محصولات Gnomon و Digital Tutors دوبله به فارسی

ali_n1365

Member
سلام دوستان.
من در حال دوبله محصولات Gnomon برای بخش مایا هستم و تا به حال بیش از 70 ساعت از آموزش های اون رو دوبله کردم. با ترجمه ای خوب فنی و گویشی روان.
چون هدف من فقط و فقط آموزش و بالا بردن سطح آگاهی بیشتر در مورد این نرم افزار و کمک به آن دسته از دوستانی که به علت انگلیسی بودن نمی توانند از این آموزش ها استفاده کنند. این آموزش ها رو به ترتیب به صورت رایگان در این سایت قرار می دم. تا دوستان هم بتونند استفاده کنند.
در این زمینه نظرات و پیشنهادات شما به من خیلی کمک میکنه.
منتظر نظرات شما در این زمینه هستم.:rose:

davoodice

Well-Known Member
اعتقاد من اینه که کسی که در حد درک منظور این آموزش ها زبان بلد نباشه به درد 3d کار کردن نمی خوره چون همه چیزو باید بهش دیکته کنی اما کارت قابل تقدیر
هر چند اگه وقتو رو یاد گیری بیشتر صرف کنی بهتره

3ehzad/

Member
حرکت خیلی خوبیه به نظرمن میتونی زیر نویسشونم بکنی هم راحتری هم زمان کمتری میبره در کل کار خیلی خوبیه

Maya Man

Active Member
سلام دوستان.
من در حال دوبله محصولات Gnomon برای بخش مایا هستم و تا به حال بیش از 70 ساعت از آموزش های اون رو دوبله کردم. با ترجمه ای خوب فنی و گویشی روان.
چون هدف من فقط و فقط آموزش و بالا بردن سطح آگاهی بیشتر در مورد این نرم افزار و کمک به آن دسته از دوستانی که به علت انگلیسی بودن نمی توانند از این آموزش ها استفاده کنند. این آموزش ها رو به ترتیب به صورت رایگان در این سایت قرار می دم. تا دوستان هم بتونند استفاده کنند.

پس چي شد؟!:)
اثري از كاراي ترجمه شدت نيست!!!:-?
خالي بستي!:snap::wink:

reza_1001

Well-Known Member
اعتقاد من اینه که کسی که در حد درک منظور این آموزش ها زبان بلد نباشه به درد 3d کار کردن نمی خوره چون همه چیزو باید بهش دیکته کنی اما کارت قابل تقدیر
هر چند اگه وقتو رو یاد گیری بیشتر صرف کنی بهتره

موافقم

mehdinasiri

پارس لند گروپ
درود بر شما
اگر کار شما خوب باشه من بعنوان کار تجاری روش سرمایه گذاری می کنم. یه نمونه اولیه آپلود کن بررسی کنیم.

OM3D

Member
اعتقاد من اینه که کسی که در حد درک منظور این آموزش ها زبان بلد نباشه به درد 3d کار کردن نمی خوره چون همه چیزو باید بهش دیکته کنی

این چه حرفیه...؟!:mad:
به نظر من اینکه دلیل نمیشه ..:-?
کسی که میخواد 3D کار کنه باید درک تصویریش انقدر بالا باشه که بتونه حتی از روی یه تیزر معرفی نرمافزار هم چیز یاد بگیره دیگه چه برسه به آموزش کامل...
من خودم از زبان زیاد سر در نمی یارم ولی مو به موی آموزشای ZBrush رو که دیدم رو یاد گرفتم....

reza_1001

Well-Known Member
این چه حرفیه...؟!:mad:
به نظر من اینکه دلیل نمیشه ..:-?
کسی که میخواد 3d کار کنه باید درک تصویریش انقدر بالا باشه که بتونه حتی از روی یه تیزر معرفی نرمافزار هم چیز یاد بگیره دیگه چه برسه به آموزش کامل...
من خودم از زبان زیاد سر در نمی یارم ولی مو به موی آموزشای zbrush رو که دیدم رو یاد گرفتم....

صحيح
ولي ياد گرفتن زبان يك اصله كه به پيشرفت خيلي كمك ميكنه

Maya Man

Active Member
چرا آموزش مكس رو تو اين قسمت گذاشتي؟!
اينجا كه مال ماياست!

anayurdu

Member
سلام دوستان.

سلام
کارت خوبه ولی تو که گفته بودی مایا
به هر حال ما بطور رایگان نمی خوایم من میخوام مجموعه کامل دوبله شده رو هم مایا و هم 3d رو ازت بخرم
اگه لطف کنی پیام بدی ممنون میشم

ali_n1365

Member
این ها نمونه های مکس بود.
در زمینه مایا هم داریم روی محصولات Gnomon کار میکنیم.

corel

Active Member
با سلام

امیدوارم لینکهایی بذارین که با اتصال دایال آپ هم بشه دانلود کرد!

من که اصلا از این سی دی ها نداشتم. ولی نمی دونم مثلا کل فایلهایی که می گین چند گیگ می شه؟

corel

Active Member
با سلام

چی شد جناب؟! نگفتین حالا مثلا اگه لینک بذارین(!) حجم فایلهاش چقدره؟

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
دستت درد نکنه. به نظرم به خاطر این زحمتی که کشیدی، کارت رو برای فروش بذار! مثلا میتونی با سارا مسئول فروشگاه صحبت کنی و توی همین فروشگاه هم محصولات رو بذاری. خلاصه من از طرف خودم ازت تشکر میکنم:rose:
موفق باشی.

جدیدترین ارسال ها

بالا