محدوده ترس FearZone

Insomnia

کاربر فعال
سلام
یه سوالی داشتم:
ایده اولیه این بازی از کجا آمده؟
از چه بازی ای ایده گرفتید؟
کمی در این باره توضیح می دهید؟

Arash-AS

Member
سلام

آقای Insomnia من نمیدونم هدف شما از اینجور سوالات و پست ها چیه ؟
ولی من اگه جای شما بودم میرفتم می شستم یکم به دانسته های خودم اضافه می کردم که شاید اندکی حرف واسه ی گفتن داشته باشم ، به جای اینجور سوالات!

در ضمن اگه شما کمی به بازی های مشابه خارجی که جزو بهترین بازی های فلش دنیا هستن نگاه کنی ، متوجه میشی ایده این بازی از کجا اومده !

منم فکر نمی کنم موضوع خیلی مهمی باشه که بخوایم بهش بپردازیم ،

از سایر دوستان عزیز هم تشکر می کنم

آخرین ویرایش:

Insomnia

کاربر فعال
آقای insomnia من نمیدونم هدف شما از اینجور سوالات و پست ها چیه ؟
ولی من اگه جای شما بودم میرفتم می شستم یکم به دانسته های خودم اضافه می کردم که شاید اندکی حرف واسه ی گفتن داشته باشم ، به جای اینجور سوالات!
واقعا متاسفم
چه پستهایی؟ فکر کنم اولین پستم در این مورد باشه؟!(میشه نام ببرید آن پستها را؟)
در ضمن اگر نمی دانید هدف از این سوالات چیست؟ پس پیش داوری نفرمایید!
مثل اینکه دنبال جنجال هستید؟
اینجا فرومه و شما آمدید راجع به بازی ای که ساختید تاپیک زدید و اعلان عمومی کردید ، من هم حق طبیعی خودم می دونم که نظر بدم و سوالات در ذهنم رو مطرح کنم. اشتباه میگم؟
اما انتظار ندارید که ، بازی ای که هنوز از نزدیک بازی نکرده ام راجع به آن نظر بدم! هر وقت بازی تان آمد و ارزش نقد رو داشت در همان حال نظر هم خواهم داد.
چیزی که الان میبینم چندتا اسکرین شاته! پس هنوز نظری ندادم که بخواهید ناراحت بشید و یا هر چیزه دیگه ای!
مگه عیب داره از مراحل شکل گرفتن داستان بازی در جریان قرار بگیریم؟
در ضمن اگه شما کمی به بازی های مشابه خارجی که جزو بهترین بازی های فلش دنیا هستن نگاه کنی ، متوجه میشی ایده این بازی از کجا اومده!
سبک ها و ژانرها در انواع بازیها یکی هستند اما نوع پیاده سازی و ایده هاست که بازی رو متفاوت میکنه.
سوال بنده هم بسیار ساده بود! بنده صراحتا اسم بازی رو در صورتی که از یک بازی خاص پیروی کرده باشید خواستم. در غیر اینصورت اگر خودتان کار کردید و تمایلی به بازگو ندارید که هیچ (مختارید).

mshgames

Well-Known Member
Insomnia دوسته عزیز
شما دنبال دردسر می گردی و سوالت هم دلیلی اصلا نمی بینم جوابی بهش بدم.امثاله شما رو ما از طرز حرف زدنشون می فهمیم که چه هدفی دارن
پس لطف کن پیگیری نکن و بحثو همینجا تموم کن

OK

سلام

آقای insomnia من نمیدونم هدف شما از اینجور سوالات و پست ها چیه ؟

در ضمن اگه شما کمی به بازی های مشابه خارجی که جزو بهترین بازی های فلش دنیا هستن نگاه کنی ، متوجه میشی ایده این بازی از کجا اومده !

منم فکر نمی کنم موضوع خیلی مهمی باشه که بخوایم بهش بپردازیم ،

از سایر دوستان عزیز هم تشکر می کنم

آقا آرش ناراحت نشو
همیشه یه چند نفر باید خودشونو ...

من با این جملت خیلی حال کردم که گفتی

"ولی من اگه جای شما بودم میرفتم می شستم یکم به دانسته های خودم اضافه می کردم که شاید اندکی حرف واسه ی گفتن داشته باشم ، به جای اینجور سوالات!"

evt

Member
ولی من اگه جای شما بودم میرفتم می شستم یکم به دانسته های خودم اضافه می کردم که شاید اندکی حرف واسه ی گفتن داشته باشم.
من کاملا موافقم . من که نمی فهمم هدف شما از این سوال چیه . می خوای بگی بازی کپی هست و ایدش در بازی دیگری عینا وجود داشته و با توجه به اسکرین شاتهایی که دیدی کار کپی هست .
به جای این حرف ها برو دانش خودت رو ببر بالا . خیلی هم ببر بالا .

Arash-AS

Member
ممنونم

ولی من لازم می دونم که یک مختصر جوابی به ایشون بدم

نه دوست من ، مشکلی نداره سوال بپرسید ، ولی در هر صورت
ما برای این بازی صرفا از یک بازی خاص الگو برداری نکردیم ، در حقیقت چندین بازی تقریبا هم سبک و عمداتا ایده های جدید خومون توی ساخت این بازی دخیل بودن

سپاس

DaDaDooDoo

کاربر VIP
دوستان خسنه نباشید . به نظر من حتی اگه از کارهای خارجی ایده گرفنه باشید هم مشکلی نیست ... اگرایده گرفتن مشکلی داشت Spider Man , Batman , ... هیچ کدوم از اینا موفق نمی شدن چون از سوپر من ایده گرفتن ، نه ؟...
آقا من در مورد هوش مصنوعی یک تاپیک زده بودم . سوالاتی پرسیده بودم که هادی جان لطف کردن و توضیحاتی دادند اما من می خوام بیشتر بدونم ... از محمد و آرش عزیز تفاضا دارم اگه می شه یه سری به اون تاپیک بزنید و منو از اطلاعاتتون بهره مند کنید . ممنون می شم . (البته تاپیک تو زیر انجمن Action Script 3 هست اما خوب موضوعش یه چیز کلی هست )

آخرین ویرایش:

mohsensemsarpour

کاربر فعال
به دور از همه حواشی گل کاشتی محمد داداشی
به نظر من که تشویق های ما کوچکترین کمکی هست که می تونیم به این گروه کرده باشیم ، مشکل ما همیشه این بوده که گروه های کوچیک رو دست کم گرفتیم ، مهم ساده بودن کار نیست که مثلا گروهی رو به این علت دست کم بگیریم ، مهم اینه که باید از کارهای ساده شروع کرد تا بزرگ شد ، هیچ وقت بچه نمی تونه روز اول حتی چهار دست و پا هم راه بره ولی بعد شاید بشه قهرمان دوی سرعت یا استقامت پس این اشتباه بزرگیه که ما بزنیم توی سر بچه که ای خاک بر سرت چطوری می خوای بعدا مثل بقیه مردم راه بری ، امیدوارم همه متوجه منظور صحبت هام شده باشن و دیگه از این موارد کمتر اینجا دیده بشه ، باور کنید این صحبت ها بچه های دیگه رو هم سرد می کنه و حضورشون رو کمرنگ تر ، من از مدیران می خوام که در این موارد بیشتر دقت کنند و تذکرات لازم رو بدن ...

موفقیت بزرگ بودن نیست بزرگ شدن است ...

موفق باشید

آپلود رایگان عکس به صورت نامحدود www.iranax.co.cc ارسال کنید به همه ...

جدیدترین ارسال ها

بالا