[MT] محدوديت در ورژن هاي ام تي

iranianpep

Member
شايد اين بحث تکراريه ... ولي با اومدن ورژن 3.2 ام تي وضع فرق مي کنه.
راهي هست که بشه بيش از يک نويسنده در اين ورژن استفاده بشه؟
و اگه اينکار شدنيه عواقبي نداره؟ !!!

همچنين ورژن 3.17 ام تي بدون محدوديت هست؟ يعني منظورم هم از نظر وبلاگ و هم نويسنده هست.
اگه اينطوره کسي مي تونه يه لينک سالم بذاره؟
توي خود سايت ام تي که ثبت نام کردم فقط ورژن هاي 3.2 و 2.66 رو داره.
البته ورژن 3.0.1d رو دارم ولي پوشه اي به نام doc نداره ... به همين دليل گفتم توي نصبش
مشکل پيدا ميکنم.

خلاصه اگه کسي هست به اين سوالات من جواب بده ممنون ميشم. اينم بگم عنواني بهتر از اين
براي اين پست پيدا نکردم که تمام مشکلات رو شامل بشه.

B3ven

Member
ام تی جدید هیچ محدودیتی نداره ولی اگه مثل کاسپین بلاگ اونجوری بخواهید کار کنید مطمئن باشید که دان میشید :D .این موضوع بر میگرده به حقوق معنوی برنامه؛ Sixapart برای حقوق معنوی برنامه ام تی پول دریافت میکنه؛ شما هم میتونین مثل بنده از هر نسخه ام تی که دارید استفاده کنید

Movabletype.org
اول تو سایت خود ام تی عضو بشید و بعد از ورود به قسمت دانلود هاتون میتونین از ورژن های مختلف ام تی استفاده کنید

iranianpep

Member
من هنوزم متوجه نمي شم ... منظورتون از کارکرد کاسپين بلاگ چيه؟ ميشه واضح تر توضيح بدين
در مورد محدوديت ورژن 3.2 هم خود سايت مووبل تايپ نوشته که تنها براي يک نويسنده هست ...
البته من هنوز دانلودش نکردم ... من واسم نويسنده نامحدود مهم هست.
و اينکه من عضو سايت شدم ولي تنها ورژن 3.2 و 2.661 هست.

B3ven

Member
کاسپین بلاگ زیادی مشهور شده بود و عملا هم بر خلاف قوانین ام تی فعالیت میکرد؛

ولی اگه سایت شخصی دارید یا میخواهید یک وبلاگ گروهی راه اندازی کنید از 3.2 استفاده کنید، در مورد نویسنده هاش باید بگم که شما میتونین N نفر نویسنده بیارید. خلاصه همه این حرفا اینه که باید حقوق معنوی برنامه باید رعایت شه:D . ما هم که این نوع حرفا تو کَتِمون نمیره:cool:

شما هم با خیال راحت برید 3.2 رو دانلود کنید و هر چندتا نویسنده و هرچندتا وبلاگ هم که خواستید بسازید

d@nial

Well-Known Member
B3ven گفت:
کاسپین بلاگ زیادی مشهور شده بود و عملا هم بر خلاف قوانین ام تی فعالیت میکرد؛

ولی اگه سایت شخصی دارید یا میخواهید یک وبلاگ گروهی راه اندازی کنید از 3.2 استفاده کنید، در مورد نویسنده هاش باید بگم که شما میتونین N نفر نویسنده بیارید. خلاصه همه این حرفا اینه که باید حقوق معنوی برنامه باید رعایت شه:D . ما هم که این نوع حرفا تو کَتِمون نمیره:cool:

شما هم با خیال راحت برید 3.2 رو دانلود کنید و هر چندتا نویسنده و هرچندتا وبلاگ هم که خواستید بسازید
لطفا" از راهنمایی های اشتباه بپرهیزید!!!!

B3ven

Member
سایت ما یعنی danlod.com اگه قرار بود بسته بشه حالا حالا ها میشد....
راهنمایی غلطی هم نکردم.... واقعیت رو گفتم.......... اگه بخواد کسی وبلاگ بزنه 7 8 10 نفر رو دوره خودش جمع کنه شرکت سیکس آپارت نمیاد سایتشو بَن کنه...........

iranianpep

Member
ممنون براي راهنمايي ... آخه حيفم مياد 3.2 رو نصب نکنم ... بازم ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا