متن از پایین به بالا حرکت کند

mohsen8295

New Member
سلام من یک تابلو اعلانات دارم و می خواهم جملاتی که نوشتم از پایین به بالا حرکت کنند

اگه کدش را می دانید کدش رو بدید

و اگه می خواهید ابزارش را بگید که باید بگم من با Microsoft Expression Web 4 کار کردم

مرسی از کمک شما

Berke

New Member
سلام دوست عزیز

ببین بدردت میخوره؟ البته این روش منسوخ شده و استفاده از جاوا اسکریپت توصیه میشه
کد:
<marquee bgcolor="#000080" scrollamount="2" direction="up" loop="true" width="35%"> 
    <center> 
    <font color="#ffffff">
        <strong> اسکرول عمودی<br> حرکت عمودی متن<br> اسکرول عمودی<br> <br> by Berke </strong>
    </font>
    </center>
</marquee>

vahidd.com

Member
از این کد استفاده کن:

HTML:
<marquee scrollAmount="1"onmouseover="this.stop()" onmouseout="this.start()"  scrollDelay="70" direction="up" width="158" height="145" style="text-decoration: none; text-align: right"><center>

Test Text For this tag <br /> vahidd.com

</center></marquee>

restles20

Active Member
من تو اینترنت خیلی سرچ کردم اما همه سایت ها با استفاده از همون برچسب <marquee> این کار رو توضیح دادن
یکی از سایت ها رو می زارم که به صورت کامل و همراه با مثال توضیح دادهhttp://www.eskerep.mihanblog.com/post/8
کد متن متحرک در سایت یا وبلاگ
اگر کسی از دوستان کد جاواشو پیدا کرد حتما اینجا برای من و بقیه دوستان هم بزاره

Berke

New Member
اقا vahidd.com شما طراح وب هستید؟
کنفرانس های مهندسی وب رو شرکت میکنید؟
Marquee یک ضعف برای سایت محسوب میشه. یکی از دلایلش اجرا متفاوت در مرورگرهاس. jquery بسادگی این مشکل رو رفع میکنه
marquee و blink وضعیت مشابهی دارن هر دو کاری رو انجام میدن که وظیفه ی html نیست

این موضوع رو میتونید روی سایت w3c پی گیری کنید

restles20

Active Member
دوست عزیز میشه یه نمونه کد jquery در اینجا بزارید که کار بر چسب منسوخ شده <marquee> رو انجام بده ؟؟؟؟
ممنونت میشم

vahidd.com

Member
من این سوال رو از شما نپرسیدم
همچنین کدی که من قرار دادم در حالت mouse over ایستاده و در حالتی که ماس خارج شود به حرکت خود ادامه می‌دهد.

Berke

New Member
دوست عزیز میشه یه نمونه کد jquery در اینجا بزارید که کار بر چسب منسوخ شده <marquee> رو انجام بده ؟؟؟؟
ممنونت میشم

بله میشه یه مثال کامل: شما از هر قسمتی که میخواهید استفاده کنید
توجه داشته باشید که jquery فقط همین کاربردهای انیمیشنی رو نداره و سایت شما میتونه استفاده های زیادی توی طراحی رابط کاربری خودش داشته باشه

1.jpg
مشاهده پیوست JQuery.zip

restles20

Active Member
ممنون دوست عزیز
فقط یه درخواست کوچولو دیگه هم ازت دارم
توجه داشته باشید که jquery فقط همین کاربردهای انیمیشنی رو نداره و سایت شما میتونه استفاده های زیادی توی طراحی رابط کاربری خودش داشته باشه
بازم از این نمونه ها برامون داری بزاری یا اینکه اصلا یه تاپیکی در این باره ایجاد کنی ؟؟؟

Berke

New Member
خواهش

بازم از این نمونه ها برامون داری بزاری یا اینکه اصلا یه تاپیکی در این باره ایجاد کنی ؟؟؟

از این نمونه ها زیاد ساختم
ولی برای سایت خودم ساختمشون
بزودی با افتتاح سایت Qrosh.com شاهد نمونه کد و آموزش های زیادی از تمام زبان ها خواهید بود
تاپیک معادلش رو در مجیدآنلاین نیز ایجاد خواهم کرد

restles20

Active Member
یه دنیا ممنون
بی صبرانه منتظرم
لطفا هر وقت سایتت آماده راه اندازی شد از طریق بی ام حتما منو در جریان بزار
بازم ممنون

askaree13

New Member
حرکت متن

با سلام به پیوست قطعه کدی جهت حرکت متن در وب سایت ارسال نموده ام که در ie8 خوب جواب میدهد ولی در مرورگرهای دیگر سازگار نیست. کسی هست جهت سازگاری با مرورگرها این کد را اصلاح نماید. با تشکر
فایل پیوست

جدیدترین ارسال ها

بالا