مجتمع مسکونی سما

ehsan_3dmax

Active Member
در ضمن نمیتونم اینو نگم قایل توجه همه : این کار دزدیه متعلق به جناب آقای نیر ساکن مشهد هستش اگه شک داشتین بگید تا با فایلش واستون آپلود کنم. دزد خوبی هستی احسان جان

شرمنده ام كسي تحويلت نميگيره پسر. اونقدر هم ارزش نداري كه بخوام بخاطر حرفت بيام وقت بزارم واير فريم آپلود كنم.

شیوا همون Monster هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره عزيز.

amin2001

Active Member
عجب
پس این همونه aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ببینم . شیوا (monster . . .. . ) هر کی که هیستی !! تو بازگردانی زباله کار میکنی حی یوزر میسازی اسمتو میبینیم :lol: البته با از بقیه بارا اینطور حرف زدن عذر میخام . آخه از این بیشتر نمیشه گفت بهش

:Mohsen:

کاربر باتجربه
عجب مسخره بازي شده ها
يعني شيوا هم monster بود ؟
فكر كنم هر روز با يه نام كاربري جديد مياد اينجا !
fkr.gif

نميتوني مثل بچه آدم بياي فعاليت كني تا كسي به كارت كار نداشته باشه ؟؟؟

Mandana

Active Member
در ضمن نمیتونم اینو نگم قایل توجه همه : این کار دزدیه متعلق به جناب آقای نیر ساکن مشهد هستش اگه شک داشتین بگید تا با فایلش واستون آپلود کنم. دزد خوبی هستی احسان جان

7yhhs8n.gif

چه دختره نازی هستی سجاد جان
wgfb6ur76l7zq0v3hd9r.gif

ببین آقا ، اینجا محیطه آموزشیه.

که بگی حالا که منو ضایع کردن، منهم سعی کنم آبروی کسی رو ببرم.همه احسان رو میشناسیم.فقط خودت رو خراب می کنی
فقط روی حساب این رفتارهاتون نیست که میگم بچه اید
یک آدم بزرگ! اصلن دنبال این کارها نمیره
وقتی هم رفت و بهش تذکر دادن، خیلی منطقی فکر می کنه و میبینه کارش اشتباهه
اما شما وقتی بهتون تذکر دادن، اومدی زمین و زمان رو به فحش کشیدی
بهر حال، بین مدیر ها به عنوان یک یوزر بی ادب و بی منطق شناخته شدی
آدم اگه میخواد معروف بشه
بذار به چیزهای خوب معروف بشه، نه خصلت های بد

نه میخوام نصیحت کنم نه چیزه دیگه
اما کمی فکر کن
این راه که می روی به ترکستان است...

roohollah

Banned
این راه که می روی به ترکستان است...
اه، مگه تركا چشونه...
اقاي مانستر اگر هم كار آقا احسان دزدي باشه(كه تا جايي كه من ميدونم كه زياد هم نيست، كار مال خودشونه)
اين كار جز از بين بردن ابروي مشهد و مشهدي و ضايع كردن خودتون و از بين بردن اعتماد عمومي و خراب كردن جو سايت و ... فايده اي نداره، باور كن...

آخرین ویرایش:
این آخر عمری چه چیزهایی که نمیبینیم.احسان جان چند وقت پیش که همین monster تایپیک داده بود(دکوراسیون داخلی) بهش توپیدی.یادته.الان همه چیز روشن شد.
ممنون احسان جان.

بابا احسان خان یه فکری به حال من کن.چرا من نمیتونم مشخصاتمو ویرایش کنم.:mad:

Mandana

Active Member
اه، مگه تركا چشونه...
اقاي مانستر اگر هم كار آقا احسان دزدي باشه(كه تا جايي كه من ميدونم كه زياد هم نيست، كار مال خودشونه)
اين كار جز از بين بردن ابروي مشهد و مشهدي و ضايع كردن خودتون و از بين بردن اعتماد عمومي و خراب كردن جو سايت و ... فايده اي نداره، باور كن...

ضرب المثله خنگه خدا
faint.gif
:دی

نه آقا به مشهدی ها چه ربطی داره.
healer.gif

احسان منو نخور. قول میدم اسپم نزنم دیگه
healer.gif

بابا احسان خان یه فکری به حال من کن.چرا من نمیتونم مشخصاتمو ویرایش کنم.

درست شد.فقط انجمن پیشنهادات رو یک نظر بندازین ^.^

پ.ن:خنگ ینی اسپ سفید :دی

pythoN

Active Member
شرمنده که منم پست میدم .

اما جونه تو مثل این کارتونه بود میتیکومون که بچه بودیم نشون میداد . اخرش که طرف خلاف کاره لو میرفت در حال سجده حمله میکرد به اون یارو ...

پست ندید تاپیک رو ول کنید بره پایین این تاپیک های پر حاشیه فقط به فعالیت مفید خودمون و وقتمون ضرر میزنه .

amin2001

Active Member
نه
بزار خالی شیم
البته اگه احسان جان صلاح دید میتونه بگه و ما هم پست نمیدیم

ببین آقا سجاد . جامعه ی امروز خیلی سریع پیشرفت میکنه . اگه تلاش نکنی و بهش نرسی از زندگی عقب میمونی
شما اگر به جای این که بیای کار های دیگران رو پیدا کنی و بزاری . میتونی خودت 3D رو یاد بگیری و به کارهایی که تو گالری میزاری افتخار کنی
فکر عمرت باش رفیق
چند ساله دیگه امروزت یادت میاد خودت خندت میگیره . بعدش به خودت میگی کاش منم مثل بقیه شروع به یاد گرفتن کرده بودم و الان دیگه حرفه ای بودم
این سایت یه جو خوب و آرومی داره . مثل یه خونواده که بفکر هم دیگن همه بهم کمک میکنیم
شما یک یوزر به اسم سجاد بساز . من خودم قول بت میدم تا میتونم کمکت کنم .
شما یه قدم بیا و این کار رو بکن . ما هم همه این قضیه هارو فراموش میکنیم
نزار چند سال دیگه پشیمون شی
من حدس میزنم که شما 16 یا 15 سالته . چون هنوز قدر عمر و وقتتو نمیدونی . آره منم خودم 17 ساله ولی از یه جوان 25 ساله بیشتر فعالیت دارم . و از اینی که هستم و اونی که قراره در آینده برای خودم . خونوادم و مملکتم بشم راضیم
خدایی نگرانت شدم ):
پسر تو قراره چند سال دیگه مسولیت یک خونوادرو به عهده بگیری و مایه ی سر بلندیشون باشی !
در حق خودت داری بد میکنی
حرف من رو گوش کن
بت قول میدم بعد از چند ماه این سجاد رو همه دوسداشته باشن و مثله الان که هر تهمتی رو که به احسان زده میشه رد میکنن برای تو هم رد میکنن
اگر نیاز به صحبت یا درد و دل داشتی منو تو YAhoo میتونی ADD کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا