محافظت از کدهای Php بدون درد و خونریزی

bishtar

Member
شاید نرم افزارهای مختلفی برای محافظت ار کدهای php دیده باشید.
در اینجا یه نرم افزار معرفی می کنم که واسه ناخوانا کردن کردن کدهای php هست و صد البته رایگان.

با این نرم افزار می تونین نام کلیه کلاسها ، متغیر ها ، توابع و ... بکار رفته تو پروژه هاتون رو ناخوانا کنید و این ناخوانا کردن بصورت یکطرفه و غیر قابل برگشت هست (MD5).

دوستان علاقمند می تونن از لینک زیر اونو بگیرن .
PHP YAKUZA

آخرین ویرایش:

amir01

Well-Known Member
اول از انتخاب عنوان تاپیک تشکر میکنم.
دوم هم تشکر میکنم...
کلا تشکر میکنم...

bishtar

Member
از دوستان کسی هست که قالب وبلاگ واسه این نرم افزار تهیه کنه . قالبی باشه که چند تا تب مثل home,download,contact us, ...
داشته باشه ممنون میشم .

Cyber-DL

Member
این برنامه رو ممنون که گذاشتی . اما پیشنهاد می کنم کسی دانلود نکنه . این برنامه تنها کد ها رو جا به جا می کنه و یک سری کد کوچک به برنامه اضافه می کنه .

راه Decode کردنش زیاد است.

Cyber-DL

Member
با این نرم افزار می تونین نام کلیه کلاسها ، متغیر ها ، توابع و ... بکار رفته تو پروژه هاتون رو ناخوانا کنید و این ناخوانا کردن بصورت یکطرفه و غیر قابل برگشت هست (md5).
از حرف من ناراحت نشید . قصد بدی ندارم و یا کم ارزش کردن کاره کسی . اما این کاری که بالا گفتند انجام نمیشه .
تنها کد ها رو جا به جا می کنه .

saidshp

Member
متغیرهایی که تو حافظه ایجاد میشن مشکل داره.
PHP:
error_reporting( E_ALL | E_STRICT );

$arr=array('yek'=>'one','do'=>'two');
foreach($arr as $k => $v) {
    $$k = $v;
}
print $yek . $do;
اخرش هم بعد از این همه دربدری سر این انکد لعنتی :razz: باید بریم سراغ دات نت
سایت طراحی می کنن به هزار مکافات بعد یه عده دکد می کنن ازش استفاده هم می کنن به درک دیگه بی وجدانا به نام خودشون هم میزنن.

bishtar

Member
از حرف من ناراحت نشید . قصد بدی ندارم و یا کم ارزش کردن کاره کسی . اما این کاری که بالا گفتند انجام نمیشه .
تنها کد ها رو جا به جا می کنه .

این برنامه رو ممنون که گذاشتی . اما پیشنهاد می کنم کسی دانلود نکنه . این برنامه تنها کد ها رو جا به جا می کنه و یک سری کد کوچک به برنامه اضافه می کنه .

راه Decode کردنش زیاد است.

درسته . این نسخه از نرم افزار فقط کدها رو نا خونا می کنه و واسه پروژه های php مناسبه که تمام نامهای متغیرها و ... ناخوانا میشه
و درستکاری در کدها رو مشکل می کنه (اعصاب می خواد)

متغیرهایی که تو حافظه ایجاد میشن مشکل داره.
PHP:
error_reporting( E_ALL | E_STRICT );

$arr=array('yek'=>'one','do'=>'two');
foreach($arr as $k => $v) {
    $$k = $v;
}
print $yek . $do;
اخرش هم بعد از این همه دربدری سر این انکد لعنتی :razz: باید بریم سراغ دات نت
سایت طراحی می کنن به هزار مکافات بعد یه عده دکد می کنن ازش استفاده هم می کنن به درک دیگه بی وجدانا به نام خودشون هم میزنن.

متشکر از راهنمایی شما بزودی این عیب رفع خواهد شد.

در مورد قالب کسی هست که همکاری کنه ؟(اجرکم عندالله)

جدیدترین ارسال ها

بالا