مجموعه آرم ها و لوگو های فارسی (سری A-b)

سلام خدمت شما دوستان عزيز
اگر ممكنه تمامي لوگو ها رو پارت بندي كنيد و در همين جا آپلود كنيد چون نموتم دانلود كنم
ممنون

bebe

Member
کل لینک دانلود ها تعطیلهههههههههههههههههههه
یه جا دیگه اپلووووووووووووود کنید

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
آقای احسان خوش اومدید به این انجمن.

اینجا هم کسی ادعای مالکیت این آرمها رو نداشته و نداره. اگر پست اول این تاپیک رو ببینید دقیقا منبعی که لوگوها برداشته شدن رو خواهید دید.

و مهمتر اینکه قرار دادن لینک سایت یا وبلاگ ایرانی داخل پست تبلیغ برای اون محل حساب میشه و خلاف قوانین این فروم. شما هم اگر قصد دارید ابزاری رو برای استفاده بذارید لطف کنید لینک کاملا مستقیم بدید و آخر پستتون منبع رو ذکر کنید.

ehsandalir

Member
من هم لینک مستقیم گذاشتم اما شما .....

من هم لینک مستقیم گذاشتم مثل همه دوستان پس لابد بقیه دوستان هم دارن تبلیغ سایت p30download.com را می کنند !
ظاهرا شما از دیدن سایتهای دیگه که کمی رقیب شما باشن خوشتون نمیاد
lینم لینک مستقیم :
http://www.persiangraphic.com/persian/index.php?cat=21

شما به عنوان مدعی طراحی گرافیک باید حامی طراحان باشید نه حامیان کپی برداران ، اگر کسی طرحهای ار از جایی برای دانلود گذاشت شما بدون رعایت حقوق معنوی اونارا در سایت قرار ندین . و لا اقل ذکر لینک منبع را داشته باشین .
با تشکر

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
آقا احسان این موضوع هیچ ربطی به رقابت و این حرفا نداره.

قانونیه که بوسیله ی مدیرای سایت گذاشته شده و من و شما و دیگران هم موظفیم رعایتش کنیم.

این قانون نه تنها تو این فروم که تو خیلی جاهای دیگه هم هست.

در هر صورت ممنون که رعایت کردید.

SEPINAZ

Active Member
بچه ها من نتونستم دانلود كنم! نميدونم مشكل از لينك بود يا كانكت من! اما اجازه ي دانلود نميداد :گريه
كسي ميتونه يه جاي ديگه آپش كنه؟!

داش گلم لينك خرابه
خطا: " با عرض پوزش دسترسی از این طریق ممنوع است! "

چنانچه قصد دانلود فایلی را دارید:
- نرم افزار مدیریت دانلود خود را غیر فعال کنید و از خود مرورگر برای دانلود استفاده کنید.
- از باز کردن لینک دانلود در یک صفحه جدید خودداری کنید!
- اگر از پروکسی استفاده میکنید باید پروکسی را غیر فعال کنید.
- پیشنهاد میشود از نرم افزار مدیریت دانلود FlashGet و یا مرورگر Opera استفاده کنید.

در صورتی که از طریق سایت دیگری به این صفحه آمده اید به صفحه اصلی پی سی دانلود مراجعه کنید.

تعداد بازدید: 64909259
تعداد افراد آنلاین: 137

Parham.G

New Member
دوستان این پکها رو کسی نداره مجدد زحمت آپلودش رو بکشه؟ حجم زیادی هم ندارن. لینکهای پی سی دانلود کار نمیکنه.

winsent

Banned
...!

داش گلم لينك خرابه
خطا: " با عرض پوزش دسترسی از این طریق ممنوع است! "

چنانچه قصد دانلود فایلی را دارید:
- نرم افزار مدیریت دانلود خود را غیر فعال کنید و از خود مرورگر برای دانلود استفاده کنید.
- از باز کردن لینک دانلود در یک صفحه جدید خودداری کنید!
- اگر از پروکسی استفاده میکنید باید پروکسی را غیر فعال کنید.
- پیشنهاد میشود از نرم افزار مدیریت دانلود flashget و یا مرورگر opera استفاده کنید.

در صورتی که از طریق سایت دیگری به این صفحه آمده اید به صفحه اصلی پی سی دانلود مراجعه کنید.

تعداد بازدید: 64909259
تعداد افراد آنلاین: 137

این حرفا چیه شما میزنی...؟!
لینک های دانلود مشکل دارند و ربطی به این چیزا نداره عمو جان.
چیزی رو که نمیدونی بیخودی توضیح نده...

ehsan_old

New Member
سلام به دوستان

براي من چيزي كه عجيبه اينه كه به جاي آپلود اين پكيچ كه كلهم 5/6 مگ نميشه، هي ميگيد لينك سالمه.

اصلاً سالمه. بابا يه جاي ديگه آپلود كنيد.

4 صفحه تاپيك رو خوندم، هنوز يه نفر پيدا نشده اين كارو بكنه.

عجبا

mgg_back

Member
سلام.

قضیه داره یه جوری پیچیده میشه.

این سری هایی که دوستان زحمت کشیدن و گذاشتن قبلا در P30download بود و من دانلود کردم اما تا سری E بیشتر از این هم نبود.
حالا اگه کسی مدعی هستش که اول از همه ریلیز کرده این کارو ازش میخوایم به صورت کامل این مجموعه رو آپلود کنه تا همه استفاده کنند.

من که بعید می دونم کسی داشته باشه ...

جدیدترین ارسال ها

بالا