محمد جان ( Nevercom ) ممنون به خاطر تمامی زحماتی که برای انجمن و همه دوستان کشیدی

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
سلام به همه دوستان عزیز امیدوارم حال همگی تون خوب باشه و نماز روزه هاتون هم قبول باشه...

امروز که چندین بار سر زدم به انجمن اصلا حواسم به کاربرا و ... نبود که چند دیقه پیش دیدم تو قسمت ناظران انجمن اسم محمد عزیز دیگه نیست

و واقعا ناراحت شدم ، البته قبلا اطلاع داشتم که قراره محمد جان دیگه مدیر انجمن نباشن ولی خب جای خالیش به عنوان مدیر تا وقتی که اسمش

توی قسمت ناظران بود احساس نمیشد. ولی الان من واقعا احساس میکنم جاش خالی هست توی انجمن ، هر چند میدونم هیچ وقت ما رو تنها نمیذاره

و مدام به دوستان و انجمن سر میزنه تا باز از تجربیاتش و راهنمایی هاش استفاده کنیم ولی خب بالاخره مدیر بودن و بازنشستگی فرق میکنه....

در کل من به خودم ( محمود حسینی ) وظیفه دونستم این تاپیک رو ایجاد کنم تا از زحمات چندین ساله دوست خوب و عزیزم محمد تشکر کنم و بگم خیلی دوست دارم

و بابت تمامی راهنمایی ها و زحماتی که برای من و انجمن کشیدی ممنون

محمد جان هر جا که هستی موفق و پیروز باشی :rose:

دوستان دیگه هم میتونن توی همین تاپیک تشکر کنن از زحمات محمد عزیز

+Mohammad+

Well-Known Member
یادش بخیر ... یه زمانی روی یه نرم افزار برای دبیرستانمون کار میکردم ... اون زمان سریع ترین گزینه همین mmb بود ... توی روند ساختش به یه مشکلی برخورده بودم که به هر دری میزدم مشکلم حل نمیشد ... آخر سر توی لحظات آخر
همین آقا محمد با پاسخی که به پستم داد مشکلم رو حل کرد ... شاید خودش یادش نیاد ... ولی من خوب یادم مونده ... آدم اگه لطف دیگران رو فراموش کنه که آدم نیست.

در کل منم به نوبه خودم بهش خسته نباشید میگم و امیدوارم توی عرصه های جدیدی که داره فعالیت میکنه موفق باشه
وبلاگ باحالی هم داره :دی

همگی موفق باشید.

silvercover

کاربر متخصص
خاطرم هست که اولین بار محمد رو توی انجمن انگلیسی MMB یعنی MMBForums دیدم و ازش دعوت کردم که به مجید آنلاین بیاد و با حضورش رونقی دوباره به این انجمن داد. البته من از این تصمیم محمد حمایت می کنم. چون خودم این مراحل رو گذروندم. به هر حال لبخند رضایتی که روی لبان بسیاری از کاربران در قبال کمک ها و راهنمایی های محمد به اون ها دیده میشه بزرگترین دستمزد و تشکری است که میشه از محمد داشت. من هم مثل سایرین از تمام زحماتش تشکر می کنم.

محمدمهدی

Well-Known Member
به جرات می تونم بگم که دوست داشتنی ترین کسی که توی این انجمن می شناسم محمد جان هستند.
و ای کاش این تصمیم رو نمی گرفتند. همونطور که دوست داشتم هیچ وقت آقا حامد هم این تصمیم رو نمی گرفتند.
فکر می کنم اولین باریه که با آقا حامد و محمد جان مشکل جدی پیدا کردم.:wink:
با اینکه کناره گیریشون از مدیریت، حضور پر مهرشون رو از ما نگرفته، اما واقعا با این کار یه خلا بزرگی هممون حس کردیم.
شاید باید برم یقه ی توسعه دهنده های ام ام بی رو بگیرم که چرا بی خیال شدن. :-? چون تو سایر فاروم هایی که توسعه ی پایه متوقف نمیشه، مدیر ها حتی تا 10 سال و بیشتر هم میمونن و روز به روز هم مشتاق تر میشن.
نمی دونم.

محمد جان من هم به نوبه خودم از زحمات بسیار ارزشمندتون تشکر می کنم و بابت تمام چیزهایی که ازتون یاد گرفتیم. از سعه ی صدر و حوصله و مهربانی که برای تمام کاربرا به خرج دادین. از خدا بهترین ها رو براتون می خوام.:rose:

البته از محمود جان اجازه می خوام که اینجا از مدیر قبلی مون که من خیلی اذیتشون کردم، و در مقابل فقط محبت دیدم و کلی چیز ازشون یادگرفتم هم تشکر کنم. چون قبلا نتونستم درست و حسابی اینکار رو بکنم. (البته الانم شاید نتونم)
آقای حامد تکمیل (Silvercover) بزرگوار و عزیز که ایشون رو همیشه استاد خودم می دونم. چقدر توی مشکلات بزرگ و کوچیک مستقیما همه ی ما رو کمک کردند. همیشه مناسبترین لحن رو در عین علم و ادب به کار می برند و... (این حرفا خیلی کمه برای ایشون)
دعا گوی سلامتی و کامروایی شما هستم.

و امیدوارم این کار بسیار زیبای آقا محمود که واقعا جای تشکر مجدد داره، نیاز و علاقه ی ما رو به وجود ارزشمندتون بیشتر ثابت کنه. انشاءا...

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
دوستان من پس از سالها دوباره به آغوش انجمن برگشتم :دی
یک نفر توضیح بده ایشون کی بودن! چی بودن! چه بلایی سرشون اومده ؟

ایشون مدیر انجمن Multimedia Builder مجید انلاین هستن درضمن تاپیک اول رو میخوندین متوجه میشدین چی به چی هست

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
از همه ی دوستان بخاطر لطف و محبتشون تشکر می کنم :rose:

البته اینکه در سمت مدیر انجمن فعالیت ندارم معنیش این نیست که از انجمن دور شدم، درواقع نمیتونم از انجمن دور باشم.
بخش مهمی از نوجوانی من مرتبط با MMB هست و بعد هم انجمن مجیدآنلاین که همونطور که حامد هم اشاره کرد با معرفی و دعوت ایشون بود که من این انجمن رو پیدا کردم.
دوستان بسیار عزیزی بواسطه ی همین انجمن پیدا کردم که یکی از بهترین دوستانم حامد عزیز هست که همیشه علاوه بر یک دوست راهنمای من هم بوده، این گل تقدیم به حامد و همه ی دوستان عزیزم در این انجمن :rose:

البته مدتی هست که فعالیتم کمتر شده و دلیلش بیشتر بخاطر مشغله های جدیدی هست که ایجاد شده، اما اگر تو این مدت کمتر پست دادم، همیشه به انجمن سر زدم و از مطالبش استفاده بردم.
امیدوارم هرچه زودتر آپادانا هم عرضه بشه و دوستداران MMB بتونن از وجود یک برنامه مشابه اما قوی تر استفاده و لذت ببرن.

از محمود عزیز هم تشکر میکنم، خیلی خوشحالم که دوستان خوبی چون شما در این انجمن دارم :rose:

m javad

کاربر متخصص
فکر کنم همه حرفا رو زدن دوستان.
جا داره از تلاش مدیر های انجمن تشکر کنم.
حامد عزیز که فکر نکنم کسی بیشتر از ایشون توی ایران برای بیلدر وقت گذاشته باشه و تمام تجربیاتش رو به رایگان در اختیار دیگران گذاشته باشه.:rose:
محمد عزیز که همیشه توی فروم حضورش و کمک هاش حس میشد.:rose:
و سامان عزیز که هنوز هم مدیریت این بخش رو به عهده داره و برای باقی موندن این بخش وقت میزاره.:rose:
و ممنون از محمود عزیز که این تاپیک رو ایجاد کرد :rose:

امیدوارم که هرکجا که هستید، سر بلند و پر غرور ، یه زندگی پر از آرامش و لذت رو داشته باشید

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
سلام
منم جا داره از محمد عزیز بابت تمام زحماتی که تو انجمن کشیده تشکر کنم من که به شخصه یادگیری بیلدر و جرقه ای که من رو به برنامه نویسی و نوشتن پلاگین علاقه مند کرد رو مدیون محمد جان عزیز و همینطور آقا حامد هستم.
محمد جان هرجا هستی مثل همیشه موفق و پیروز باشی.
اینم بدون دوستانی داری که همیشه به یادت هستن.
این گل ناقابل هم تقدیم به تو :rose:

atpf

Active Member
سلام به دوستای گل مجید آنلاینی
اومدم خوندم دلم گرفت ...:cry:

تا بوده خداحافظی برام سخت بوده مخصوصا که دوستای گلی بخوان خداحافظی کنن که حکم برادر رو برام دارن.

کاسه ی داغتر از آش نیستم، به خاطر مشغله ی فکری زیاد هم سر نمی زنم و با اینکه سابقه ی خیلی زیادی ندارم تو این فروم ولی خدا شاهده به بچه های اینجا خیلی وابسته شدم.

خیلی دوستون دارم دوستای گل مجید آنلاینی من مخصوصا شما محمدجان خداییش الان اگه پیشم بودی بغضم می ترکید.:cry:

هرجا هستید موفق، سربلند و پیروز باشید و آرامش و آسایش همراه زندگیتان باد:rose:.

hr1510

Active Member
خسته نباشی مرد

سلام .

من اگر بخوام تشکر کنم از خیلی ها باید تشکر کنم . والا دلم نمیاد از یه نفر تشکر کنم . هر چی چشم میندازم و اسم بچه ها رو توی انجمن میبینم به این نتیجه میرسم که متخصص و عالم و دلسوز و زحمت کش و خلاصه همه چیز تموم کم نداریم توی این فروم .

ولی ولی ولی از ته دل میگم :sad:... سایه سه نفر باید همیشه بالای سر انجمن باشه ... سه تا مدیر دوست داشتنی که فکر نکنم کسی از بچه ها داغون این سه نفر نباشه ... محمد - حامد و سامان . سه استاد برجسته ... :wink:

(البته بازم گفته باشم ها ... این سه نفر اسطوره اند و گرنه همه میدونید عجوبه کم نداریم توی انجمن)

محمد جان ( استاد Nevercom ) ... شاید به قول بچه ها اسمتو اون (پایین) نبینیم ولی خودت بالای سر ما جا داری ...:green: خسته نباشی مرد :rose:

djpooya

Active Member
دوستان حرفی ندارم که بگم تمامی حرف ها را دوستان عزیز گفتن

جا داره که بگم بعضی از مدیران و دوستان اسطوره هایی هستند که دیگه هیچ وقت تکرار نمیشن
پس چه خوبه که الان قدرشون را بدونیم

یادش بخیر یادمه اولین بار که یه سوال پرسیدم محمد جان بود که به دادم رسید یا وقتی که مبحث دکریپت بود محمد جان لطفش را از من دریغ نکرد

:rose:محمد جان امیدوارم هر جا که باشی موفق باشی و زندگیت به سبزی طبیعت همیشه شاد و سبز باشه

zozze

Active Member
همه حرفا رو دوستان گفتن ما شدیم آخرین نفر،توی این چند سالی که توی انجمن هستم و میرم و میام همه اونایی که اسمشون رو توی پستاتون آوردین بهم کمک کردن از همین آقا محمود که تاپیک رو ساخت تا آقا محمد و حامد و سامان و .....
دم همتون گرم دوستون دارم و هیچ وقت از یادم نمیرید :rose:

ولی کلا یه حسی پیدا کردم این رو دیدم :cry:

BlueMMB

Well-Known Member
سلام .

محمد عزیز خیلی بهم کمک کرده واقعا خیلی مدیونشم ( البته کتابا و کمکای آقا حامد و سامان هم نباید فراموش کنم ) . به قول بچه ها شاید محمد جان یادش نیاد کی و چجوری به هرکدوممون کمک کرده ولی ما که نمیتونیم فراموششون کنیم .

اما یه تشکر ویژه تر ازشون دارم که چند بار به پستای خصوصیم با صبر و حوصله جواب داده بود ! واقعا خودم الان خجالت میکشم از زحماتی که بهش داده بودم . مرسی مرسی مرسی :rose:
خداییش دیگه اونقد محبوبه محمد که داداش کوچیکه ی منم که کارش فقط بازیه با تعریفایی که ازش کردم میشناستش :)

ansoft

Active Member
من هم از آقاي محمد عزيز بخاطر زحمات و راهنمايي هايي كه به من كرد تشكر ميكنم.
موفق باشي.

جدیدترین ارسال ها

بالا