرایش:

the_king

مدیرکل انجمن
قربونتون برم، بیش از این شرمنده ام نکنین، من هم مفتخرم که در کنار شما اساتید باشم ، حقیقتا بسیار
انتخاب شایسته و مناسبی کردید ولی ای کاش قبلش با خودم هم یک صحبتی می کردند.:green: تا قبل از اینکه این
تاپیک رو بخونم اصلا فکر نمی کردم که قراره من رو انتخاب کنن. ..راستی حالا این گرافیک سه بعدی چی هست؟ :دی

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
آقا ایمان تبریک میگم بابت تصمیمی که گرفته شد ، چون فکر کنم واقعا احتیاج هست .
به اونی هم که انتخاب شده تبریک میگم و امیدوارم که بتونه تاپیک های گرافیک سه بعدی رو پله پله رو به صعود ببره .
موفق باشید
:rose:

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
منم تبریک میگم به مدیر جدید:oops:
جینگل بینگیل ( اینم یه تیکه عمو ****گی:lol:)
شرلوک جان حالا ایشون کلا مدیر 3 بعدی هستند یا یه بخش خاص؟؟
خواهشا یه مدیر Cinema 4D هم انتخاب کنید دلمون گرفت:sad:

Mandana

Active Member
تا اونموقع میتونید حدس بزنید یا اگه نمیتونید حدس بزنید (که بعید میدونم کسی بتونه:wink:) میتونید پیشاپیش تبریک بگید
می هم میشه حدس بزنم آیا؟:green:
قربونتون برم، بیش از این شرمنده ام نکنین، من هم مفتخرم که در کنار شما اساتید باشم ، حقیقتا بسیار
انتخاب شایسته و مناسبی کردید ولی ای کاش قبلش با خودم هم یک صحبتی می کردند.:green: تا قبل از اینکه این
تاپیک رو بخونم اصلا فکر نمی کردم که قراره من رو انتخاب کنن. ..راستی حالا این گرافیک سه بعدی چی هست؟ :دی

پیشده.ناظم اسپمر:snap:

/

Sherlock_Holmes

Active Member
:-?
کافیه توی یه تاپیک اسپم رو آزاد اعلام کنی! یه شبه میره صفحه دو و سه!:wink:

منم تبریک میگم به مدیر جدید
جینگل بینگیل ( اینم یه تیکه عمو ****گی)
شرلوک جان حالا ایشون کلا مدیر 3 بعدی هستند یا یه بخش خاص؟؟
خواهشا یه مدیر cinema 4d هم انتخاب کنید دلمون گرفت

مدیر کل سه بعدی هستند..

قرار بود یکی دو تا مدیر دیگه هم برای بخشهای دیگه داشته باشیم.. احتمالا اینطور خواهد شد.. باید ببینیم چقدر اون بخشها فعالیت دارند.. البته نه همشون..

آخرین ویرایش:

:Mohsen:

کاربر باتجربه
به به سلامم

به ... بر و بچز

آقا من یه پیشنهاد دارم
قطعا اینجا کسی هست که میدونه این مدیر کیسه
ولی نمیگه، چون....
زیر میزی میخواد:green:

هرکی زودتر اسمشو لو بده جایزش با ماندانا!
موافقید؟!
موافقید دیگه ... نه؟!

به به ماندانا خانوم هم که تنبل تشریف فرما شدن! ^.^ !

Sherlock_Holmes

Active Member
محسن یه سری دوستان به من پیشنهادهای مالی هنگفتی کردند! اما من بروز ندادم...!:wink:

دوستان پست اول آپدیت شد.. میتونید با مدیر جدید آشنا بشید..
من اولین نفری هستم که تبریک میگم..:rose:

30upn9j.gif

آخرین ویرایش:

Erfan

Active Member
نوید جان؛
مجدداً بهت تبریک میگم و امیدوارم موفقیت هات روز به روز بیشتر بشه.

:Mohsen:

کاربر باتجربه
بابا نوید ایول
داشتیم؟!

من که رفیق جون جونیت بودم
باشه! چرا زودتر نگفتی؟

جدا از شوخی، نوید واقعا بهت تبریک میگم
تا حال که مدیر نبودی به من خیلی کمک میکردی
حالا که مدیر شدی دیگه از تو پاچت در نمیام!:green:

تقدیم به نوید جان