محدودیت سازی برای سرور مجازی

سلامیکی از سرورهای مجازی روی سرورم گویا داره به vps های دیگه فشار میاره...می خواستم سوال کنم که آیا روشی وجود دارد که دستوری یا... وارد کنم که vps فلان تا یه حد خاصی وقتی cpu استفاده کرد ، خودش down بشه نه اینکه باعث down شدن vps های دیگه روی آن سرور بشه... ؟با تشکر

تشکر - پس من بهتره مجازی سازیمو عوض کنم... به نظر شما کدام مجازی سازی را روی سرورم انجام بدهم که هیچ vps در هر شرایطی به vps های دیگه تاثیر نذاره و در صورت مشکل فقط vps خودش down بشه ؟ چون واقعا خسته شدم ؟با تشکر

Mozafary

Member
سلام
خیر،تفاوت زیادی نمیکنه از کدوم مجازی ساز استفاده کنی.هرچند در بین مجازی سازها xen در این مورد بهتر عمل میکنه ولی در مجموع این تکنولوژی هنوز به مرحله‌ای نرسیده که بصورت کامل vpsها ایزوله باشن و روی همدیگه تاثیر نذارند.
برای vpsهایی که بیش از حد منابع مصرف میکنند سروراختصاصی تجویز کنید :)
تشکر - پس من بهتره مجازی سازیمو عوض کنم... به نظر شما کدام مجازی سازی را روی سرورم انجام بدهم که هیچ vps در هر شرایطی به vps های دیگه تاثیر نذاره و در صورت مشکل فقط vps خودش down بشه ؟ چون واقعا خسته شدم ؟با تشکر

تشکرپس یه چیز دیگه... چه طوری تشخیص بدم که کدام vps داره از منابع زیادی استفاده میکنه... چون در آن لحظه اکثر vps ها لودشون بالا میره...

جدیدترین ارسال ها

بالا