مجموعه آموزش های مجید آنلاین

mehrshad_245

Active Member
بابا ایول این که دیگه آخرشه ولی من نتونستم دانلود کنم منم میخوام دانلود کنم

hamid

Well-Known Member
بابا ایول این که دیگه آخرشه ولی من نتونستم دانلود کنم منم میخوام دانلود کنم
ممنون مهرشاد جان
طبق قوانین سایت این پست جزء پست های قدیمی هست و شما نباید تو پست نظر میزاشتین
در هر صورت این آموزش مال 6-7 ماه پیش و بنظرم ار رو کامپیوترم پاک شده آموزش اگه بتونم این پک رو با آموزش بعدی که توسایت مزارم ضمیمه میکنم

Mahdi_WWW,SHIAPICS,IR.gif

سلام علیکم دوستان ،

میخواستم خواهش کنم عزیزی اگر براش مقدور هست لینک 4shared رو به یه جای دیگه (مثلاً راپیدشیر) آپلود کنه.

سرعت 4shared اینجا افتضاح هست.

یه دنیا ممنونم

یا علی

brhmzdznb

Member
سپاس ازدوست عزیزی که ایناروگذاشته:rose:
وسپاس ازدوست عزیزی که واسه مادیل اپی ها قسمت بندی کردی:rose:
خداوند خیردنیا واخرت بهتون بده :):green:

jalal_s

New Member
سلام خسته نباشی
واقعا ازت ممنون واسه این کاره جالب و کلاسیکت:)

asadsadeghy

New Member
اقا حمید ممنون واسه این آموزش .

یه سوال برام پیش اومده اینه که واقعا بیش از 5000 صفحه اموزش توی این فایل ورد هستش .

ورد 2003 که میگه 347 صفحه بیشتر نیست 2008 هم نمیتونه بخونتش .

5000 صفحه چه جور شدن 16 مگ ؟

ممنون میشم جواب بدین .

حالا 100 نفر بیکار پیدا میشن میگن چرا تایپیک قدیمی را اوردی بالا.

hamid

Well-Known Member
اقا حمید ممنون واسه این آموزش .

یه سوال برام پیش اومده اینه که واقعا بیش از 5000 صفحه اموزش توی این فایل ورد هستش .

ورد 2003 که میگه 347 صفحه بیشتر نیست 2008 هم نمیتونه بخونتش .

5000 صفحه چه جور شدن 16 مگ ؟

ممنون میشم جواب بدین .

حالا 100 نفر بیکار پیدا میشن میگن چرا تایپیک قدیمی را اوردی بالا.
دوست من شما مطمئنی فایل رو درست دانلود کردی؟؟؟؟؟:shock:
برادر من دعوا نداریم که این فایل رو نزدیک به 3000 نفر دانلود کردن چه اونایی عضو بودن چه اونایی نبودن
پس چرا اونا تا حالا چیزی نگفتن؟؟؟ من خودم آفیس 2007 دارم
این فایل 4551 صفحه داره حالا 499 صفحه رو شما به بزرگواری خودتون ببخشید رندش کردم رو 5000 تا
اینم سند موجود که نشون میده چند صفحه هست

ce52c4b0dd3b4e7294ec.png

موفق باشید:rose:

arya.design

New Member
واقعا یه خسته نباشید جانانه می فرستم از اینجا براتون.
خوشحالم که توی چنین مجموعه خوبی عضو هستم. نمیگم می تونم مثل شما باشم ولی سعی می کنم آموزش هایی در خور بچه های مجید انلاینی ها بذارم.

asadsadeghy

New Member
دوست من شما مطمئنی فایل رو درست دانلود کردی؟؟؟؟؟:shock:
دوست من فایلی که شما گزاشتی فرمتش rar بود . فایلهای rar هم قبل از باز شدن محتویات خود ، اول CRC را چک میکنند . حالا اگه حتی یک بایت هم کم و زیاد شده باشه به هیچ وجه فایل باز نمیشه . من دارم میگم فایل را باز کردم . شما میگین مطمئنی درست دانلود کردی!!!!!!!!!!!!!!!. :cool:

در مورد تصویری که گزاشتید :

8598e21d4b9e41ad9f67.png

1- این تصویر نشون میده هنوز برنامه ورد موفق نشده تمام صفحات را بشماره . در صورت اتمام کار باید تمام ارقام به صورت مشکی در میان نه خاکستری.

2- به نظر شما چه دلیلی داره که با وجود 4551 صفحه تعداد خطوط را 2552 و بد تر از آن تعداد پاراگراف ها را 685 نشان بدهد.

3- یادمه در یک جای دیگه گفتید که تعداد صفحات چیزی بین 7000 تا 8000 صفحه می باشد . دقیقا این جا
به نظر شما این گفتارهای متناقض شما چه دلیلی میتونه داشته باشه ؟

4- و در ایــــــــــن جا دیگه گفتید موفق به کانورت آن به PDF نشدید. که با وجود مشکل دار بودن فایل باید همین طور باشه .

همون طور که گفتم این فایل با ورد 2007 مشکل داره . و این باعث ایجاد این توهم شده که تعداد صفحات این فایل آموزشی در حدود چند هزار صفحه شده .

در هر صورت من از شما خواهش دارم اگر فایل آموزشی را ندارید آن را دانلود کنید و به صورت PDF کنید تا این همه شک و شبه بر طرف بشه.

:rose:

mehdi2477

Member
ممنون asad جان .

خواستم بگم برا من هم همچین مشکلی هست

یعنی 3000 نفر دانلود کردن و هیچ کدام متوجه این مورد نشدند . آمار جالبی میتونه باشه برای تعیین سطح کاربرای

فروم به این بزرگی.

ممنون میشم آقـــــــــــــا حمید اگه پیگیری کنید .

hamid

Well-Known Member
والا بخدا موندم هدف شما ازین حرفا چیه؟
اون عکسی که گذاشتم نشون داد تا 4500 صفحه رفته
امروز تست کردم تا 9000 تا هم رفت من رو این حساب گفتن نزدیک 7000-8000 تا صفحه
اوردمش تو آکروبات زد 347 صفحه
پس اشتباه مال برنامه بوده من بیتقصیرم ولی تعداد آموزشاش زیاده اونارو نشموردم شما که فعالی تعداد آموزشارم بشمار بزار
این پست مال 7-8 ما پیشه صفحه اول پست گویا همه چی هست درباره نظر کاربرا 48 پست دادن و تشکر کردن نزدیک 70 نفرم تشکر دستی کردن تنها پست آموزشی هست که بیشترین بازدید ، بیشترین پست و بیشترین تشکر رو داشته
این نشون میده این پست ارزش بالایی داشته تو اون زمان
از شما هم تشکر میکنم که پست رو دوباره اوردین بالا تا کاربرایی که ازه عضو شدن استفاده کنند
فقط تنها چیزی که مطمئنم این کارو واسه عشق و علاقه ای که داشتم انجام دادم
چون ترافیک اینترنت من نامحدود نیست همینجور آپ کنم تنها علتی که داشته عشق و علاقم به سایت و کاربراش بوده وگرنه سایت هیچ هزینه ترافیکی واسه آپلودا من نمیده شاید نزدیک به چند گیگ من آپلود داشتم تو این سایت ولی بدون هیچ چشم داشتی بود دوست من
چون این سایت یه مکان آموزشی رایگان هستش خوده من ازین سایت بینهایت استفاده بردم و خیلی چیزا یاد گرفتم غیر این مسائل دوستای خوبی پیدا کردم
من از همه معذرت خواهی میکنم بابت اینکه گفتم نزدیم 7-8 هزار صفحه
خدا میدونه واسه من همین تعداد نشون داد وگرنه تعداد صفحه دقیق رو میگفتم اون چیزی رو که دیدم گفتم
خودتونم دیدین که تا 4500 تا هم که نشون داده بود گذاشتم
تنها چیزی رو میدونم این پست مفید بوده و هنوزم هست
حالا شما هدفت چی بوده من نمیدونم
ولی من کم تو این سایت زحمت نکشیدم اگه نگاه به آمارم بکنی متوجه میشین
تاریخ عضویت >> تعداد پست >> تعداد تشکر >> تعداد پستی که درش تشکر شده
با حساب سر انگشتی مشخص میشه
ممنون

asadsadeghy

New Member
والا بخدا موندم هدف شما ازین حرفا چیه؟
دوست من هدف من فقط احترام به هوش و فکر مخاطب بود همین.

همون طور که گفتم این فایل با ورد 2007 مشکل داره . و این باعث ایجاد این توهم شده که تعداد صفحات این فایل آموزشی در حدود چند هزار صفحه شده .

اگر هم به نوشته های من توجه بیشتر میکردید متوجه میشدید . بنده گفتم مشکل از نرم افزار بوده نه از شخص شما.

این همه دلیل و مدرک هم برای اثبات خودتان لازم نیست.
مطمئن باشید دیگران شما را بهتر از خودتان میبینند.

در پایان ضمن تشکر از کار نیک شما عرض میکنم هدفی جز احترام به مخاطب نداشتم و قصد تخریب شخصیتی شخص خاصی مد نظر نبوده و نیست .

حالا با یه حساب سرانگشتی معلوم میشه شما یه تشکر به من بدهکارید.

hhhhaaaa

Member

hhhhaaaa

Member
دوستان
حمید جون لطف کردن و کلی زحمت کشیدن این آموزش رو جمع آوری و درست کردن , اگرم مشکلی هست به صورت دوستانه بگید تا حل بشه ای انجمن کاملا دوستانست و کسی با کسی مشکلی نداره حمید جون بگه 10000 تا ما حرفشو قبول داریم چون جز کاربرای فعال و خوب انجمن هست, حالا واسه یکی 300 تا صفحه میاد واسه یکی 500 تا واسه یکی 5000 تا و ... اون دیگه مشکله حمید جون نیست , حمید زحمت خودشو کشیده , ازش طلب نداریم که !
من هم تا حالا این تاپیک رو ندیده بودم حالا که دیدم میگم حمید جون دستت مرسی تا همونجایی که بالا میاد هم عالیییییییییه :rose:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
لطفا دیگه این بحث رو ادامه ندید.

چیزی که مشخصه اینه که صاحب تاپیک با قصد و نیت کمک کردن تاپیک رو ایجاد کرده.

حالا یه اشتباهی هم ممکنه این وسط رخ داده شده باشه.

ممنون میشم این بحث رو همینجا تمومش کنید تا تاپیک از موضوع اصلی خودش خارج نشه.

با کمال احترام عرض میکنم که هر پستی در این رابطه بعد از پست بنده زده بشه ، بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد.

موفق باشید.

Momex

Member
ما که بی بهره بودیم این پرشین گیگ هم میگه لینکه لمیته!
بازم ازآین که زحمت کشیدی ازت تشکر میکنم!

جدیدترین ارسال ها

بالا