محل ذخیره شده بوت اسکین در CD ویندوز (XP (Professional کجاست ؟

با سلام به دوستان
دوستان کسی میدونه بوت اسکین ویندوز اکس پی (پروفشنال) در کجای سی دی ذخیره شده یعنی کجاست که از داخل سی دی عوضش کنم که با بوت اسکینی که می خوام بیاد بالا
و با چه پسوندی هستش با همون پسوند Bootscreen هست .
با تشکر از همگی دوستان .

winsent

Banned
نرم افزار بوت اکس-پی

با سلام.
در رابطه با سوال شما فکر نکنم که در هنگام نصب بشه بوت رو عوض کرد، ولی بعد از اینکه نصب ویندوز تمام شد میشه با استفاده از نرم افزار boot xp بوت رو تغییر داد. برای دریافت این ابزار و مدلها و شکلهای مختلف بوت میتوانید به سایت www.themexp.org سر بزنید.
موفق باشید.

VAHID216

مدیر بازنشسته
هیچ راهی نداره فقط بعد از نصب ویندوز می تونی البته بهترین راه استفاده از برنامه BootSkin هست چون bootXP باعث خرابی می شه. بهترین راه حلی که می تونم بهت پیشنهاد بدم سایت خودم هست اولین سایت ایرانی که در این زمنیه ها از تغییر صفحه بوت گرفته تا عوض کردن پوسته و logon ویندوز تا ....
www.XWin.ir
در ضمن از همه کاربران فعال در این زمینها دعوت برای همکاری به عمل می آید

vahid216 گفت:
هیچ راهی نداره فقط بعد از نصب ویندوز می تونی البته بهترین راه استفاده از برنامه BootSkin هست چون bootXP باعث خرابی می شه. بهترین راه حلی که می تونم بهت پیشنهاد بدم سایت خودم هست اولین سایت ایرانی که در این زمنیه ها از تغییر صفحه بوت گرفته تا عوض کردن پوسته و logon ویندوز تا ....
www.XWin.ir
در ضمن از همه کاربران فعال در این زمینها دعوت برای همکاری به عمل می آید

با تشکر از راهنمایی شما دوستان
بعد از نصب که خیلی ساده عوض کردنش خیلی از نرم افزارها و حتی بدون نرم افزار هم میشه این کار رو انجام داد
مسئله اصلی اینه که از داخل CD قبل از نصب بشه عوضش کرد .
بالاخره یه راهی باید داشته باشه

winsent گفت:
با سلام.
در رابطه با سوال شما فکر نکنم که در هنگام نصب بشه بوت رو عوض کرد، ولی بعد از اینکه نصب ویندوز تمام شد میشه با استفاده از نرم افزار boot xp بوت رو تغییر داد. برای دریافت این ابزار و مدلها و شکلهای مختلف بوت میتوانید به سایت www.themexp.org سر بزنید.
موفق باشید.

با تشکر فراوان از شما دوست عزیز

جدیدترین ارسال ها

بالا