غیره مدلینگ

hesam_sn

کاربر VIP
کامیون

سلام.
این ماشین رو تو انیمیشن a monster in paris دیدم و مدلش رو ساختم. ساختمونا هم قبلا مدل کرده بودم.
رندر جدید

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    460.8 کیلوبایت · بازدیدها: 123
  • ye.jpg
    ye.jpg
    451.3 کیلوبایت · بازدیدها: 61
  • wq2.jpg
    wq2.jpg
    501.4 کیلوبایت · بازدیدها: 44
آخرین ویرایش:

emadmax

Well-Known Member
سلام

آقا عالی شده ... بابا متخصص:clap:

..... فکر کن! ... این ماشینه روشن بشه {تر تر....تر....تر} دود ازش بلند شه و یههو ... پِســـــــــــــ ... با چارچرخش روی زمین ولو بشه.:lol:

موفق باشی

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام حسام جان. خوبی ؟
کارت عالی شده.یه وایرم بزار.
موفق باشی:rose:

madmaster_3d

Well-Known Member
حسام جان من این محیطت رو قدیم دیده بودم ولی نمی دونم چرا تکسچرش نکردی. به نظرم حتما این محیط و ماشین رو تکسچرش کن کار خیلی قشنگی میشه. موفق باشی

hesam_sn

کاربر VIP
سلام

آقا عالی شده ... بابا متخصص:clap:

..... فکر کن! ... این ماشینه روشن بشه {تر تر....تر....تر} دود ازش بلند شه و یههو ... پِســـــــــــــ ... با چارچرخش روی زمین ولو بشه.:lol:

موفق باشی
سلام.مرسی
اون اتفاقای اولش میفته ولی آخرش اونجوری نمیشه :green: محکم کاریش کردم:)
سلام حسام جان. خوبی ؟
کارت عالی شده.یه وایرم بزار.
موفق باشی:rose:
سلام. نفس میکشم شکر :)
وایرم میذارم. باید دونه دونه اسموتشون رو خاموش کنم طول میکشه
حسام جان من این محیطت رو قدیم دیده بودم ولی نمی دونم چرا تکسچرش نکردی. به نظرم حتما این محیط و ماشین رو تکسچرش کن کار خیلی قشنگی میشه. موفق باشی
تکسچر کردن حوصله میخواد احساس کردم اگر تکسچر بدم کارم خراب میشه

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
خیلی باحال و تمیز شده ..خسته نباشی احسان جان

سلام حسامه بالاخره یا احسان !! ؟؟؟:green::paint:

عالی شده حسام بعد از مسابقه اگه خواستی تو تابستون یه رندر بزنم ازش واست خیلی باحال میشه !:cool::oops:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PERFECT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PERFECT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hesam_sn

کاربر VIP
سلام حسامه بالاخره یا احسان !! ؟؟؟
:green::paint:

عالی شده حسام بعد از مسابقه اگه خواستی تو تابستون یه رندر بزنم ازش واست خیلی باحال میشه !
سلام مرسی
در اصل حسامم ولی احسان هم خوبه :green:

massoudn

کاربر فعال
سلام،
دوست عزیز،
کار قشنگی از آب درآمده است،
منتظر کارهای دیگه شما هستیم،
پیشنهاد میکنم متحرک سازی در نمایی چند ثانیه بر روی کاراکتر های ساخته شده انجام دهید،
جای نقص نخواهد داشت،
موفق باشید.

khoushechin

Well-Known Member
سلام
یه خورده لاستیکاش به نظرم خوب نشده.
اون قسمت هایی که رنگ پریده هست رو اگه یه خورده حالت اکسیده شده بهش بدی فکر کنم بهتر بشه.
در کل عالیه

hesam_sn

کاربر VIP
مدل سازيش عالي شده ، آفرين
:rose:
ممنون:rose:
سلام،
دوست عزیز،
کار قشنگی از آب درآمده است،
منتظر کارهای دیگه شما هستیم،
پیشنهاد میکنم متحرک سازی در نمایی چند ثانیه بر روی کاراکتر های ساخته شده انجام دهید،
جای نقص نخواهد داشت،
موفق باشید.
سلام. کلا چیزی از انیمیشن و متحرک سازی نمیدونم و با این سیستمم نمیخوام هم بدونم :green:
سلام
یه خورده لاستیکاش به نظرم خوب نشده.
اون قسمت هایی که رنگ پریده هست رو اگه یه خورده حالت اکسیده شده بهش بدی فکر کنم بهتر بشه.
در کل عالیه
سلام. خود لاستیک یا رینگش؟؟؟ بعضی جاها زنگ زدگی داره ولی بیشترش حالت رنگ رفتگی هست :rose:

navanama

Active Member
عالی شده حسام جان
اطلاعات فنی کار اگه ممکنه . ( نرم افزار مدلینگ و رندر و ... ) تشکر

koorosh_kh

باحالترین کاربر
سلام حسام جان
تکسچراش خیلی خوب شده .
البته تکسچر چوب چرخش فک کنم یه زره نامفهومه یعنی معلوم نیست کجایه چوبه دقیقا.
کلا کار تاپی شده

جدیدترین ارسال ها

بالا