مجید آنلاین فروشگاه آنلاین نیست!

Mrx

Active Member
با سلام به همه دوستان عزیز در این چند روز به خیلی از موضوعات فروش برخوردم و می خواهم فقط اینو بگو که !
1- با این کار بحث سایت رو از تخصصی و فرهنگی به فروشگاهی تبدیل می کنید
2- ارزش خودتون رو پائین میارید!!
و..
خواهش میکنم در این سایت به خرید و فروش نپردازید!
این همه موضوع علمی هست! استفاده کنید!
birgits_snill.gif

با تشکر از همه شما

MJ Rayaneh

Well-Known Member
با تشکر از شما،
ولی بد نیست خودتون هم به قوانین توجه کنید. مثلا من هرجا به کاربران تذکر میدم شما هم پشت سر من پست تکراری میدی که این کار شما خودش خلاف قوانین انجمنه. نمیدونم دلیل این کارتون چیه (بالا بردن تعداد پست یا ...) !

Soldier

Member
حرف شما درست ولی خوب نیازمندیها اینه قراره یه محلی باشه که چیزهای رو که میخواهیم یا کمیابن یا ویژه هستن رو بخریم یا یه چیز هایی رو برای فروش بذاریم درسته نه ؟ شاید یکی دوست داره فقط تو انجمن نیازمندیها چرخ بزنه به منو شما چه ! اگه هم به کل به این تالار اعتراض داری دیگه باید به مدراتور ها بگی اونم به صورت پیغام خصوصی !

bia2pc

Member
درست میگید که نباید خرید و فروش باشه اما اگه مثل پرشین تولز یه قسمت بازارچه داشت فروم هم جای دیگه ای کسی خرید و فروش نمیکرد و هم اونایی که میخوان خرید و فروش کنن راحت میشن.

ALI4GHA

Member
منم با شما موافقم

البته منم اون اوایل که آماتور بودم می خواستم یه چیزی را اینجا بفروشم ولی بلافاصله بعد از ایجاد تاپیک ، یکی از مدیران تاپیک را ویرایش و مسدود کرد . فکر کنم الان هم همینطور باشه

درست میگید که نباید خرید و فروش باشه اما اگه مثل پرشین تولز یه قسمت بازارچه داشت فروم هم جای دیگه ای کسی خرید و فروش نمیکرد و هم اونایی که میخوان خرید و فروش کنن راحت میشن

من با bia2pc کاملا موافقم

Mrx

Active Member
با تشکر از شما،
ولی بد نیست خودتون هم به قوانین توجه کنید. مثلا من هرجا به کاربران تذکر میدم شما هم پشت سر من پست تکراری میدی که این کار شما خودش خلاف قوانین انجمنه. نمیدونم دلیل این کارتون چیه (بالا بردن تعداد پست یا ...) !

نه دوست عزیز !
hanghead.gif

من نگاه نمی کنم کی تذکر داده یا گفته!
ببینم میگم !
352nmsp.gif

اصلا هم اینطور که تو فکر می کنی نیست !
gaah.gif

majid2x

Active Member
bia2pc
درست میگید که نباید خرید و فروش باشه اما اگه مثل پرشین تولز یه قسمت بازارچه داشت فروم هم جای دیگه ای کسی خرید و فروش نمیکرد و هم اونایی که میخوان خرید و فروش کنن راحت میشن.

در این مورد قبلا بحث شده !
اینجا یک انجمن تخصصیه پس خرید و فروش در اینجا جایز نیست !
این همه موضوع علمی هست! استفاده کنید!

Mandana

Active Member
ببینین، قبلن هم سر این موضوع اگه اشتباه نکنم بحثی شده بود.اینجا یک انجمن تخصصی گرافیکه.حالا کمی مسائل سخت افزار هم بهش پرداخته میشه.اما حیطه ی کاری پرشین تولز خیلی وسیع تره.

گفتگوی آزاد و بازارچه و غیره و غیره.ما نمی تونیم این بحش ها رو توی سایت داشته باشیم، چون در اون صورت اصل رو فدای فرع می کنیم.یعنی اگه بخش گفتگوی آزاد داشته باشیم، یوزر ها به اون سمت کشیده میشن

واگه بخش بازارچه داشته باشیم، یوزرهای جدیدی برای خرید و فروش به سایت میان، البته یوزر جدید طبیعتن برای سایت بهتره، اما این رو هم در نظر بگیرید که یوزر جدیدی که به سایت میاد، و فقط هدفش خرید و فروش ئه، بعد از یه مدت مکانی برای تفریح و سرگرمی هم نیاز خواهد داشت،
اون وقته که دوباره به مورد اول بر می گردیم.برای همین فکر می کنم همین تعداد خرید و فروشی که در سایت میشه، کفایت کنه

هر چند همونها هم الان تقریبن به گرافیک سایت مربوط میشن.حداقل مشابه تاپیکی که یکی از بچه ها توی پرشین تولز زده بود و لوازم بهداشتی میخواست بفروشه، اینجا نداریم.
و فکر می کنم برای خرید و فروش، خیلی سایتهای بهتری هستن تا اینکه بخش بازارچه اینجا برگزار کنیم.یعنی به نظر من سایتهایی که به صورت تخصصی و با تعداد زیاد خرید و فروش انجام میدن، در این زمینه ارجحیت دارن
فعلن

Mandana

Active Member
حالا كه اينجوري شد ,من به اين پستت گير ميدم.spam هستش

اوكي مخ منم زدين ,فروشگاه نميخوام
برای تو تنهایی، یه دونه درست می کنم دوست جون
137fs807233.gif
137fs807233.gif

/
تورو خدا من رو به اسپم نکشین! همین جوریش هم تعطیل هستم امروز
126fs4083858.gif
:دی

/

فکر می کنم همین جا بحث تموم بشه بهتره، تاپیک رو قفل نمی کنم، چون دسترسی ندارم

اما اگه میشه، لطف کنید و دیگه پست نزنید
145fs190798.gif

فقط خواهشن جوری نباشه که دفه ی دوم بیام و تذکر بدم.ممنون
137fs807233.gif

پیشاپیش از همگی ممنونم
145fs19041.gif

موفق باشید

Mrx

Active Member
خوبه كه دوستان هم موافقا كه خريد و فروش تعطيل !
اما حالا ببينين همين شما دوست عزيز mandana_ns اگه باز يكي ديگه نيومد به خريد و فروش بپردازه!
من اين موضوع خودم رو مطرح كنم نه اين كه در اين پست توسط بعضي ها مورد ...
weep[1].gif
قرار گيرم از اون دوست عزيز مي خواهم كه به دست و پاي من نپيچه ! با تشكر از همه دوستان گل خودم
thankyou.gif

Mrx

Active Member
واقعا از اين ناراحتم كه كسي تو اين انجمن من رو تحويل نميگيره ! اخه چراااااااااااااااااااا
consoling2.gif

tissue.gif

Mandana

Active Member
154fs232528.gif
154fs232528.gif
154fs232528.gif
154fs232528.gif
چرا کسی تحویلتون نگیره؟
کسی هم من ندیدم به دست و پاتون بپیچه.
4qse48y.gif
هر کدوم از ما داریم وظایف خودمون رو انجام میدیم
4qse48y.gif

ولی خوب اگه با یوزری مشکل پیدا کردین، دفتر مشاوره ی مانی و شرکا در خدمت شماست
character0144.gif
:دی
اما اینکه در ملا عام دو نفر بگن ما با هم مشکل داریم، خوب یه مقدار تابلو ئه!
و پیغام خصوصی آفریده شد
280krix.gif

ام آر ایکس جان، همونطور که گفتم خرید و فروش به اون صورتی که فکر می کنین اینجا نداریم.باورتون نمیشه من خودم تابحال چند تا تاپیک مربوط به خرید و فروش رو پاک کردم
ببینین
یه موقه هست که یکی هدفش از فروش محصولاتش، کمک به سطح علمی دوستانشه.اون مورد رو می به شخصه زیاد بهش حساسیت نشون نمیدم
اما یه وقتهایی هست وقتی میبینن اینجا یوزر زیاد رفت و آمد می کنه، یکی میره یک یوزر میسازه، باهاش توی هر انجمن 499 تا پست تبلیغ می زنه!!!! که خوب با این موردها برخورد میشه
فعلن

bia2pc

Member
اما درسته بازارچه نداره اما ما دیگه راه فروش تو مجید آنلاین و پیدا کردیم :d
1. قسمت معرفی و درخواست هاستیگ گیر روش کمتره و میشه تبلیغ محصولات البته هاست و دومین و ریسلر کرد.
2. امضا بهترین بازارچه شخصی هست.

اما بازم میگیم بازارچه خوبه هم برای مجید آنلاین هم برای یوزر ها.
درسته پرشین تولز به کلی با مجید آنلاین فرق داره اما بسیاری از یوزر ها (خیلی زیاداااااا) به خاطر بازارچش میرن پرسین تولز .
در ضمن من فکر نمیکنم که بازارچه به گرافیست ها لطمه بزنه.!!! میزنه ؟؟؟
حالا من نه مدیرم و نه چیزی که اظهار فضل کنم :d اما اینجوری هرکی میاد هر جا برای خودش چیزی برای فروش میاره !!!!

Mrx

Active Member
اما به نظر من اگه اينجوري پيش بره يك بازارچه لازم داريم!!!
نظر شخصي بنده بود و هيچ گونه تبليغي نيست! (باز نياين ... ادم رو بزنيد)

Mrx

Active Member
فكر مي كنم كه لازمه اين موضوع رو دوباره به روز كنم !
واقعا چرا! اينقدر مردم به فكر پولن~ اونم از اينترنت! با فرستادن 1 پست !
2mo5pow.gif

خواهش ميكنم واقعا دست از فروش بكشيد!
اين همه مطالب و موضوع هاي علمي استفاده كنيد
112.gif

و در باره اون ها بحث كنيد
kaffeetrinker_2.gif

با تشكر
thankyou.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا