محرم در راه است لطفا با نظر خود تکیه ما را پر رونق کنید

Parham

Well-Known Member
کار خوبی‌ شده دوست عزیز یکم رو نوشته و افکت حسین کار کن ، یکم جاشو تغییر بده ، از فضای خالی‌ پائین کار هم میتونی‌ استفاده کنی‌ ، اونجر میتونی‌ نوشته های دیگری را در پائین استفاده کنی‌ ، اما در کل کار خوبی‌ شده

emad7

Member
سلام
پرهام راست میگه یه ذره به نوشته افکت بده به نظر منم یه ذره به حرم ها افکت بده خیلی کم

d@nial

Well-Known Member
کار قشنگی شده

فقط اگر بتونی عکسهایی رو که انتخاب کردی با کیفیت بالاتری پیدا کنی بهتره

رو زمینه کارت هم بیشتر کار کنی بهتر میشه

در كل كار قشنگي شده ولي يه چندتا ايراد داره

اول اينكه كيفيت عكس حرم امام حسين (ع) پايينه . بعد اينكه عكس سمت چپو گوشه هاي كارو بصورت صاف پاك كردي ولي عكس سمت راستو محو پاك كردي ( يا حالا افكت دادي )
بعد اينكه طرف چپ عكس سمت راست و طرف راست عكس سمت چپ ايراد زياد داره ( كار مصنوعي شده مخصوصا اگه در اون اندازه چاپ بشه ) مثلا عكس سمت راست توي اون دالانها ، ساختمون پشتي حرم معلومه كه اين اصلا جالب نيست
سعي كن كاري كني كه عكس حرم با زمينه با هم بخونن
بعد اينكه بغل نقطه حسين يه لكله ي سياهي افتاده
و در آخر اينكه چون محوريت عكست با امام حسين (ع) هست و نوشته وسط و بالا هم اينو ميگه ، به نظرم بهتر اينه كه حرم امام حسين (ع) اندازه اي بزرگتر به نظر بياد
ولي در كل كار قشنگيه ، اينا هم گفتم تا اگه صلاح دونستي اصلاح كني

saeid888

Member
سلام
چه قدر خوب ميشه اگه اينجا محلي بشه براي كارهايي درمورد محرم
اگه دوستان لطف كنند وكارهاشونو (چه كارهايي كه خودشون كردن و چه كارهايي ديگران) را بزارن اينجا
خيلي جالب ميشه
درضمن تا يادم نرفته كسي عكس با كيفيت درباره محرم ،عاشورا .. نداره

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
آقا سعید شما تقریبا تازه به این انجمن اومدین ولی خوشبختانه یکی از چیزهایی که توی انجمن خوب رعایت میشه به روز بودن هست. یعنی با رسیدن عیدها و عزاها و مراسمهای ملی و مذهبی و حتی فوت افراد مشهور (مثل همین چند وقت پیش فوت استاد ممیز) کارها بیشتر می ره به سمت اون موضوع خاص

حالا با نزدیک تر شدن به محرم هم خواهید دید که رنگ و بوی سایت عوض میشه. منم موافقم که کارهای مرتبط با این موضوع رو قرار بدیم

منتظر کارای خود شما هم هستیم.

Mashregi عزیز کار شما هم خیلی خوب شده فقط چند تا نکته رو رعایت کنی بهتر هم میشه. ببین اون طرحای تذهیبی (لوزی های پس زمینه) درسته قشنگن ولی یه جورایی خیلی تو چشمن و باعث میشن از قشنگ کل کار کم بشه به نظر من اونا رو کمرنگ تر کن یعنی Opacity لایشون رو کم کن. اما در کل من از طرز نوشتن اسم امام حسین و ترکیب بندی اون با یااباعبدالله خیلی خوشم اومد ولی رنگ کلمه حسین رو یه بار عوض کن ببین چجوری میشه البته این هم الان یه قشنگی خاصی داره و خیلی تو چشمه و این خوبه. در مورد پایین عکس هم نمی دونم توی اون قسمت سیاه پایین کار که خالیه می خوای چیزی اضافه کنی یا نه اگه می خوای اضافه کنی که هیچی وگرنه ورش داری بهتره چون در صورت خالی بودن اضافیه

موفق باشی

موفق باشید

mostafa_az

Well-Known Member
حرم سمت راست به دقت سمت چپی برش نخورده و فیدر دور اون خیلی تابلوست .
خود حسین هم قرمز بشه بهتره و بیشتر نمایانگر محرم میشه .
بکگراند هم از سنگینی کار کم کرده .

مخلصیم
مصطفی

mashreghi

Member
دوستان عزیز از نظرهای شما سپاسگزارم ویک کار دیگر را برای نظر خواهی ازشما عزیزان ارسال می کنم در ضمن این کار سال گذشته چاپ شد و امسال در حال چاپ مجدد و اصلاح آن هستم پس کمک کنید و نمونه هایی جهت استفاده من ودیگران به نمایش بگذارید راستی اگر کسی عکس با کیفیت از حرم آقا امام حسین علیه السلام دارد لطف کند و بفرستد.

پیوست ها

• MAJIDONLINE.jpg
    MAJIDONLINE.jpg
    129.5 کیلوبایت · بازدیدها: 32

ALE

Well-Known Member
شما یک زحمت بکش این طرح های اسلیمی کار ها تو با کیفتشون را بذار
تا دیگران استفاده کنند ( مشرقی )

mashreghi

Member
دوستان من درباره طرح دوم منتظر نظر شما هستم لطفا راهنمایی کنید و این هم یک طرح برای عید غدیر که امشب زدم لطفا راهنمایی کنید. من بنابر نکاتی که دوستان فرمودند ازپراکنده کردن تاپیک ها صرف نظر کردم و همینجا کارهام رو برای نظرخواهی می گذارم شما هم لطف کنید همکاری کنید . غدیر ومحرم دو مناسبت عالیست . بسم الله . ضمنا از دوستانی که خطهاشون رو استفاده کردم تشکر می کنم.

http://www.mygigpix.com/images/nsM74007.jpg

mashreghi

Member
کار محرم رو با استفاده از نظرات شما ترمیم کردم و بطور کلی رضایت بچه های تکیه رو هم جلب کرد. متشکرم

جدیدترین ارسال ها

بالا