[phpNuke] مجید آنلاین هک شد - ورژن جديد تابلو پيامها فارسي شده توسط 'Glad tidings'

gladtidings

New Member
Shout Box 8.0 فارسي شده توسط خودم آماده دريافت مي باشد :D
براي دريافت اين فايل به آدرس زير مراجعه كنيد :

http://gladtiding.freestarthost.com/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=7

:nokte: بايد متذكر شوم كه اين برنامه براي فرستادن پيامهاي كوتاه مي باشد و در ضمن اين ورژن در حال حاضر جديدترين ورژن اين برنامه مي باشد :cool:
:tavajo: راستي با راهنمايي Izon عزيز كليد فارسي/انگليسي هم به اون اضافه شد :)

آخرین ویرایش:

izone

Active Member
دوست گرامي اين ماژول در پيش هم توسط سايت Afagh.biz و پس از آن نيز توسط سايت www.iranyad.com فارسي سازي شده است. ولي بهر روي دست شما درد نكنه!

gladtidings

New Member
سلام دوست عزيز ميدونم من خودم تا 1 هفته پيش از ايران ياد استفاده ميكردم ولي ورژن 7 بود در ضمن كاملم فارسي نشده بود منم ورژن 8 از سايت اصلي گرفتم و فارسي كردم اين الان جديدترين ورژن اين برنامه است :D

آخرین ویرایش:
gladtidings گفت:
Shout Box 8.0 فارسي شده توسط خودم آماده دريافت مي باشد :D
براي دريافت اين فايل به آدرس زير مراجعه كنيد :

http://gladtiding.freestarthost.com/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=7

دست شما درد نكنه بابت فارسي سازي. ممنون ميشم اگه يه توضيح كوچكي هم كنار فايلهايي كه اراپه ميكنين درج كنين :)

gladtidings

New Member
سلام
ممنون
خوب توضيح نمي خواد چون توي سايت خودم نمونه اين برنامه هست
كارشم ارسال پيامهاي كوتاه اگه بري تو سايت اين حقير مي توني نمونه اون رو ببيني هم دانلود كني :D
براي دانلود روي لينك بالا كليك كن براي رفتن به صفحه اصلي روي عكس زير كليك كن

آخرین ویرایش:

izone

Active Member
خوب دست شما درد نكنه. ولي اگر اين كليد فارسي/انگليسي هم براش ميگذاشتي بهتر بود. چون اونجوري ميشد فارسي هم نوشت بدون نصب زبان فارسي روي رايانه.

gladtidings

New Member
Izon جان ممنونم كه منو قابل مي دوني و راهنماييم مي كني
ممنون مي شم اگه بازم اشكالي داشت بهم بگي :D

izone

Active Member
gladtidings گفت:
Izon جان ممنونم كه منو قابل مي دوني و راهنماييم مي كني
ممنون مي شم اگه بازم اشكالي داشت بهم بگي :D

خواهش ميكنم دوست گرامي. اينجا هدف ما كمك به يكديگز است. توانايي شما و ديگر دوستان افتخار من است.

راستش همين يكي را پيدا كردم. حتما همه چيز ديگر آن عالي ميباشد.

راستي ميدونيد تفاوت اين ورژن و يكي پيش از آن چي است؟

gladtidings

New Member
راستش تو قسمت بلوك و شكل ظاهري كه ظاهرا تغيير نكرده ولي تو قسمت ادمين چرا يه نموره عوض شده راستش من وقتي نسخه اصلي رو دانلود كردم ديدم language اون يه چند تا كلمه نسبت به ورژن قبلي اضافه داره حدس زدم كه يه چيزايي بهش اضافه شده :cool: :D

gladtidings

New Member
راستي من مي خواستم اگه ميشه در مورد فارسي كردن تم كمكم كنيد البته اگه مايليد راستش من هرچي تم ميسازم يا فارسي ميكنم بلوكها ميرن يه طرف يعني يا هر دوتاشون سمت راستن يا هردوتاشون سمت چپ مشكل از كجاست بخش ادمين هم برعكس

izone

Active Member
gladtidings گفت:
راستي من مي خواستم اگه ميشه در مورد فارسي كردن تم كمكم كنيد البته اگه مايليد راستش من هرچي تم ميسازم يا فارسي ميكنم بلوكها ميرن يه طرف يعني يا هر دوتاشون سمت راستن يا هردوتاشون سمت چپ مشكل از كجاست بخش ادمين هم برعكس

فارسي سازي قالب بستگي به ساختار آن دارد. يك استانداردي براي همه قالبها وجود ندارد كه بتوان دنبال كرد. مثلا قالب XD-redzone ساختار سخت و پيچيده خود را دارد كه كمي بيشتر زمان ميبرد ولي iCGStaition آسانتر است و زودتر درست ميشود ولي من در اين قالب دومي هم مجبور شدم براي اينكه ساختار كلي قالب به هم نخورد يكي دوتا از عكسها را در فتوشاپ برعكس كنم.

اگر ميخواهيد قالب مورد نظرتان را برايم بفرستيد تا درستش كنم بدون اينكه در دسترس ديگران قرار بدهم. البته اگر نميخواهيد ديگران از آن نيز بهره بگيرند.

شاد و پيروز باشيد.

gladtidings

New Member
Izon جان مشكل من اين است كه بلاك سمت چپ آمده سمت راست زير بلاك سمت راست يعني در حال حاضر هر دو بلاك سمت راست مي باشد

جدیدترین ارسال ها

بالا