متخصصین رندر با وی ری _ لطفا کمک کنید

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
سلام
تشکر فراوون از همه دوستان ، چون با این که مطلب ربطی به من نداشت من کسب اطلاعات کردم.

ولی من اگه جای شما بودم هیچ وقت چنین سیستمی نمیخریدم، نه این که الان روزگار شما رو میبینم میگم ،نه، چون سعی در خریدش داشتیم ولی نظرمون چیز دیگه ای بود.به نظر من چند سیستم 5 میلیون و روش رندر به صورت net render برای انیمیشن و distributed rendering برای still image رو پی میگرفتم چون هم خطریه چنین قیمتی بدی برای یه سیستم مثل این که میگن جای یه رم 4 گیگ 2تا 2 گیگ بنداز هر کدومشون سوخت اون یکی باشه تا هم کمتر ضرر بکنی هم لنگ کار نشی هم این که یه سیستم قووول رو کامل اشغال میکنی برای یه رندر ولی میتونی چیزهای ساده رو به سیستم های دیگه رندر کنی و کارای دیگه ـت رو با سیستم های دیگه انجام بدی، الان هم به غیر از رندر، simulate ـها هم میتونن با net کارشون رو بکنن.

این هم از تجربه و نوع تفکر غیر فنی و سخت افزاری من عزیز.

حق یارت

h@midreza

Member
سلام سید جان
یله حق با شماست
خیلی جالبه , من نمیدونستم . simulate هم الان توزیع شده انجام میشه ؟!
خدارو شکر:rose:

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
خیلی جالبه , من نمیدونستم . simulate هم الان توزیع شده انجام میشه ؟!
بله عزیز مثل fume یا Real Flow البت پارچه هنوز مونده به این روش برسه چون بعضی هاشون هنوز مندن از همه cup ها استفاده کنن دیگه چه برسه به شبیه سازی شبکه

h@midreza

Member
:oops:
دوستان مشکل حل شد !
باورتون نمیشه چقدر آسون
جای اینکه فایل رو Open کنیم Merge کردیم داخل یه فایل دیگه
زمان رندر شد 37 ثانیه !
از 5 دقیقه :oops:

m2_farzan

Active Member
:oops:
دوستان مشکل حل شد !
باورتون نمیشه چقدر آسون
جای اینکه فایل رو Open کنیم Merge کردیم داخل یه فایل دیگه
زمان رندر شد 37 ثانیه !
از 5 دقیقه :oops:

تبریک میگم. و خوشحالم که کارتون راه افتاد.:rose:
ولی یه کم عجیبه. این فایل جدیدی که رندرش 37 ثانیه شد رو روی یه اون سیستم که 4 دقیقه طول کشیده بود تست کنید ببینید نتیجه اش چیه؟! اگه زمان رندر روی این کم شده روی اون هم کم باید شده باشه. . .

جدیدترین ارسال ها

بالا