محصولات فراسو با اسامی مناطق جغرافیایی ایران

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
محصولات تولیدی فراسو با نام*های جغرافیایی ایرانی دسته*بندی و به بازار عرضه خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فراسو، با توجه به فعالیت فرامنطقه*ای فراسو به عنوان يك توليد كننده ايراني، به كارگیری اسامي زيباي ایرانی براي نخستين بار، هم زمينه*ساز فرهنگ*سازی و ترويج نام*های ایرانی در ميان كاربران هموطن و هم موجب معرفي آن در خارج از كشورمان و نيز شناسایی شايسته آن خواهد بود.

در همين راستا فراسو نام لاوان ( LAVAN ) را برای سری LCDهای جدید خود برگزیده است. لاوان نام یكی از جزایر مهم و استراتژیك جنوبی كشورمان است.

مانيتور لاوان كه در اندازه*های 17 و 19 اینچ ساخته و عرضه شده در مدتی اندك توانسته است با بهره*گیری از طراحی زیبا و مشخصات منحصر به فرد همچون دكمه*های فینگرتاچ بر روی بدنه و 2 ماه گارانتی تعویض، نظر كاربران حرفه*ای را به خود جلب نموده و در كنار قیمت و خدمات پس از فروش مناسب، با نمونه*های خارجی موجود به رقابت بپردازد.

همچنين مطابق برنامه اعلام شده، سری بعدی LCDهای فراسو نيز با نام «آستارا»(Astara) به زودی در كنار لاوان و در اختيار كاربران قرار خواهد گرفت.

منبع:http://pcworldiran.com/news/fn_850509.htm

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
واقعا خدا به همراهشان باد

S.H.R.M.K

Well-Known Member
آخه بدبختی اینه که اینا هیچ کدوم ایرانی نیستن.همشون محصولات شرکت های دیگه هستن و فقط اینجا مونتاژ میشن.

ولی در کل از مونتاژ کننده های دیگه ایرانی بهتره و کاراش تر و تمیز و با استحکامه.

alireza-metal

Active Member
آخه بدبختی اینه که اینا هیچ کدوم ایرانی نیستن.همشون محصولات شرکت های دیگه هستن و فقط اینجا مونتاژ میشن.

ولی در کل از مونتاژ کننده های دیگه ایرانی بهتره و کاراش تر و تمیز و با استحکامه.

ولی به نظرم چند تا از محصولاتشو خود ایران زده البته فقط چند تا مثل یک مدل موس که دیده بودم --- ولی شرکت اصلیش کره ای هستش -- ولی به هرحال اگه مونتاژ هم کرده ایران خوب مونتاژ کرده و من نقصی تو کاراش ندیدم و این از ایران واقعا بعیده و باعث تعجب ---

S.H.R.M.K

Well-Known Member
ولی به نظرم چند تا از محصولاتشو خود ایران زده البته فقط چند تا مثل یک مدل موس که دیده بودم --- ولی شرکت اصلیش کره ای هستش -- ولی به هرحال اگه مونتاژ هم کرده ایران خوب مونتاژ کرده و من نقصی تو کاراش ندیدم و این از ایران واقعا بعیده و باعث تعجب ---

نه محصولاتش که واقعا الیه من هم کیبوردشو داشتم که خودم خرابش کردم و موسش که اگه چشم نخوره الان یکسال و نیمه دارم استفاده میکنم اخ نگفته بنده خدا.

خيلي محصولاتش عاليه ولي با اين حال مردم دنبال محصولات خارجي هستند
حتي مارك Jenirous رو كه هم تقلبي هست هم كار چينياي... رو راضي ميشن بخرن!

جدیدترین ارسال ها

بالا