مبدل فونت داس به ويندو

zahra

New Member
:oops:
من تدادي بانك اطلاعاتي در محيط فاكس پرو تحت داس دارم كه با ايران سيستم فارسي شده است مي خواهم انها را در محيط اكسس باز كنم با تبديل فونت مشكل دارم .لطفا كمكم كنيد .

rahmani

Member
تيديل فونت

با شركت پرنيان كه كارشان ساخت نرم افزار هاي بانك اطلاعاتي و مبدل هاي فونت است تماس بگيريد.
تلفنشان را هم از سايتشان برداريد. www.parniansoft.com

zahra

New Member
با سلام
متاسفانه نتوانستم با اين سايت ارتباط برقرار كنم ايا شماره تلفنشان را مي دانيد؟ :(

delavar

Member
Re: پرنيان

سلام
من هم يك برنامه حسابداري تحت داس دارم كه متاسفانه در ويندوز درست پيرينت نمي‌گيرد.
آيا تاكنون راهي وجود دارد كه در ويندوز بتوان پيرينت فارسي با فرمت ايران سيستم گرفت؟

delavar

Member
Re: پرنيان

سلام
من هم يك برنامه حسابداري تحت داس دارم كه متاسفانه در ويندوز درست پيرينت نمي‌گيرد.
آيا راهي وجود دارد كه در ويندوز بتوان پيرينت فارسي با فرمت ايران سيستم گرفت؟

مشكل دارم....

من يك برنامه انبار دارم ولي متاسفانه در ويندوز كار نمي كنه
نميدونم چي كار كنم لطفا هر چه زودتر راهنمايي كنيد

delavar

Member
mahyar_nel گفت:
اقا با برنامه زرنگار ابن كار به خوبي امكان پذيدره :wink:

سلام
با تشكر از راهنمايي شما
بنده هم‌اكنون برنامه حسابداري تحت داس دارم.
يك پرينتر تحت شبكه هم دارم.
خوب چطور مي‌توانم با زرنگار فارسي پرينت بگيرم؟!

ario

Member
سلام دوستان
من دقيقا همين كاررو كردم مشكلي هم نداشتم اول با مبدل پرونده پارسا فايل dbfتحت داس رو به ايران سيستم تبديل كردم بعد هم تو اكسل بازش كردم file origin=western euroean
اميدوارم مشكلتون حل شه

ario

Member
سلام دوستان
من دقيقا همين كاررو كردم مشكلي هم نداشتم اول با مبدل پرونده پارسا فايل dbfتحت داس رو به ايران سيستم تبديل كردم بعد هم تو اكسل بازش كردم file origin=western euroean
اميدوارم مشكلتون حل شه

mehrdad55

Member
با سلام
همانطور كه آقاي ario گفتند تنها راه استفاده از مبدل پرونده پارسا است .
به اين صورت كه اول شما فايل dbf خود را درون برنامه مبدل پارسا انتخاب كرده و تبديل ميكنيد.
قسمت مهم اين است كه شما بايد در بين هر فيلد يك جدا كننده بگذاريد تا وقتي با اكسس يا اكسل باز ميكنيد فيدها يكي نشود
براي پرينت در ويندوز از برنامه هاي تحت داس هم هيچ راهي نيست.
با تشكر

Seso

New Member
دوستان عزيز
سلام.

يك راه عالي ديگر براي تبديل پرونده هاي ايران سيستم داس (مانند پرونده هاي دي بي اف) به ويندوز ، نرم افزار پارس پندار است.

اين نرم افزار علاوه بر تبديل اطلاعات ، حتي برنامه هاي فاكس پرو تحت داس شما را هم از داس به ويندوز تبديل مي نمايد. آدرس سايت پارس پندار www.parspendar.net است.

موفق باشيد.

Seso

New Member
نرم افزار پارس پندار (www.parspendar.net) تعداد زيادي فونت سازگار با ايران سيستم به تمامي انواع ويندوز (حتي ويندوزهاي خالص انگليسي) اضافه مي كند بطوريكه تمام پرونده هاي ايران سيستم داس شما حتي بطور مستقيم در كليه ويندوزها (به نوع ويندوز ربطي ندارد) هم قابل مشاهده و هم قابل چاپ و هم قابل انتقال به اكسس و اكسل خواهند بود.

پارس پندار كار هاي بالا را حتي براي كاراكترست هاي پانيذ و سايه (هر دو تحت داس) هم انجام مي دهد.

www.parspendar.net

موفق باشيد.

با سلام
من يك برنامه نوشته ام كه اطلاعات را از تحت بانک فکس پرو dbf و پارداکس به اکسس و اکسل وٍ Sqlserver انتقال میدهد برنامه همان اطلاعاتی که شما تحت داس می بینید و با همان فرمت به ویندوز انتقال می دهد این برنامه اطلاعات تحت فارسی ساز ایران سیستم و فارسی ساز سایه را به یونیکد تحت ویندوز تبدیل میکند ترکیب حروف با اعداد و حروف انگلیسی نیز هوشمند عمل می کند و درست انتقال می دهد برنامه عکس این حالت را نیز انجام می دهد یعنی اطلاعات را از ویدوز به داس انتقال می دهد یعنی بانک اکسس را گرفته وبه بانک فکس پرو تبدیل می کند این برنامه الان در 5 شرکت بزرگ بعنوان یک ابزار روزانه در حال کار می باشد برای دانلود این برنامه به سایت هلیا سیستم heliasystem.net به لینک زیر بروید
http://heliasystem.net/Convertor.aspx

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا