مدت محدود آفر ویژه و استثنایی از هتزنر آلمان! فوری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pasargadteam

Active Member
با سلام و درود بیکران
طبق ایمیل ارسالی دیتاسنتر هتزنر آلمان به دلیل حضور تیم ملی این کشور در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2014 برزیل تمام سرورها برای مدتی بسیار محدود بدون هزینه نصب قابل ارائه می باشند.
لطفاً هرچه سریعتر کاربرانی که مایل به خرید سرور از این دیتاسنتر هستند از طریق وب سایت شرکت خدمات پاسارگاد اقدام به خرید سرور نمایند.
کلیه سرور ها در پنل شرکت خدمات پاسارگاد ثبت و پنل کاربری مربوط به سرور نیز به کاربران تحویل می شود که توسط آن میتوانند دسترسی برای ریست, نصب سیستم عامل و ... داشته باشند.

جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید.

Quarter Finals! - EX and PX Dedicated Root Servers without setup fee!

Germany has made it through to the quarter finals of the World Cup and we are celebrating this with a special offer: In July 2014 all EX and PX Dedicated Root Server models are available without setup fee! You save up to 139 euros!​

با تشکر شرکت خدمات پاسارگاد

آخرین ویرایش:

pasargadteam

Active Member
کاربران گرامی آفر هنوز به قوت خود باقیست و این فرصت رو از دست ندهند.

nimach

New Member
کسانی که سرور می خوان بخرن می تونن از تجربه من استفاده کنن که توی این چند سال، بهترین ها را با پاسارگاد سرویسز تجربه کردم. از من نصیحت که عالیه. راستی پشتیبانی هم حرف نداره..

pasargadteam

Active Member
کسانی که سرور می خوان بخرن می تونن از تجربه من استفاده کنن که توی این چند سال، بهترین ها را با پاسارگاد سرویسز تجربه کردم. از من نصیحت که عالیه. راستی پشتیبانی هم حرف نداره..

ممنون جناب چشم انتظار, شرمنده کردید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا