[MT] مجله الكترونيك با تم گرافيكي متفاوت براي هر شماره

sasan4u

Member
سلام من مي خوام يك مجله الكترونيك راه بندازم كه براي هر شماره اون يك تم گرافيكي رو ست كنم
الان مجلات الكترونيكي كه با MT ساخته شده يك تم داره براي تمام شماره ها يا تمام هفته ها و ظاهرا اينكار مشكله آيا اصلا اينكار امكان پذيره اگر اينكار ممكن نباشه با MT
آيا يك سرويس بلاگ مي شناسيد كه ديتابيس نخواد و تنها با php باشه و متن ساده رو در برنامه فراخواني كنه روي يك تم گرافيكي تا مثلا براي هر شماره دوباره اون رو نصب كنم در يك شاخه جداگانه با يك تم ديگه و شماره ها و شاخه هاي مختلف رو دستي به هم لينك بدم
يك سيستم وبلاگ خيلي ساده بدون ديتابيس رو بگيرم روش كار كنم سراغ داريد فارسي هم نشده باشه مهم نيس شما معرفي كنيد من فارسي اش مي كنم

Salar

Active Member
این کار بهتره با html انجام بشه..شما میتونی یه تم درست کنی! در هر نسخه ای فقط رنگش رو عوض کنی!

sasan4u

Member
اگر اينكار ممكن نباشه با MT
آيا يك سرويس بلاگ مي شناسيد كه ديتابيس نخواد و تنها با php باشه و متن ساده رو در برنامه فراخواني كنه روي يك تم گرافيكي تا مثلا براي هر شماره دوباره اون رو نصب كنم در يك شاخه جداگانه با يك تم ديگه و شماره ها و شاخه هاي مختلف رو دستي به هم لينك بدم
يك سيستم وبلاگ خيلي ساده بدون ديتابيس رو بگيرم روش كار كنم سراغ داريد فارسي هم نشده باشه مهم نيس شما معرفي كنيد من فارسي اش مي كنم
ديتابيس نخواد چون هاست ها معمولا محدوديت ديتابيس دارن و نمي شه براي مثلا 100 شماره صدتا ديتابيس جداگانه داشت

ممنون از راهنمايي تون ولي تغيير رنگ و استايل كافي نيست يك تم گرافيكي كاملا متفاوت مي خوام اجرا كنم

pboy

Member
فكر نمي كنم يك همين چيزي باشه البته شايد هم باشه ولي ...
اگه پيدا كردين به ما هم يه ندا بدين ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا