مبلمان استیل

alireza7070

New Member
ما در این مقاله می خواهیم در مورد مبل استیل مطالبی را برای شما عزیزان همیشه همراه قرار دهیم، همانطور که می دانید انواع مختلفی از مبل در بازار وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی های مختلف می باشد، استفاده از مبل مناسب می تواند باعث ایجاد حس و حال مناسب در منزل شود و فضای اتاق شما را رنگ تازه ای ببخشد، انتخاب مبلمان مناسب به این راحتی نمی باشد و شما قبل از انتخاب می بایست به یک سری از نکات دقت کنید. هر مدل بر اساس سبک دکوراسیون منزل شما قابل استفاده است. شما می توانید با توجه به بودجه ی خود و همچنین دکوراسیون منزل یک مبل عالی و متناسب خریداری کنید. اگر شما از جمله افراد علاقه مند به مبل استیل هستید پس بهتر است با ما همراه باشید .تفاوت مبل استیل و سایر مدل ها
به دلیل آشنایی کم افراد با مب استیل خیلی از افراد آن را با مبل کلاسیک اشتباه می گیرند در صورتی که باید بدانید دو مدل تفاوت های زیادی با هم دارند. به عنوان مثال یکی از تفاوت های این مبل با سایر مدل ها در قیمت، میزان طراحی کار شده بر روی مبل، میزان چوب استفاده شده و ظاهر آن می باشد. این مبل به دلیل این که چوب فراوانی در آن به کار می رود به صورت معمول دارای وزن سنگینی تری می باشد. مبلمان استیل معمولا به صورت 9 نفره عرضه می شود که برای منازل بزرگ بسیار مناسب است.

برای انتخاب یک مبل استیل مناسب به نکات زیر توجه کنید:
متناسب بودن اندازه مبل با فضای منزل
یکی از موارد مهمی که می بایست به آن توجه کنید اندازه منزل شما می باشد. در واقع شاید بتوان گفت یکی از مهم ترین مواردی که در مبل باید به آن توجه کنید متناسب بودن اندازه مبل و اتاق می باشد. فضای اتاق باعث می شود تا مبل قرار گرفته شما جلوه زیباتری داشته باشد، اگر فضای مناسب برای قرارگیری مبل وجود نداشته باشد چیدمان مبل زشت خواهد شد. برای در نظر داشتن این موضوع شما می بایست به دو نکته توجه کنید که شامل اندازه مبلمان و در نظر گرفتن ورودی منزل می باشد:- اندازه مبلمان
اندازه موردنظرتان را تعیین کنید و با بررسی اینکه آیا این مبل مناسب فضای خانه شما می باشد آن را خریداری کنید. مبل استیل به دلیل داشتن تاج و دسته های بزرگ برای فضاهای بزرگ مناسب است.

- در نظر گرفتن ورودی خانه ها
یکی از دیگر مواردی که باید به آن توجه کنید در نظر گرفتن ورودی خانه ها می باشد و خیلی از افراد از اندازه گیری ورودی خانه برای جابه جا کردن مبل غافل می شوند، پس شما این نکته را در نظر داشته باشید.

در نظر گرفتن کیفیت پارچه در تولید مبل استیل
انتخاب مبل استیلی که دارای پارچه با کیفیت باشد از جمله مواردی است که می بایست به آن توجه کنید. پارچه با کیفیت باعث می شود تا پس از مدت کوتاهی دچار آسیب نشود. اگر هماهنگی لازمی بین رنگ و کیفیت پارچه وجود داشته باشد قطعا دکوراسیون منزل شما زیباتر خواهد شد.توجه به فوم استفاده شده
قبل از خرید می بایست مطمئن شوید که فوم به کار رفته در تولید مبلمان استیل از نوع سرد باشد؛ چرا که فوم سرد دارای حالت ارتجاعی می باشد و خیلی زود می تواند به حالت اولیه بازگردد. انتخاب مبل استیلی که دارای فوم گرم می باشد توصیه نمی شود چرا که بعد از تحمل فشار با تاخیر به حالت اولیه بر می گردد.

جنس چوب به کار رفته در مبلمان استیل
باید بیان کنیم که در اغلب تولیدات مبل استیل از چوب درخت سفید و راش استفاده می شود چرا که چوب های ذکر شده دارای کیفیت بالا بوده و دارای ماندگاری زیادی می باشد. استفاده از چوب های مرغوب باعث می شود تا قیمت مبل افزایش پیدا کند. پس یکی از دلایل گران بودن این نوع مبل استفاده از متریال مرغوب در تولید مبل می باشد.

نحوه چیدمان مبل استیل چگونه است؟
به صورت کلی این نوع مبل به صورت 9 نفره عرضه می شود که شامل یک کاناپه سه نفره، چهار عدد مبل و دو صندلی میزبان می باشد اما می توان در بازار به صورت 7 نفره نیز خریداری کرد. در صورتی که مشکل فضا نداشته باشید می توانید از مبل 9 نفره استفاده کنید و لذت ببرید.نکاتی که باید حتما در نظر داشته باشید :

بدون توجه به اطلاعات بیان شده خرید مبل اشتباه می باشد چرا که خرید موفقی نخواهید داشت، شما می بایست قبل از رفتن به بازار و انتخاب مبل مناسب به برخی نکات توجه کنید. در مورد مبلمان استیل می بایست به کلاف مبل، پارچه، فوم و اسفنج مبل توجه کنید. همچنین نوع رنگ بندی و چوب به کار رفته نیز مهم است.

قیمت مبل استیل
خیلی از افراد برای قیمت مبل را در وهله اول در نظر می گیرند اما باید بدانید که بهتر است ابتدا کیفیت و مرغوبیت مبل را در نظر داشته باشید . در رابطه با قیمت باید بیان کنیم که در حالت کلی این مبل ها با توجه به طراحی و ظرافت بالایی که دارند معمولا نسبت به سایر مبل ها گران تر است. در بین مبل ها مبل راحتی ارزان ترین مبل محسوب می شود و مبلمان استیل به عنوان گران ترین مبل شناخته می شود. در صورتی که فضای بزرگی در منزل دارید و برای هزینه کردن مشکلی ندارید قطعا انتخاب مبلمان استیل به صرفه می باشد. مبلمان استیل با توجه به تعداد آن دارای قیمت های متفاوت می باشد. بسیاری از فروشگاه های معتبر برترین مبل های استیل را در سایز 9 و 7 نفره عرضه می کنند.نکته پایانی

توجه به نکات گفته شده در بالا باید بیان کنیم که مبلمان استیل عامه پسند نمی باشد و همه ی افراد آن را انتخاب نمی کنند، کسانی که سبک زندگی سلطنتی داشته و یا به آن علاقه مند می باشند به دنبال خرید این نوع مبل می روند. برخی افراد بین انتخاب مبلمان راحتی و استیل در تردید هستند اما باید بدانید که ارتفاع مبلمان استیل نسبت به مبلمان راحتی بیشتر می باشد و به همین دلیل برای آپارتمان های کوچک توصیه نمی شود چرا که یکی از نکات مهم در دکوراسیون منازل کوچک خرید مبل با ارتفاع کم می باشد. بهتر است برای خرید مبل به مکان های معتبر و فروشگاه های مجاز مراجعه کنید چرا که داشتن گارانتی خیال شما را از بابت خرید راحت می کند.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا