متن تبلیغاتی... (فـــــــــــوری)

PEPEL

New Member
با سلام به دوستان عزیز :rose:
برای چاپ یک بنر تبلیغاتی و نصب بر روی بیلبورد با توجه به دو نوع از تولیدات شرکتی که در اون فعال هستم ، ( پالت پلاستیکی و مخازن پلی اتیلنی ) بدنبال متنی در خور توجه با مضمونی گیرا و جذاب هستم.

عزیزان محترم منتظر نظراتتون هستم و پیشاپیش از همکاریتون صمیمانه سپاسگذارم.:oops:

آخرین ویرایش:

PEPEL

New Member
جالبه که تعدادی از دوستان این تاپیک رو ملاحظه فرموده اند اما کاش حداقل یه راهنمایی یا ... بعمل می آوردند...:wink:

ms_1992

Member
راهنمایی:
خوب موضوع تبلیغات یک جورایی تخصصیه برای همین جواب نمیدند

دبیرستان:
من اصلا نمیدونم پالت با کدوم ت نوشته میشه

PEPEL

New Member
دوست عزیز من که براتون لینک قرار دادم :shock:، اما محض راهنمایی خدمت دوستانی که نمی دونن پالت چیه باید عرض کنم جهت بارگیری در حجم ها و ابعاد زیاد کالا و حمل آن در محیط کارگاهی (کارخانه) ، ابتدا کالاها را بر روی پالت قرار می دهند و سپس از وسایل حمل مخصوص آن یعنی لیفتراک و جک پالت استفاده می کنند ، گمون می کنم دوستان حداقل بارها لیفتراک را از طریق تلویزیون دیده باشند ، با این حال لینک تصاویرشون رو براتون گذاشتم .:)

vilfered

Member
این کار در اصل یه کار تخصصیه ... البته اینجا که نه ! تو آمریکا .. :d

ولی کار سختی نیست ... شما بشین ، ویژگی های های محصول تولیدی خودتون رو لیست کن .

وجوه اشتراکش با رقبا و مزیت هایی که نسبت به رقبا داره هم تو یه لیست دیگه .. اینارو بزار کنار هم ، ببین
چیو میشه برجسته کرد ؟ ...

مثلا من مشتری پالتم .. ببین چه معیارهایی میتونه تو انتخاب من تو اولویت قرار بگیرن ..

اگه واقعا تو یه همچین چیزایی استعداد نداری ... همه ی اینایی که میگم رو بعلاوه یه سری اطلاعات مقدماتی
برای من بفرست ... خودم واست مینویسم ..

PEPEL

New Member
متن:
آیــا شما می دانید پالت در کجاها کاربرد دارد؟

در جواب سوال شما باید بگویم به پست سومم مراجعه بفرمایید... ، از مدیر مربوطه هم می خواهم با ایشان برخورد مقتضی را بعمل آورند.

اگه واقعا تو یه همچین چیزایی استعداد نداری ...

من نمی دانم سطح ادبیات شما در چه سطحی است که اینگونه پاسخ می دهید و شاید هم هنوز در امر تبلیغات یک کالا وارد بازار نشده اید و یا اینکه اصلا برایتان این موضوع هنوز جا نیفتاده است که متن و تصویر باید علاوه بر بدیع بودن ، در عین ایجاز و اختصار کلام با یک نگاه مختصر مخاطب، از کشش و انگیزه لازم برخوردار بوده و باعث پدید آوردن سوالاتی در ذهن برای کسب اطلاعات بیشتر نماید....
همچنین متن باید منحصر به فرد ، بدیع و غیر تکراری باشد.

بحث پالت پلاستیکی بتازگی در ایران مطرح شده و یکی از موارد کلیدی آن حفظ محیط زیست به جهت حذف پالت های چوبی و قطع کمتر درختان می باشد.
از طرفی آلودگی های میکروبی و انگلی موجود در پالت های چوبی در مورد پالت های پلاستیکی قابل تصور نیست و نیز عمر و دوام کارکرد پالت های پلاستیکی از چوبی بیشتر بوده و رویکرد تولیدکنندگان صنایع بهداشتی و آرایشی ، غذایی ، شیمیایی و پتروشیمی ها به سوی این پالت ها علی الخصوص در مورد صادرات عند اللزوم استانداردهای زیست محیطی و بهداشتی می باشد...
از دیگر ویژگی های آنها سبک بودن نسبت به نوع چوبی در عین داشتن ابعاد یکسان و تحمل بار بیشتر (با وزن 5/14 کیلوگرم تحمل بیش از 4 تن در حالت ثابت و 250/1 تن در حالت متحرک برای پالت پلاستیکی به ابعاد 5/14*120*100بطور تضمینی طراحی شده توسط شرکت کراس مافای آلمان) می باشد.
به جهت بالا بردن دوام و عمر آنها از ترکیبات حاوی مواد ضد اشعه (Anti UV) استفاده می شود.

ابعاد ساخته شده در دو سایز می باشد :
5/14*120*100
5/14*130*110

جنس بکار رفته در ساخت پالت ها HDPE (پلی اتیلن سنگین) می باشد.

در خصوص مخازن پلی اتیلنی دارای احجام 100 لیتری الی 5000 لیتری از نوع یک جداره و دوجداره ضد جلبک می باشد.

هر دو محصول ذکر شده قابلیت تولید در رنگهای متنوع را دارا می باشند.

Member
دریایی بر بام شما * آب برای شما همیشه در جریان خواهد بود * هر کجا خواستید دریاچه ای بسازید/بکارید/بگذارید
زمینی برای جا به جا کردن * به سختی زمین زیر پای شما
البته در مورد پالت فکر کنم یه بروشور هم برای معرفی محصول به کارخانه جات نیازه(چون کاربرد تخصصی داره)

vilfered

Member
در جواب سوال شما باید بگویم به پست سومم مراجعه بفرمایید... ، از مدیر مربوطه هم می خواهم با ایشان برخورد مقتضی را بعمل آورند.

من نمی دانم سطح ادبیات شما در چه سطحی است که اینگونه پاسخ می دهید و شاید هم هنوز در امر تبلیغات یک کالا وارد بازار نشده اید و یا اینکه اصلا برایتان این موضوع هنوز جا نیفتاده است که متن و تصویر باید علاوه بر بدیع بودن ، در عین ایجاز و اختصار کلام با یک نگاه مختصر مخاطب، از کشش و انگیزه لازم برخوردار بوده و باعث پدید آوردن سوالاتی در ذهن برای کسب اطلاعات بیشتر نماید....
همچنین متن باید منحصر به فرد ، بدیع و غیر تکراری باشد.

بحث پالت پلاستیکی بتازگی در ایران مطرح شده و یکی از موارد کلیدی آن حفظ محیط زیست به جهت حذف پالت های چوبی و قطع کمتر درختان می باشد.
از طرفی آلودگی های میکروبی و انگلی موجود در پالت های چوبی در مورد پالت های پلاستیکی قابل تصور نیست و نیز عمر و دوام کارکرد پالت های پلاستیکی از چوبی بیشتر بوده و رویکرد تولیدکنندگان صنایع بهداشتی و آرایشی ، غذایی ، شیمیایی و پتروشیمی ها به سوی این پالت ها علی الخصوص در مورد صادرات عند اللزوم استانداردهای زیست محیطی و بهداشتی می باشد...
از دیگر ویژگی های آنها سبک بودن نسبت به نوع چوبی در عین داشتن ابعاد یکسان و تحمل بار بیشتر (با وزن 5/14 کیلوگرم تحمل بیش از 4 تن در حالت ثابت و 250/1 تن در حالت متحرک برای پالت پلاستیکی به ابعاد 5/14*120*100بطور تضمینی طراحی شده توسط شرکت کراس مافای آلمان) می باشد.
به جهت بالا بردن دوام و عمر آنها از ترکیبات حاوی مواد ضد اشعه (Anti UV) استفاده می شود.

ابعاد ساخته شده در دو سایز می باشد :
5/14*120*100
5/14*130*110

جنس بکار رفته در ساخت پالت ها HDPE (پلی اتیلن سنگین) می باشد.

در خصوص مخازن پلی اتیلنی دارای احجام 100 لیتری الی 5000 لیتری از نوع یک جداره و دوجداره ضد جلبک می باشد.

هر دو محصول ذکر شده قابلیت تولید در رنگهای متنوع را دارا می باشند.

بله .. خیلی ممنون واقعا .. بلاخره شما که ادعاتون.... بله ! ، چرا میای اینجا تاپیک میزنی کمک میخوای ؟ ضمنا من چهار خط حرف حساب زدم ، یه خط هم هم حرف دوستانه .. ادد اومدی اینو کردی تو چیز ، بیای بگی من بی سوادم ؟ باشه من بی سوادم .. :D

ضمن اینکه من گفتم همه ی اینارو باید بنویسی ، تا تازه بتونی ایده ی خودتو پیاده کنی .. بتونی راجع به طرحت و متنت تصمیم بگیری ... نه اینکه واسه مردم انشاء بنویسی ... آفرین ... :cool:
چند تا نکته رو هم باید در نظر بگیری ..

اولا اینجا فروم تخصصی گرافیکه .. ثانیا من شغلم مرتبط با این کاره و اصلا تخصصم همین بوده ...
تو همین فروم هستند بچه هایی که با خود من از نزدیک آشنائن ، و با شرکت ما سر و کارم داشتن ..

ثالثا اینجا اقتضاء میکنه که یه جور دیگه ای حرف بزنیم و با همدیگه برخورد کنیم .. نه اینجوری ..
شما اگه فکر میکنی به منم میتونی از بالا به پایین نگاه کنی ، اشتباه کردی ، چون من وقتی کسی اینجوری بهم نگاه کنه ؛ میزنم تو جاده خاکی ...

PEPEL

New Member
بله .. خیلی ممنون واقعا .. بلاخره شما که ادعاتون.... بله ! ، چرا میای اینجا تاپیک میزنی کمک میخوای ؟ ضمنا من چهار خط حرف حساب زدم ، یه خط هم هم حرف دوستانه .. ادد اومدی اینو کردی تو چیز ، بیای بگی من بی سوادم ؟ باشه من بی سوادم .. :d

ضمن اینکه من گفتم همه ی اینارو باید بنویسی ، تا تازه بتونی ایده ی خودتو پیاده کنی .. بتونی راجع به طرحت و متنت تصمیم بگیری ... نه اینکه واسه مردم انشاء بنویسی ... آفرین ... :cool:
چند تا نکته رو هم باید در نظر بگیری ..

اولا اینجا فروم تخصصی گرافیکه .. ثانیا من شغلم مرتبط با این کاره و اصلا تخصصم همین بوده ...
تو همین فروم هستند بچه هایی که با خود من از نزدیک آشنائن ، و با شرکت ما سر و کارم داشتن ..

ثالثا اینجا اقتضاء میکنه که یه جور دیگه ای حرف بزنیم و با همدیگه برخورد کنیم .. نه اینجوری ..
شما اگه فکر میکنی به منم میتونی از بالا به پایین نگاه کنی ، اشتباه کردی ، چون من وقتی کسی اینجوری بهم نگاه کنه ؛ میزنم تو جاده خاکی ...

دوست عزیز
همیشه گفتن همفکری و مشورت ...
از طرفی چون می دونستم تو این فروم افراد اینکاره هستن و سوادشون می رسه... اومدم و درخواستم رو مطرح کردم.
موضوع انشاء نویسی و ... هم بدرد تبلیغات نمی خوره.... مهم اینه که با کمترین کلمات بشه پیام رو منتقل کرد. ( چون روی بیلبورد قراره نصب بشه و ...)
از طرفی کار هم فوریت داره و نهایت تا شنبه هم می خوام.
اینکه سری می زنی تو جاده خاکی برای اینه که دست فرمونت هنوز خوب نیست... (چشم ها را باید شست ؛ جور دیگر باید دید...!)
معتقدم کسی که درخواستی رو مطرح می کنه نیازمند جواب توام با احترام هست ، منم که گفتم هدفم همفکری و مشورت با افراد فن بوده پس فرموده حضرتعالی (...) برای من ثقیل بود... قصدم توهین و ... به هیچ وجه نبوده.

برات پ.خ. هم زدم تا اطلاعات شرکت و ... تماس خودت رو بگیرم اما نمی دونم چرا برات نمی اومد!
یه شماره تماس از شرکت و خودت بهمراه آدرس بهم بدی ازت ممنونم چون کمی عجله دارم ...

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا