مباحث پیرامون پرداخت آنلاین و شرایط آن

hami131

Member
پانیز سرور پرداخت آنلاینتون کجاست؟
منظورتون شماره کارت که نیست!

با عزض سلام
دوست عزیز از طریق سایت بانکشون میتونن پرداخت رو انجام بدن یعنی انتقال وجه به این میگن پرداخت آنلاین
با تشکر

p30tip

Member
با عزض سلام
دوست عزیز از طریق سایت بانکشون میتونن پرداخت رو انجام بدن یعنی انتقال وجه به این میگن پرداخت آنلاین
با تشکر
دوست عزیز! مثل اینکه شما هنوز فرق آنلاین بانکینگ با پرداخت آنلاین رو نمی دونین!
این روش که شما می گین از طریق اینترنت بانک انجام می گیره و جزو خدمات آنلاین بانکینگ هست و ربطی به پرداخت آنلاین نداره. ممکن هست اصلاً کاربر در بانک مورد نظر حساب نداشته باشه یا اینکه درخواست اینترنت بانک نداده باشه! ولی در کل به این کار اصلاً پرداخت آنلاین نمی گن... بهش می گن انتقال وجه آنلاین...

پرداخت آنلاین اینه که شما می ری بانک درخواست Merchant ID و Password می دی و معمولاً هم تا اونجایی که شنیدم سالی 1.5 میلیون + 3% از پرداخت های مشتریانتون باید به بانک بدید. و شما کاری می کنید که کاربر به اندازه مبلغ کل صورتحسابش به Gateway پرداخت آنلاین بانک وارد بشه و همونجا با ارایه ی مشخصات کارت، مبلغ از حساب مشتری کسر بشه و به حساب شما منتقل بشه و سپس بصورت فوری یا بعد از تایید مدیر/شخص وارد اکانتش فعال شه.

کیه که 1.5میلیون تومان پول بی زبون بده بانک برای اینکه از انتقال وجه رایگان استفاده نکنه و3درصد هم بده بانک که دیگه شرکت های بزرگی که درآمد میلیونی از سایت خودشون دارند اینکار رو میکنند که ما این هزینه رو نداریم بهترین روش انتقال وجه است و یا به نزدیکترین سوپر مارکت رفته وپرداخت رو انجام بدین:d منظور من انتقال وجه بود آنلاین نه این .در هر صورت ببخشید
با تشکر

p30tip

Member
خب دیگه! پس لطفاً اگر ندارید نگید داریم! یا به معنی اشتباه به کاربرا نگید که گیج نشن :wink:

p30tip

Member
چند ماه پیش من از دوستانم شنیدم اینطوری بود حالا در هر صورت فکر نکنم رایگان بدن!

MJ Rayaneh

Well-Known Member
نميخوام تاپيك از موضوع اصليش منحرف بشه ولي من كه كارشناس بانكداري سامان پرسيدم گفت امكان پرداخت آنلاين در سايت رايگانه و فقط بايد حساب حقوقي داشته باشي.

p30tip

Member
دوستان من الان راهنمای متقاضیان استفاده از پرداخت الکترونیکی پارسیان رو گرفتم و توش نوشته:
در صورت شرکت بودن:
چك يا سفته تضميني به مبلغ 10/000/000 (ده ميليون ريال) در وجه شركت تجارت الكترونيك پارسيان ( بدون قيد ضمانت و تاريخ).
و در صورت شرکت نبودن:
چك يا سفته تضميني به مبلغ 20/000/000 (بیست ميليون ريال) در وجه شركت تجارت الكترونيك پارسيان ( بدون قيد ضمانت و تاريخ).

pardisgroup

Active Member
وقتی همه بانک ها دارند پرداخت بین بانکی رو فعال می کنند (سامان - صادرات - ملی) چه لزومی به پرداخت آن لاین هست ؟ به خصوص اینکه امنیت تراکنش هم بالاتره.

p30tip

Member
خب همه ی این تراکنش ها با ssl انجام می شه و سیستم هاشون هم تا اونجایی که می دونم زیاد فرقی ندارن.

webmizban.com

Active Member
جهت اطلاع حضرات عالیات عرض کنم که برای پرداخت آنلاین بانک سامان
کافیه شرکت ثبت شده باشید یا جواز کسب داشته باشید و هزینه ای هم دریافت نمی کنند . برای راه اندازی پرداخت آنلاین در سایت شما تنها به اعضاء هر خرید , پرداخت کننده 5. تا 1% به بانک پرداخت خواهد کرد از درگاه پرداخت بانک سامان

اگر شرکت هستید یا جواز کسب دارید کافیست 2 نمونه از 6 صفحه فرم زیر را پر کرده برای بانک سامان ارسال کنید (یعنی 12 صفحه)
و زیر تمام صفحات را نیز امضاء کنید :

http://www.sep.ir/images/form/gharardad-internet.pdf

مدارک مورد نیاز جهت عقد قرارداد پذیرندگان اینترنتی

» حساب بانکی به نام شرکت یا موسسه نزد بانک سامان (کپی صفحه اول دفترچه حساب).
» تصویر شناسنامه مدیران ومسئولین صاحب امضاء
» تصویر روزنامه رسمی و آگهی آخرین تغییرات
» سوابق فعالیت شرکت / موسسه

برای بانک پارسیان هم با آقای ابوطالب تماس بگیرید تا فرم های مربوط را بعد از برسی سایت برای شما ارسال کنند:
ایشون کارشناس و مسئول پرداخت الکترونیک بانک پارسیان هستند هستند: [email protected]
برای بانک پارسیان سفته نیز مورد نیاز است.

آخرین ویرایش:

p30tip

Member
جهت اطلاع حضرات عالیات عرض کنم که برای پرداخت آنلاین بانک سامان
کافیه شرکت ثبت شده باشید یا جواز کسب داشته باشید و هزینه ای هم دریافت نمی کنند . برای راه اندازی پرداخت آنلاین در سایت شما تنها به اعضاء هر خرید , پرداخت کننده 5. تا 1% به بانک پرداخت خواهد کرد از درگاه پرداخت بانک سامان

اگر شرکت هستید یا جواز کسب دارید کافیست 2 نمونه از 6 صفحه فرم زیر را پر کرده برای بانک سامان ارسال کنید (یعنی 12 صفحه)
و زیر تمام صفحات را نیز امضاء کنید :

http://www.sep.ir/images/form/gharardad-internet.pdf

مدارک مورد نیاز جهت عقد قرارداد پذیرندگان اینترنتی

» حساب بانکی به نام شرکت یا موسسه نزد بانک سامان (کپی صفحه اول دفترچه حساب).
» تصویر شناسنامه مدیران ومسئولین صاحب امضاء
» تصویر روزنامه رسمی و آگهی آخرین تغییرات
» سوابق فعالیت شرکت / موسسه

برای بانک پارسیان هم با آقای ابوطالب تماس بگیرید تا فرم های مربوط را بعد از برسی سایت برای شما ارسال کنند:
ایشون کارشناس و مسئول پرداخت الکترونیک بانک پارسیان هستند هستند: [email protected]
برای بانک پارسیان سفته نیز مورد نیاز است.
بله همونطور که عرض کردم اگر جواز ندارید و دارید به سراغ پرداخت آنلاین بانک پارسیان می رید، باید 2 میلیون چک به وجه بانک پارسیان بدون تاریخ بگذارید.

webmizban.com

Active Member
بله همونطور که عرض کردم اگر جواز ندارید و دارید به سراغ پرداخت آنلاین بانک پارسیان می رید، باید 2 میلیون چک به وجه بانک پارسیان بدون تاریخ بگذارید.

خیر اشخاص حقیقی هیچ چکی نزد بانک پارسیان نمی گذارند...سفته باید بزارید که دارای ارزش است...چک با سفته فرق می کنه. این سفته هم فقط برای این است که شما تظمین می کنید که بعد از خرید کاربر از سایتتان سرویس مورد نظر را ارائه می دهید در اصل یک تهد است به بانک که تراکنش پول را بر عهده دارد.

p30tip

Member
این عکس رو از PDF که از سایت خود شرکت پرداخت الکترونیک پارسیان دانلود کردم گرفتم، و این شرایط افرادی است که شرکت/جواز ندارند
و همچنین اگه دقت کنین نوشته چک یا سفته!
image-BCB6_4A43C46D.jpg

این دوستمون 250 مگ هاست می خواست نه آموزش پرداخت آنلاین و شرایطش و ... کلا موضوع عوض شد لطفا برای پرداخت آنلاین یک تاپیک جدا بزنید که معلوم باشه و بقیه هم استفاده کنند و تاپیک این دوستمون هم بهم نریزه
لطفا مدیر این انجمن این پست هارو انتقال بده به یک تاپیک جدید

جدیدترین ارسال ها

بالا