بی بی کد مجتمع e.b1

*farshid*

کاربر VIP
متریال آجر ها عالی
رفلکت شیشه های دو طبقه آخر عالی
دور نمای کار هم رئاله
برای کار بازاری خیلی خوبه

چون کار بازاریه و هزار تا دنگ و فنگ داره ...من انتقاد نمیکنم :rose:

m.n1362

Member
سلام مرسی فرشید جان تا شما استاد ما باشی سعی میکنم بهتر بشه بابت همه زحماتت برای سایتو بچه ها ممنون :rose:

poriaabaci

Member
سلان خسته نباشی دور نمای رئال ولی کیفیت تکستچر خونه بقلی پایین نور پردادازیتم نرو و خوب شده
انهکاساتم خوب ولی کاش چند تا رندر دیگه هم میگرفتی

m.n1362

Member
سلان خسته نباشی دور نمای رئال ولی کیفیت تکستچر خونه بقلی پایین نور پردادازیتم نرو و خوب شده
انهکاساتم خوب ولی کاش چند تا رندر دیگه هم میگرفتی
مرسی پویا جان از نظر ووقتت.. به چشم اگه تونستم رندر میگیرم:rose:

سلام رندرت عالیه ولی حجم سازیت خیلی شلوغ ولی مشتری پسند درباره نورپردازیت توضیح بده خیلی خوب شده

m.n1362

Member
سلام رندرت عالیه ولی حجم سازیت خیلی شلوغ ولی مشتری پسند درباره نورپردازیت توضیح بده خیلی خوب شده
مرسی از نظر.. به قول اوستا فرشید مهم اینه که بتونی به خوبی همه عواملت هم خونی داشته باشه هر چند وهسه من هنوز حالا حالللللللللللللللللللللللللا ها کار داره اما من تو صحنم خیلی نور میذارم با شدتای مختلف میدونم اشتباه ولی اینطوری راحت ترم:rose:وی ری لایت ویری سان دایرکت تارکت

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام به مجید عزیز.
خوبی؟
کارت خیلی خوب شده.
چجوری عکس رو با زاویه دوربین ست کردی؟؟ واقعا رفتی از اونجا عکس گرفتی؟؟
نما خوب شده.اما رفکلت بیش از حد واقعی شده.کار کردن تو هوای ابری به نظرم سخت تره.آخه نور خورشید که میاد یه خورده معادلات راحت تر حل میشه.
این اواخر دیگه تو کار مشتری ها خورشید نمی زارم.سایه رو نمی تونن تشخیص بدن!‌رندر ابری و سفید خیلی جالب تر در میاد.
کارت انصافا خوب شده.از 10 بهش 9 میدم

m.n1362

Member
سلام به مجید عزیز.
خوبی؟
کارت خیلی خوب شده.
چجوری عکس رو با زاویه دوربین ست کردی؟؟ واقعا رفتی از اونجا عکس گرفتی؟؟
نما خوب شده.اما رفکلت بیش از حد واقعی شده.کار کردن تو هوای ابری به نظرم سخت تره.آخه نور خورشید که میاد یه خورده معادلات راحت تر حل میشه.
این اواخر دیگه تو کار مشتری ها خورشید نمی زارم.سایه رو نمی تونن تشخیص بدن!‌رندر ابری و سفید خیلی جالب تر در میاد.
کارت انصافا خوب شده.از 10 بهش 9 میدم
سلام بر بزرگ مرد نواحی سرسبز استاد عارف.همیشه نظرات تو و فرشید و تایمازو دوست دارم نه اینکه بقیه بد باشن نه چون به نظرم راهنمااییاتون ماهرانست..به جان خودم عکس نگرفتم>این قسمت حرفتو خوب نفهمیدم؟کاملتر میگی دادشم.<بابت نظر و وقت ممنونم:rose:

سلام دوست عزیز به نظر من کارت فوق العاده ست رندر عالی ولی به نظرم متریال خیلی بی کیفیت هستش اگه دوست داری متریال های با کیفیت رو واست بذارم اگه دوست داری خودم با دوربین عکس گرفتم و ساختم

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
خسته نباشی
به قول فرشید برا کار بازاری خوبه
از ترکیب مصالح خیلی خوشم اومد
موفق و پیروز باشی عزیز:rose:

m.n1362

Member
سلام دوست عزیز به نظر من کارت فوق العاده ست رندر عالی ولی به نظرم متریال خیلی بی کیفیت هستش اگه دوست داری متریال های با کیفیت رو واست بذارم اگه دوست داری خودم با دوربین عکس گرفتم و ساختم[/Qمنون میشم این کارو کنی:rose:

max vray

کاربر VIP
من از شمال امده ام تنم هنوز باران است
سلام و درود
جدی کارت دیدم لذت بردم واقعا عالی بود من کم پیش میلد النقدر تعجب کنم واقعا عالیه اگه تونستی تنظیماتت و نورت بگو چیه تا من اماتور ارزو به دل از دنیا نرم:)

m.n1362

Member
من از شمال امده ام تنم هنوز باران است
سلام و درود
جدی کارت دیدم لذت بردم واقعا عالی بود من کم پیش میلد النقدر تعجب کنم واقعا عالیه اگه تونستی تنظیماتت و نورت بگو چیه تا من اماتور ارزو به دل از دنیا نرم:)
تنظیماتم چیز خاصی نداره زیا با تنظیمات ور نمیرم نور صحنم زیاد میذارم وی ری لایتو سانو دایرکت که شدتاش متفاوته که جاهاش تو صحنهای مختلف فرق داره فیلترمم ثابت نمیذارم ولی یا اریا یا شارپن..سعی نکن همیشه تنظیماتت یکی باشه یا کپی کنی چون هر صحنه متفاوته چیز خاصی مد نظر بپرس

many200363

New Member
سلام کارت خیلی خوبه :wink:
همونطور که عارف جان پرسیدن یکم راجع به ساختمونای اطراف کارت توضیح میدی؟ چه جور گذاشتیشون که با زاویه دوربین set بشه؟
موفق باشی دوست عزیز :rose:

m.n1362

Member
سلام کارت خیلی خوبه :wink:
همونطور که عارف جان پرسیدن یکم راجع به ساختمونای اطراف کارت توضیح میدی؟ چه جور گذاشتیشون که با زاویه دوربین set بشه؟
موفق باشی دوست عزیز :rose:
مرسی تو کتابخونه متریالشو گذاشتم واستون ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا