مجازات استفاده از قالب غیرقانونی چیست؟

J4vad

Member
خير ! ببندن بستن ديگه ! بايد در يك هاست ديگر كه پولش رو تقبل مي كنيد با ليسانس ادامه بديد با فرض اينكه Backup داشته باشيد در صورت نداشتن از صفر شروع كنيد ! اما بار اول اخطار ميدن و اگر نگيريد Suspend مي كنند البته نا گفته نماند فاروم هاي شلوغ رو انجام ميدن چون وقت واسه فاروم هاي كم كاربر و كم بازديد ندارند :wink:

بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام
دوست عزيز شما كه 160 دلار داده ايد و ليسانس خريده ايد و حالا كمي هم روش بگذاريد و قالب مورد نظرتان را بخريد و با خيال راحت ازش استفاده بكنيد .
و شب وقتي مي خواهيد بخوابيد نگران اين نباشيد كه ممكن است هاست شما را از كار بيندازند.
با تشكر

novinpardaz

Member
حالا من چند وقت دیگه نسخه 3.6.7 رو استفاده می کنم ببینم کی می تونه سایتم رو ببنده. اونوقت شما می فهمید که این حرفا نیست.

حالا من چند وقت دیگه نسخه 3.6.7 رو استفاده می کنم ببینم کی می تونه سایتم رو ببنده. اونوقت شما می فهمید که این حرفا نیست.
دوست عزیز برای بار 100000 تا وقتی که forum بازدید هاش نره بالا بهش گیر نمی دن که ببندنش (اما کار forum که گرفت می بندنش تا حالا برای خیلی ها را بستن (اما اگه روی سرور warez ساپورت باشه فک نکنم بتونن ببندن)
من به شما پیشنهاد می کنم هر هفته 3 بار از بانک اطلاعاتی تون backup تهیه کنید

novinpardaz

Member
دوست عزیز برای بار 100000 تا وقتی که forum بازدید هاش نره بالا بهش گیر نمی دن که ببندنش (اما کار forum که گرفت می بندنش تا حالا برای خیلی ها را بستن (اما اگه روی سرور warez ساپورت باشه فک نکنم بتونن ببندن)
می خواستم بدونم برای این حرفتون می تونید مدرک بیارید.

Soldier

Member
بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام
دوست عزيز شما كه 160 دلار داده ايد و ليسانس خريده ايد و حالا كمي هم روش بگذاريد و قالب مورد نظرتان را بخريد و با خيال راحت ازش استفاده بكنيد .
و شب وقتي مي خواهيد بخوابيد نگران اين نباشيد كه ممكن است هاست شما را از كار بيندازند.
با تشكر

من با حرف ایشون خیلی موافقم چون داره حرف حساب می زنه .:oops:

haroon

Member
بچه ها يه سري ميكن اگه وي بالتين 3.6 نصب كنيم خيلي زود ميفهمه
من ميخام جديد ترين ويرژنش رو نصب كنم
زود يفهمه يا دير گير خفن ميده يا نه
در ضمن اگه اخطار داد بعد ميتونم به ماي بي بي تبديلش كنم

جدیدترین ارسال ها

بالا