مجید انلاینه دیگه!

darepit

New Member
ها ها . سلام
گفتم بیام تو این مسابقه شرکت کنم . ولی دلم برای اونایی که میخوان اول شن می سوزه ....
نمیدونم چیکار کنم !
چند تا کار خفن بزارید ادم با خیال راحت بیاد جلو .
این اولین پستمه ..... آدم شوخی هستم به دل نگیرید :)

darepit

New Member
سلام بچه موش های عزیز !
ممنون از حمایت شما . و اعتماد به نفس همه بچه های فروم که همه به هم میگن حرفه ای !
من که حرفه ای نیستم و یک در پیت کاملم :-?
برای اینکه بتونم موضوع مطرح کنم باید اول با مجید انلاین بیشتر آشنا بشم .... داشتم تو فروم میچرخیدم دیدم بعضی ها بالای هزار پست دارن :shock:............. بابا شما اینجا زندگی میکنین ؟
به هر حال موضوع من یه مجید هست که آنلاینه !
برای فیلم برداری یه کار تبلیغاتی 3-4 روز میرم شیراز . برگشتم شروع میکنم

فینگول باشین تا بیام همه رو بریزم تو پیت :)
ارادتمند .... درپیت

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
darepit جان حالا دیگه نمی خوای بیای؟ آخه چیزی تا پایان وقت مسابقه نمونده ها. بابا مثل اینکه تموم وقتت رو گذاشتی روی کار و می خوای همه رو تو دقیقه نود غافل گیر کنی. داداش ایول می خوام بترکونیا، منتظریم زودی بیا.

amin2001

Active Member
دوست عزیز آخرین مهلت ارسال کار نهایی تا 12 شب همین روز میباشد
چنان چه تغییری در کار پایانی خود میخواهید انجام بدید و یا هنوز روی کار پایانی کار میکنید . لطفا تا ساعت 12 شب در تاپیک خود ارسال کنید
هر ارسالی بعد از ساعت 12 شب مورد قبول نمیباشد و آخرین کار ارسالی شما که قبل از 12 شب بوده برای رای گیری قرار داده میشه

دوستانی که چند رندر نهایی قرار دادن لطفا همه را در یه فایل قرار بدن چون از هر فرد تنها یک عکس برای رای گیری قرار داده میشه

(پست ارسال شده به تمامی تاپیک ها )

kamifa1986

Well-Known Member
من كه اصلاً از 3d هيچي نميدونم ولي از اين دوست جديد يه جورايي خوشم اومد. من فقط بازديد كننده ي خوبيم. مشتاق ديدن كاراي حرفه اي هستم.

جدیدترین ارسال ها

بالا