مدیر انجمن فلشــ

kiarash.M

Active Member
ترفیع آقای آونگ را به مقام مدیریتی این انجمن ( :دال ) تبریک عرض میکنم !
امیدوارم ایشون از روی علاقه شون ، که با هین مقام نایل شدند در کنار من و من در کنار ای شون نظم اینجا را حافظ کنیم !

تبریک .

++Hadi++

Active Member
سلام علیکم
بنده حقیر هم به سهم خودم ، ترفیع درجه دوست عزیزم جناب آونگ جان رو تبریک می گم و از خداوند منان آرزوی موفقیت رو در تمام امورات زندگی برای ایشون خواستارم ...:rose:
بای...

Mr. LonelY

کاربر فعال
به به به به!
مبارکه!، مبارکه!
ب سلامتی!
ایول، یه شیرینی افتادیم!
اونگ جان بقیه دوستانو نمیدونم ولی من یکی شیرینی میخوام

mohsensemsarpour

کاربر فعال
بابا ببین آونگ عزیزم سبز شده ...

آونگ جان همه می دونن ما با هم دوستیم (دیدید تا یکی مدیر می شه همه می گن ما با هم دوست بودیم) ولی جدی می گم آونگ جان خیلی خیلی خوشحالم که شما مدیر شدی حالا تو تا از دوستای خوبم اینجا مدیر شدن که من می تونم هر چی خواستم باهاشون مشورت کنم و انجام بدم

موفق باشید آونگ و کیای عزیز

راست می گن بچه ها شرینی رو هم روزهای میتینگ می تونید بدید دیگه خسیسا

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
مگه میتونه شیرینی نده :green::wink: ..... آونگ جان همه بچه ها شیرینی مدیریتت رو میخوان ..... هاین

mohammadbasri

کاربر فعال
سلام آونگ جان
تبریک میگم، ایشالا مدیر بخش فلش در شرکت ادوب بشین
آبدارچی خواستی من در خدمتم
من استاد فلش هستم. :shock:
درست مثل این: :razz:

Mandana

Active Member
بعنوان عضوی کوچیک ازین جامعه ی گنده اعلام می کنم که شیرینی میخوام منم!

/

خودم اولین نفر تبریک گفتم اما بازم مبروک...امیدبارم کنار کیارش جان و سایر دوستانباعث بشین این انجمن هر روز بیشتر از دیروز پیشرفت داشته باشه:rose:

evt

Member
با عرض تبریک جهت مدیریت شما .
یک سوال به عنوان تازه وارد داشتم :
مدیریت بر چه اساسی انتخاب می شود ؟ حسن سابقه ، تسلط علمی ، نظر سنجی یا سایر موارد

Mandana

Active Member
با عرض تبریک جهت مدیریت شما .
یک سوال به عنوان تازه وارد داشتم :
مدیریت بر چه اساسی انتخاب می شود ؟ حسن سابقه ، تسلط علمی ، نظر سنجی یا سایر موارد

سابقه، اطلاعات _ البته توی این بخش ماشالاه حرفه ای ها زیادن، انتخاب کلی سخت بود_ طرز برخورد با کاربران، میزان فعالیت و معیارهای دیگه
در نهایت هم با مشورت با سایر مدیران سایت، از بین چند نفر، یک نفر انتخاب میشه_ نوعی نظر سنجی_
موفق باشید:rose:

arman_p

Member
درود
من هم بر شما درود و سپاس می فرستم. امیدوارم اون دلخوری که قبلا از بنده داشتید رو از دلتون بیرون کنید و مرا به بزرگی خود ببخشید.:)
مدیریت انجمن فلش رو از طرف خود به شما و خانواده ی گرامی تبریک می گویم.:rose:
سپاس

animations

Active Member
هی!! اینجا رو... آونگ مدیر شده!! تبریک می گم آقا. ایشالا هزار سال مدیریت کنین. همیشه موفقیت و پیشرفت و اینا داشته باشین... :rose:
به نظر من انتخابتون خیلی خوب بود. یادمه تازه که توی فروم عضو شده بودم، هر وقت یه مشکل فلشی داشتم و سرچ می کردم، معمولا آخرش به جوابهای آونگ می رسیدم.

ممنونم دوست عزیز آونگ جان و کیا جان

جدیدترین ارسال ها

بالا