مجموعه پلاگین برای Word Press

persianebay

Active Member
با سلام به همگی
از این بابت اسم تاپیک رو اینجوری انتخاب کردم که هگی سربزنن و یک تاپیک توپ و جامع بشه.
دوستان لطف کنن لینک دقیق و مستقیم دانلود رو بزارن و توضیح کامل در مورد پلاگین امیدوارم که تاپیک خوبی بشه.

چیزهایی که خودم نیاز دارم پلاگین فروشگاه و گالری هست دوستان دیگه هم نیازشون رو بنویسن.بازم تاکید میکنم لینک مستقیم با توضیح در مورد پلاگین
با تشکر

persianebay

Active Member
سلام
میگم چقدر این انجمن Word Press طرف دار داره من که سرم گیج رفت .مدیرانش هم که قربونش برم ............. میگم تعطیل شده نکنه:)

به نام او::
من به دنبال مدی هستم که بتونم به کمک اون مطالب موجود در هر موضوع رو نمایش بدم.منظورم اینه که میخوام چند تا کتگوری ایجاد کنم و مطالب مو جود در هر کتگوری رو در داخل یک کادر نشون بدم.برای انجام این کار باید چیکار کنم؟

afee1990

New Member
من يه پلاگين مي خوام كه شماره صفحات ولينك اونا رو در زير صفحه سايتم بتونه نشون بده . مثلا :
<<قبلي 1 2 3 4 5 6 بعدي>>

afee1990

New Member
اون دوميه خيلي ضروري تره اگر كسي داره لينك دانلودش و آموزش نصبشو بزاره . ممنون ميشم

Sabzine

Member
من يه پلاگين مي خوام كه شماره صفحات ولينك اونا رو در زير صفحه سايتم بتونه نشون بده . مثلا :
<<قبلي 1 2 3 4 5 6 بعدي>>

با پلاگین Page bar میشه این رو فعال کرد. بالای صفحه نمایش داده میشه و در فوتر.

من خودم فتوبلاگم رو به صورت ساده ای کار کردم: blog.piklog.com
بدون پلاگین خواصی هست. ضمنا پلاگین درست حسابی اونجور که خودم میخواستم هم گیرنیاوردم که اینجوری کار کردم. به نظرم خیلی بهتر هم در اومد.

jomeha

Member
آيا بيشترين كاربرد ورد پرس راه اندازي يك سايت خبرساني است ؟

afee1990

New Member
نه ! كي اين حرف رو زده ؟
وردپرس مثل سيستم هاي ديگر يك سيستم مديريت و انتشار وبلاگ مي باشد و موضوعش هم به خود صاحب وبلاگ يا سايت برمي گرده .

persianebay

Active Member
سلام
میگم از زمان انتشار تاپیک تا حالا خبر خاصی نشد .لطف کنید افزونه ها یا همون پلاگین های مهم رو معرفی کنید.

JS-mahdi

Banned
من به یه پلاگین دانلود سنتر زیبا و کارامد نیاز دارم که لینک های دانلود رو برای غیر اعضاع محدود کنه و دارای گروه و زیر گروه باشه و همچنین بتونه یک سیستم نظر خواهی هم داشته باشه .

با تشکر

sobhan_250

Active Member
با کدوم پلوگین میشه بالای صفحه مثل پی سی دانلود لینک صفحات وب دیگه رو قرار داد؟

جدیدترین ارسال ها

بالا