مجموعه مسکونی دانشجویان آکسفورد

sallarmelli

Active Member
سلام

می خوام این کار رو مدل کنم و اگه شد.......

این کار مربوط هست به مجموعه مسکونی دانشجویان آکسفورد که در فصلنامه سراسازان دیدم توی نت دنبال یه عکس بهتر ازش گشتم که برای شما بذارم ولی ندیدم علی الحساب همین عکس رو که می خوام بعدا هم رندر بگیرم براتون می ذارم

بدرود

DSC01064.jpg

آخرین ویرایش:

sallarmelli

Active Member
سلام کسی می تونه کمک کنه

من یه مشکلی دارم اینه که اون دوتا خط هست که دورش رو قرمز کردم پاک نمی شه یعنی با backspace پاک نمی شه
آیا اصولا این کار شدنی هست؟

و مشکل مدل سازی رو در چی می بینید؟
ممنون

1.jpg

122.jpg

sallarmelli

Active Member
سلام یه عکس بهتر گرفتم نمی دونم چرا عکس تار می شه دوربین 5 مگا بود لرزش دست هم نداشتم نمیدونم فکر می کنم از نوع کاغذ باشه
این هم مقداری از مدل سازی و عکس با کیفیت بهتر

21.jpg

DSC01064.jpg

موفق باشید

<<SAJJAD>>

Well-Known Member
من یه مشکلی دارم اینه که اون دوتا خط هست که دورش رو قرمز کردم پاک نمی شه یعنی با backspace پاک نمی شه

سلام سلار جان مدل سازی رو که تا اینجا خوب اومدی. اون دو تا خط هم به خاطر دایره وسطی نمیتونن پاک شن ، برای یه مدلینگ خوب سگمنتا همه باید مرتب و منظم باشن به نظر من بهتره اینطوری باشه...

پیوست ها

• Seg.jpg
    Seg.jpg
    65 کیلوبایت · بازدیدها: 14

madmaster_3d

Well-Known Member
اگر بتونی مثل خودش دربیاری خیلی خفن میشه پسر. راستی به صحبت سجاد جون اضافه کنم که از اون گوشه های مربع هم به دایرت خط وصل کنی بهتره. ادامه بده.

sallarmelli

Active Member
سلام به سجاد و علی و بقیه دوستان
من الان یه تصویر دیدم . دیدم که مدلش چقدر خوبه وفهمیدم که میشه همه پلی گان 4 ضلعی باشند به تصویر نگاه کنید متوجه می شه

Part1-Colormap2.jpg

حالا سوالم اینه کسی می تونه راهنمایی کنه که چه طور این رو در بیاریم؟

ممنون

madmaster_3d

Well-Known Member
اگر مصطفی 3 دی اوکی بده یک آموزش در رابطه با تکنیک های مدلینگ و این که شما می خوای تو سایتش آپ می کنم. فعلا تو مذاکره هستم :lol:

sallarmelli

Active Member
سلام یه کم از مدل سازی رو قبلن انجام دادم الان رندرش رو می ذارم ولی اصلا وقت نمی شه کار کرد

2.jpg

جدیدترین ارسال ها

بالا