مبحث تخصصی موتور رندر ماکسول ( آموزش - دانلود - بحث )

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
این مبحث جهت اموزش موتور ماکسول هست و چیز های مربوط به اون هست .

اموزش ها توسط خودم ساخته میشند .

قوانین و نکات مربوط به این مبحث :

- پست درخواست اموزش و درخواست لینک دانلود به هیچ وجه نکنید .

- آموزش های خارجی رو قرار ندید یا لینک و یا ...

- در صورتی که مایلید چیزی رو اموزش بدید یا با فیلم و یا با توضیح تئوری + عکس باشه .

- اموزش ها در ورژن ماکسول 2 و 3 انجام میشند ، پس با توجه به ورژنی که دارید اموزش هارو دانلود کنید .

- برای درخواست اموزش یا سوالتون بهم پیغام خصوصی بدید .

- درصوت تمایل به همکاری بهم پیغام خصوصی بدید .

- برای دونستن و کار با مکسول باید شما دانش قبلی داشته باشید اموزش ها از سطح متوسط تا پیشرفته هستند .

- برای تشکر کردن فقط کافیه دکمه ی تشکر رو بفشارید و پستی نزنید .

- اگر قسمتی از اموزش مبهم هست در همین مبحث مطرح کنید .

- قوانین مربوط به انجمن رو در این مبحث هم رعایت کنید و لطفا اسپم و پست حاشیه ای ایجاد نکنید .

- حجم فایل ها در حد امکان کم میشه ، درخواست کم کردن حجم فیلم رو نکنید .

امیدوارم بتونیم راه خوبی رو بریم .
با تشکر

LinkinForEver

خب اموزش اول رو با متریال سازی در موتور های Unbiased شروع می کنیم . شما با یاد گرفتن ساخت متریال در ماکسول میتونید به راحتی در ARION ، THEA و تمامی موتور های فیزیکال متریالتون رو بسازید .

متریال که من مد نظر دارم برای شروع ، فلز ها و چوب هست .

بعد میریم سراغ چمن و نور پردازی داخلی .

اگر مباحث اولیه مکسول رو یاد ندارید باز هم اموزش ها میتونن خیلی کمک کنند خود به خود . مکسولم در حال حاضر مشکل پیدا کرده ورژن 3 ، در حال دانلود اپدیتش هستم .

فایل های مربوط به اموزش ساخته شده ، میتونید امشب دانلود کنید .

باتشکر

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

خوب دوستان عزیز بخاطر تاخیر عذر خواهی میکنم ، در حال مدل سازی این صحنه بودم ، تمرینی بود اما برای اموزش گفتم از همین صحنه استفاده کنیم .

sasasBCjUP.jpg

این صحنه رو دانلود کنید و فایل های داخل زیپ رو در ادرس : Program Files\Next Limit\Maxwell 3\preview\ بریزید و مکسول رو اجرا کنید ، سپس از قسمت انتخاب صحنه متریال H13 Scene A رو انتخاب کنید.

asads.jpg

این صحنه در حال حاضر یک ایرادی داره که بخاطر این ویندوز 8 ... هست و به محض درست کردنش اپدیت این صحنه رو قرار میدم .

برای دانلود روی عکس زیر کلیک کنید .

من دیدم زیاد کسی نیست که مبانی مکسول رو یاد داشته باشه پس تصمیم گرفتم از مبانی شروع کنیم . پس اگر مبتدی هم هستید و میخواید شروع کنید میتونید به این مبحث بپیوندید .

برای اینکه از آپدیت های این مبحث خبردار بشید در بالای انجمن بر روی ابزار موضوع کلیک کنید و اخذ اشتراک در این مبحث رو انتخاب کنید .

با تشکر .

meysam50

New Member
سلام مهندس،ممنون که از پایه دارید یکی از قدرتمندترین موتور رندرهای دنیا رو آموزش میدید.به نظرم اگه آموزش هاتون بصورت فیلم و با صدا باشه،خیلی عالیه.در ضمن اگر مقدور هست ورژن 3 مگسول رو آموزش بدید.بازم ممنون.

S.yadegari

Member
سلام آقا من تو کرک مکسول هنوز گیر کردم

کسی هست بهم کمک کنه ورژن
[h=1]Maxwell Render v3.1.0[/h]
هر کاری میکنم نمیشه ممنون میشم کسی کمک کنه

جدیدترین ارسال ها

بالا