متاسفم برای مدیران و کاربران تالار ادیوس

delta_netgroup

New Member
من مدت زیادی نیست عضو این سایت شدم.احساس کردم جمع دوستانی که ایجا هستن میتونن راهنمای خوبی برای من باشن و من هم اگه تونستم کمکی کنم.من 2 تا سو ال پرسیدم و الان چند روزه دریغ از یک ابراز نظر خیلی برام جالب بود ایت تالار 4 تا مدیر دار و هیچ کدام با کمال احترام قربونه نبودنشون برم.شما مدیران محترم نباید یه حرکتی برای فعال کردن اینا بکند واقعا همه جا اینجوریه.
مدیری که من 1 هفته است دنبال آنلاین شدنش میگردم و دوستانی که میان و بی تفاوت میرن به چه کار آیند.

دوستان محترم واقعا حیفه این سایت و تالار و نرم افزار ادیوس این جوری بمونه.ناراحتی من رو ببخشین کوچیک همتون رضا

Cisco

مدیر انجمن
بالاخره مردم و کاربران هم زندگی و گرفتاری دارن دیگه داداش من .
با این که من هیچ تخصصی در این نرم افزار ندارم و یکی از کوچکترین عضوهای مجید آنلاینم از شما بابت بی توجهی عذر خواهی می کنم.
پست هاتون رو هم دیدم و همه رو دوستان به طور واضح جواب داده بودن.
موفق باشید.:rose:

آخرین ویرایش:

delta_netgroup

New Member
سلام.
بله حق با شماست ولی کسی که اینقدر گرفتاره نمیشه که مدیر تالار آیا واقعا نباید کسی باشه که روزی 20 دقیقه وقت آزاد داشته باشه؟
من کلا 2 تا سوال پرسیدم که یکیشو بعد از چند روز انتظار و فرستادن انواع اقسام پیام خصوصی به مدیران و کاربران آنلان تا بااخره یه دوست لطف کرد .سوال دوم م خودت ببین http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=174122 شما که مه پست هارو پک کردی ایم چک کن.
خودت باش و شاهد باش ببین اگه خدایی نکرده تو ایت تالار به کسی فحشم بدی کسی نیست گوشتو بگیره.

the_king

مدیرکل انجمن
سلام.
بله حق با شماست ولی کسی که اینقدر گرفتاره نمیشه که مدیر تالار آیا واقعا نباید کسی باشه که روزی 20 دقیقه وقت آزاد داشته باشه؟
من کلا 2 تا سوال پرسیدم که یکیشو بعد از چند روز انتظار و فرستادن انواع اقسام پیام خصوصی به مدیران و کاربران آنلان تا بااخره یه دوست لطف کرد .سوال دوم م خودت ببین http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=174122 شما که مه پست هارو پک کردی ایم چک کن.

الان خیلی از انجمن ها متروکه هستند و پرنده توشون پر نمی زنه، اما این مورد تقصیر مدیر شون نیست. در اینکه مدیر
وظیفه داره که مرتب به انجمن اش سرکشی کنه شکی نیست، وظیفه مدیر هست که مدام اوضاع انجمن اش
رو کنترل کنه. اما اینکه جواب سوالات علمی کاربران رو بده، نه، این جزو وظایف مدیر انجمن نیست. مدیر انجمن
قراره انجمن اش رو منظم نگه داره، تاپیک ها رو طبقه بندی کنه، تاپیک های اضافی رو حذف کنه، جلوی درگیری ها
رو بگیره، با تخلف ها برخورد کنه و ... اما قرار نیست بشینه به سوالاتی که کاربران توی تاپیک ها می کنند جواب بده.
مدیر در مورد سوالات مدیریتی باید پاسخگوی کاربران باشه، اما در مورد سوالات عملی و تخصصی مربوط به مباحث
انجمن اش اگه پاسخی میده، یک کار اضافه و جدا از وظایف اش انجام داده، اجباری وجود نداره.
مگه برای پاسخ دادن به سوالات دسترسی مدیریتی لازمه؟ اگر قرار بود مدیران پاسخگوی سوالات باشند که
بهشون دسترسی مدیریتی نمی دادند.

در ضمن اگه کاربری سوالی که مربوط به مسائل مدیریتی نیست رو از مدیر انجمن بپرسه خلاف قوانین مجید آنلاین
عمل کرده و اگه مدیر از این مساله ناراضی باشه می تونه کاربر متخلف رو جریمه کنه :
e5 - ایجاد کردن مزاحمت برای کادر مدیریتی در پیغام خصوصی و یا تشویق کردن سایرین بدین امر ممنوع است.
مدیران و ناظمین مجیدآنلاین تنها مسئول برقراری و حفظ نظم در انجمن ها هستند و پاسخگویی به سوالات کاربران را صرفا بصورت یک امر اختیاری و خارج از حیطه وظایف شان انجام می دهند. به آنان تاکید شده که به سوالاتی
که در پیغام خصوصی ازشان پرسیده می شود تنها زمانی پاسخ دهند که موضوع سوال مربوط به مشکلات انجمن باشد و به سوالات نرم افزاری و سخت افزاری کاربران در پیغام خصوصی پاسخی ندهند. بنابر این اصرار کاربران برای
پاسخگویی به سوالاتی که می توانند در انجمن ها مطرح کنند، موجب آزار کادر مدیریتی مجیدآنلاین شده و با اینگونه موارد برخورد جدی خواهد شد. از کلیه کاربران درخواست می شود که سوالات خود را در انجمن مربوطه مطرح کنند
و سرویس پیغام خصوصی مدیران انجمن را برای اینگونه امور بکار نگیرند.

خودت باش و شاهد باش ببین اگه خدایی نکرده تو ایت تالار به کسی فحشم بدی کسی نیست گوشتو بگیره.
مگه ناظمان و مدیران کل نقش دکور رو بازی می کنند؟ براتون سوال پیش نیومده که این همه انجمن بزرگ
مثل وب هاستینگ، مدیریت محتوا و عمومی کامپیوتر و اینترنت که هر کدوم چندین زیر انجمن دارند و انجمن های
عمومی فعالی مثل نیازمندی ها و کاریابی که هیچ کدوم شون هم مدیر مشخصی ندارند چطوری اداره می شه؟
مطمئن باشید که به همه انجمن ها سرکشی می شه، حالا مدیر اش نبود ناظم که هست، ناظم نبود مدیر کل که
هست، اگه هیچکدوم شون هم نبودند، کافیه که یک کاربر تخلف رو گزارش کنه تا همه مدیران ارشد و غیر ارشد
با خبر شوند.

delta_netgroup

New Member
سلام.من به تمام قوانین انجمن آشنا و واقفم و به همه مدیران و کاربران و قوانینشون احترام میزارم.
تمام حف های شماهم درسته ولی شما که ناظمی میتونی فقط با کاربر برخورد کنی تو همین وظائفی که برای مدیران اسم بردی طبقه بندی و ....
من راجبه سوالم تمام صفحات انجمن رو چک کردم کاربرای زیادی بودن که سوال من رو داشتن و دو کاربر هم یک جواب تقریبی داده بودن جالب اینجاست که هیچ کاربر مدیر یا ناظمی این بندگان خدا رو حتی ارجاع هم نداده بودن و این سولات و جواب ها هر کام یک صفحه دا بودن .به نظر شما تفکیک کردن اینها کار خیلی هارو راحت نمیکنه؟
دوسته عزیز و ناظم محترم با تمام احترامی که بری شما و همه کاربران انجمن علی الخصوص فعایجمن دارم شما به عنوان ناظر یه تلنری به این دوستان بزنید تا یه رسیگی بشه تشویقی بشه فعالیتی بشه تا این انجمن به قول شما انقدر متروکه نباشه.
من بیشتر با یولید و پرکاردم از وقتی شتاق به کا کردن ب ادیوس شدم واقعا حیف میبینم سایت خوبی مثل مجید آنلاین و انجمن ادیوس خالی بمونه.
واگذاری مسئولیت به کاربران تقسیم کار ایجاد اشتیاق و جوائز هر چند ناچیز هم به نفع انجمن هست هم به نفع کاربران برایبالا بردن سطح علمیشون در این قول تدوین ادیوس
اعتراض من و هرچند با عنوان تندی شرو شد ولی اگه اینجوری شروع نمیشد فکر نمیکنم ...

alisjj

New Member
سلام دوستان من مشکلی دارم در ادیوس که راهنمایی میخواستم نر افزار من وقتی پروژه براش میخری خود به خود بسته میشه و پیغام hase stopped میده ممنون میشم راهنمایی کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا