مثال Full screen کردن فیلم در MMB

nano2012

New Member
تعدادی از دوستان در Full screen کردن فیلم مشکل داشتند
من این مثال را قرار می دهم تا ان شاء الله مشکلشون حل بشه
در صورتی که باز با این مثال مشکل حل نشد برای من در همین قسمت پیغام بگذارید

موفق باشید

پیوست ها

• Full screen video.zip
    42.5 کیلوبایت · بازدیدها: 399
آخرین ویرایش:
با سلام و تشکر من هم توی ویستا و هم توی 7 امتحانش کردم هیچ مشکلی نداشت فقط به خاطر کم بودن کیفیت ویدئو استفاده شده در نمونه کیفیت جالبی ندارد که با عوض کردن اندازه های سند برنامه و تغییر ویدئو این مشکل هم قابل حل است با تشکر دوباره:rose:

تعدادی از دوستان در full screen کردن فیلم مشکل داشتند
من این مثال را قرار می دهم تا ان شاء الله مشکلشون حل بشه
در صورتی که باز با این مثال مشکل حل نشد برای من در همین قسمت پیغام بگذارید

موفق باشید

64 بیت ویندوز 7
مشکلی نداشت داداش نانو
1920*1080
رزولیشن اچ دی هم که جواب بده دیگه تمومه
فقط واسه اونایی که نمی دودن بگم با کمک داش نانو مشکل برگشت از حالت فول اسکرین حل شده شما قبلا وقتی از فول اسکرین بر میگشتی تصویر مشکی مشد تو ویندوز 7
داش نانو این اندازه ی اولیه خیلی کوچیکه,هر اندازه که بخوای بهش میدی دیگه ؟ درسته؟

آخرین ویرایش:
شرمنده چون شما ایراده مهمی رو از بیلدر گرفتی میخوام یه ایراد دیگه رو هم که خیلی واسم حیاتی در همین جا مطرح کنم اگه جاش درست نیست مدیریت منتقل کنه هرجا دوس داره.اما همچین بی ربطم نیست چون هر دوی این مشکلات تنها مشکل من با بیلدر بود
یکیش که حل شد
بعدیش:
وقتی یه فایل فلش میبرم تو بیلدر هر کاررررررررررر میکنم ترنسپرنت نمیشه و بک گراند داره
در حالی که فایل فلش ترنسپرنته و تو وبسایت یا هرجا دیگه که استفاده کردم بک گراند نداشته !!!
راهی هست که فایل های فلش تو بیلدر ترنسپرنت اجرا بشن؟

یه راه حل دیگری هم به ذهنم می رسه اگر درست بود اینجا قرار می دهم

یک بکگراند به صورت تصویر قرار دادم
یک مستطیل آبی رنگ فلش هم قرار دادم
اما همونطوررکه در فایلها مشاهده میکنید بک گراند سفید رنک دور این مستطیل قرار دارد !!!!! که نباید باشد
سورس سوئیش مکس هم دادم که البته فقط یک مستطیل کشیدم و خروجی گرفتم

پیوست ها

• Desktop.zip
    227.1 کیلوبایت · بازدیدها: 71
گرفتو چی گفتی عزیزم اما این راه به ندرت تمیز در میاد و در مورد افکتها و موارد اسموت از گوشه ی مصلا یک کلید (باتون) خیلی وقت گیر و مشکل است که آن تکه را برش داد و در فلش بک گراند کرد
البته از هیچی بهتره !!!
ممنون
خیلی جالبه وقتی بلدر میتونه به بک گراند فایل فلش دسترسی پیدا کنه و اون رو تغییر رنگ بده چطور نمیتونه ترنسپرنتش کنه !!!
درضمن مجید آنلاین هم در هنگام ورود کاربر دچار مشکل شده واسه من البته سیستم من فریزه اما چند بار گفت خوش آمدید باز یوزر پس خواست برای اولین بار

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
چند نمونه مثال از FullScreen_video با استفاده از MCI Object

پیوست ها

• FullscreenVideo.zip
    37.8 کیلوبایت · بازدیدها: 79
  • FullscreenMCI.zip
    2.8 کیلوبایت · بازدیدها: 63
  • FullScreen_video.zip
    18.9 کیلوبایت · بازدیدها: 62

amin_bp

Member
به درستی کارنمیکنند یا من فیلمهام زیادی بزرگن!! با هر فرمتی هم امتحان کردم ! ولی از اسکریپتهاش خوشم اومد !(ایده خوبی بود)

spgpayam

New Member
با سلام
اول تشکر می کنم از دوستمون (nano2012) این این ایراد و مطرح و راه حلش هم گذاشت. این کدی که نوشتی تنها زمانی درست کار می کنه که VideoObject بالاترین Object در فهرست Objectها باشه. همچنین وقتی از TimeLineاستفاده می کنیم نیز این کد دارای اشکاله.

با سپاس
پیام

real1998

Active Member
یه سورس اماده

• Full screen کردن فیلم در MMB

پیوست ها

• full.rar
    66.4 کیلوبایت · بازدیدها: 85
آخرین ویرایش:

ravand110

New Member
سلام.
من میخوام چند تا فیلم رو توی یک پروژه به صورت هم زمان قرار بدم که کاربر هر کدام رو خواست بزنه روی دکمه مورد نظرش و پخش کنه.
بعد یه دکمه طراحی کردم برای فول اسکرین کردن فیلم.
بعد کاربر من به هر تعداد دفعاتی که میخواد روی هر کدوم از فیلم ها که هست روی این دکمه فول اسکرین بزنه فیلم فول اسکرین بشه.
من تست کردم برای همه فیلم ها درست اجر نمیشه.
لطفا راهنمایی بفرمایید.
ممنون

محمدمهدی

Well-Known Member
باید مشکلتون رو دقیقتر بفرمایید که یعنی چی درست کار نمی کنه؟
با این مثال ها هم همینطوره؟ :
http://forum.majidonline.com/thread...اسکرین-ویدئو?p=1313263&viewfull=1#post1313263
http://forum.majidonline.com/threads/67372-تغيير-اندازه-ي-ویدئو-با-كليك-بر-روي-ان
http://forum.majidonline.com/threads/189517-مثال-Full-screen-کردن-فیلم-در-MMB
در مورد پلاگین xtmedia هم جستجو بکنید بد نیست.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا