متن روی Button

***UNIQUE***

Active Member
نمیدونم چرا این متن رو توی این Button به این صورت نشون داده میشه ؟؟!!!
ممنون میشم راهنمایی کنید

پیوست ها

• test.zip
    6.2 کیلوبایت · بازدیدها: 10

YTERROR

Active Member
به چه صورتی ؟؟؟؟؟

حتما ویندوز شما انگلیسی یا ایک پی نیست ؟؟؟

***UNIQUE***

Active Member
--------------------------------------------------------------------------------

به چه صورتی ؟؟؟؟؟
-----------------------------------------------------------------------------
اما ویندوز من Xp
فایلش رو گذاشتم فایل تست رو ببینید
ممنون میشم اهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

***UNIQUE***

Active Member
شما این فایل که فرستاده شده رو ببینید میخوام متن توی فایل text , روی اون Button توی فایل fla که فرستادم نوشته بشه (نوشته میشه این متن اما خطخوط متن جابجا نشون داده میشن ) شما متنی که الان توی فایل text هست رو با متنی که روی Button اون file fla نوشته شده مقایسه کنید منظور من رو متوجه میشید
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید چرا خطوط متن روی button جابجا نشون داده میشه ؟؟؟!!!!
فقط یه خورده سریع لازمش دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

Security9776

Active Member
با سلام
دوست عزیز ، شما از چه نرم افزاری برای تایپ استفاده کردی . اگه از فارسی نگار استفاده کردی باید یه چند تا نکته رو توجه کنی . شما فایل زیر رو که همون فایل خودتون هست و من ادیت کردم رو ببینید . اگه همین جوری خواستید بگید تا بگم باید چه کار کنید .
مشکل از اینه که شما احتمالا دستی محیط تکست باکستون رو تغییر داده اید .

پیوست ها

• Desktop.rar
    22.4 کیلوبایت · بازدیدها: 3
آخرین ویرایش:

***UNIQUE***

Active Member
بله ممنونم
منظورم همینه .
اما من دستی تغیر ندادم از همون فارسی نگار برای نوشتن متن استفاده کردم !!
ممنون میشم بگید شما چطوری درستش کردید ؟

Security9776

Active Member
ببینید ، همون طور که می دونید داخل فلش برای متون فارسی نمیشه متن رو Align کرد . برا همین شما متنتون رو داخل یک فایل تکست ( notepad ) بنویسید و بعد اون رو به صورت یونیکد ذخیره کنید . سپس متنتون رو از داخل اون کپی کنید و بعد در فارسی نگار پیست کنید و ادامه ماجرا رو هم که خودتون می دونید . فقط برای Align تقریبی کردن شما قبل از دخیره فایل تکستتون می تونید گزینه Word Warp ور انتخاب کنید و با تغییر اندازه پنجره notepad متنتون رو به اندازه دلخواه دربیارید ( یعنی خطوط رو بشکنید ) . بعد اون رو یونیکد ذخیره کنید .

جدیدترین ارسال ها

بالا