..:::مداحان نسل جوان:::..

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
سلام.
قبل از هر چیزی از بابت کیفیت پایین کار معذرت میخوام ، چون مجبورم این کارو کوچیک و به همین شکل قرار بدم.
موضوع این طرح مداحان نسل جوان هست که قسمت بالای کار که خالیه، متن مورد نظر که با توجه به موضوع سی دی هست قرار میگیره.(یالبته بگم من خیلی وقته دیگه کم طرح میزنم، ولی خوب این طرح رو زدم)

کمکان منتظر نظرات ارزشمند شما هستم...:rose:

پیوست ها

• Madahan-nasle-javan-5.jpg
    Madahan-nasle-javan-5.jpg
    419.9 کیلوبایت · بازدیدها: 43

SPD

Member
خسته نباشي جوات جان

بابت طرح يه نظر كوچيكي بدم و برم .. زياد اخه تو سايت نميتونم بيام .. يعني حسش نيست فقط بچه ها كامنت تو ياهو ميزارن برا نگاه كردن ميام .
بماند .بريم سر طراحي :

دور بري حرم زياد به دلم نچسبيد .. نميدونم شايد باسه خاطر كيفيتش باشه اينطور به نظر ميرسه .. مثلا همون GLOW كه دور پرچم دادي ...

تايپو گرافيت كه رو حرم انجام دادي زياد خوف در نياموده ... ميتوني بهتر كنيش .. حرم رنگش سفيد و تايپو گرافي هم رنگش سياه متضاد هم هستند و كار خشن در آورده ...

مداحاي گوشه تصوير هم جاشون درست نيست .. و كمي كوچيك هستند ...

اما در كل ايده و انجامش جالب شده ... موفق باشي پسر :rose:

Saeed

Well-Known Member
سلام

جالبه فقط چندتا حرکت کوچیک توش انجام بدی خیلی زیباتر میشه مثلا تضاد رنگ زیاد داری و جایه مداحان هم زیاد جالب نیست ( همونطوری که spd ) اشاره کرده بود.

سلام
خوبی بد نیستم کارت جالبه فقط چندتا مشکل اینکه حرم خیلی خوب قرار نگرفته جالب نیست یکم محو هایلایتی یه چیزی که جالب بشه مثل ابر بعد اون نوشته های روی حرم خیلی زیاد شده و جالب نسیت
بعد عکس خواننده ها :-?:rose:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام جواد آقا
خسته نباشید
طرحت خوب شده ولی یکمی رنگبندیش یکدست شده و حرم هم خیلی روشن شده
در کل موفق باشید دوس جان :rose:

Komeyl_1110

Member
سلام
خسته نباشي
به نظر من شما بايد به اين نكته توجه داشته باشي كه دو نوع حس بافت رو به كار بردي يكي فرم تك رنگ برگرفته از جنس كارهاي منوپرينت و سبك ديگه هم استفاده از عكسهاي رئاله كه به نظر من مثل يك لكه نچسب شده!
به هر حال قبول باشه
موفق باشي

S.A.N

Member
به گفته gilas حرم خیلی روشن شده ..

در ضمن بهتر نیود مداحان را بزرگتر یا در دوطرف حرم می ذاشتی البته به نظر من!؟

در کل زیبا شده .. موفق باشی:)

جدیدترین ارسال ها

بالا