مدل یا الگو دروازه های آپارتمان ها

mortezan

Active Member
سلام دوستان، نیاز زیادی دارم به دروازه های آپارتمان ها (حالا مدل 3d باشه یا عکس برای الگو‌گیری برای مدل کردن فرقی نداره) توی نت هم که جستجو میکنم یا با علیرضا حقیقی برخورد میکنم:wink: یا با دروازه هایی که میله ای هستند و بیشتر برای ویلا به کار میره (که اونم کم بکار میره کم کم اطراف ما) خیلی لطف میکنید به من کمک کنید برای پیدا کردن الگو هایی برای طراحی :rose:

mortezan

Active Member
شاید این حرکتم اسپم باشه... البته قصدم این نیست ولی میخوام یکم روشنگری تر کنم تا شاید دوستان راحت تر بتونند کمک کنند(البته اگر تمایل به کمک دارند) :wink:

منظورم من از الگو هر چیزی هست که این روازه های آپارتمان هارو ببینم یعنی عکس با موبایله یا هر چیز دیگه ای مهم نیست یا اصلا کارهای سه بعدی که شما کردد و و داخلش دروازه داره (تمام قد) اونهارو هم نشون بدید مشکلی نیست اگر مدل تری دیش رو در دسترس ندارید یا اینکه تمایلی به اینکه این فایل هارو در اختیار کسی بدید (که البته از نظر من مشکلی نیست که ادم نخواد چیزی رو که خودش مدل کرده برای کار های خودش رو در اختیار کسی بزاره که البته اگر من باشم میزارم!!:wink: حالا به هر حال من با عکس هم راضی میشم!! خیلی لطف میکنید کمکم کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا