[phpNuke] ماژول Content از php-nuke بصورت جدا

من ماژول Content از php-nuke بصورت جدا می خوام !

یعنی می خوام بدون ناک کار کنه !

یعنب بتونم تو هر سایتی ازش استفاده کنم ! البته قسمت مدیریت Content هم باشه ها !

کسی می تونه کمکم کنه ؟

J4vad

Member
سلام ,

ببین دوست من خود این ماژول شامل یکسری فایل و دیتابیس خاص هست باید این ها رو ابتدا از ناک جدا کنید سپس یکسری ثابت ها در ناک تعریف شده است باید معادل ثابت ها رو در بدنه ماژول تعریف کنید ، سپس فایل index.php را از ماژول فراخوانی کنید فقط فکر می کنم جدا کردن مدیریت این ماژول کار کمی دشواری باشد و نیاز به گذاشتن کمی وقت دارد

باز هم پیشنهاد صادق جان را مناسب تر می بینم چرا که اسکریپت بانک مقالات زیاد وجود دارد .

موفق باشید.

صادق جان درست میگن ! ولی خوبیه ماژول ناک اینه که هم فارسی هستش و هم ادیتور داره و ....

البته من می خوام جوری بشه که وقتی میرم به Admin مستقیم به تنظیمات ماژول Content بره و بقیه ماژول ها نباشند !
میشه چند نمونه از این ثابت هایی رو که گفتین نام ببرید ؟

آخرین ویرایش:

S4DEGH

Well-Known Member
خب عزيز دل برادر همين آدرسي كه دادم توي بخش موضعاتش رو ببيني هست .. :دي
نكته بعدي اينكه خب شما همه ماژول هارو غير فعال كن و ماژول صفحه اول رو هم بزار روي Content و بلوك هارو ببند يا بلوك هاي مربوط به Content رو فعال كن ..

همين.

بحث اینجاست که من می خوام از ناک بیاد بیرون !
نمی خوام تحت ناک کار کنه ! می خوام فقط خودش باشه تا وقتی می خوام طراحی کنم راحت تر کار کنم !

J4vad

Member
دوست من ! برید پوشه Content رو باز کنید شروع کنید به نگاه کردن در کدها ! و همانطور که گفتم اقدام کنید به جدا کردن !

ببنید اگر بخواهید جدا کنید باید به کد نویسی آشنا باشید و من و دوستان نمی توانند به شما کد نویسی یاد بدهند چون این انجمن ؛ برای PHPNUKE هست و نه کدنویسی PHP شما باید از Content در نیوک الگو برداری کنید و در سایتی که می خواهید استفاده کنید ! همان Table ها رو استفاده کنید و الگوریتم و نحوه طراحی این ماژول رو انتقال بدید به سایتی که می خواهید طراحی کنید !

راه و شیوه ای جز این نخواهد بود که شما انظار بکشید تا کسی شما را به آن راه راهنمایی کند .

موفق باشید.

Placebo

Member
بله آقای جواد خان با سابقه ی طولانی در امر نگاه کردن کد ها به خصوص کد مردم راهنمای خوبی برای شما هستند nemesiss جان

Mandana

Active Member
بله آقای جواد خان با سابقه ی طولانی در امر نگاه کردن کد ها به خصوص کد مردم راهنمای خوبی برای شما هستند nemesiss جان

دوست عزیز در صورتی که نمی تونید راهنمایی کنید دلیلی بر زدن پست بیهوده نیست.مشکلاتتون رو لطف کنید در پیغام خصوصی حل کنید و اون رو در حیطه ی فروم نکشید.در صورت تکرار بر خلاف میلم برخورد جدی تری می کنم.چون روش شما اصلن درست نیست
موفق باشید...

Placebo

Member
ماندانا جان ... ببین .. فرض کن کارای گرافیکی قشنگ خودت رو همرو یک جا روی یک سایت جمع کنم ....

به اسم و رسم خودم بزارم ... و از کنارش شهرت و ... اینا کسب کنم !

اون وقت بهت چه حسی دست میده ؟ صدات در نمیاد؟ نمیای توی همین سایت تاپیک بدی ؟ به 4 تا آدم خبر نمی دی؟

پس اگر خودت رو بزاری جای ما حق میدی بهمون ...

حالا وقتی همون من بلند شم بیام بهت بگم : من متوجه منظورت نمی شم ... همه اش کاره خودمه چیزیو ندزدیم ... این مدتم پسر خوبی بودم ... کاره بدی نکردم ... کارای منم حرف نداره .. تو اصلا کارای گرافیکیت مفت نمی ارزه !

حالا چه احساسی بت دست میده؟

طبق جلسه ی اخیر من با بقیه مدیرای گروه به این نتیجه رسیدیم ... که کاری به این مردک نداشته باشیم ... و دیگه هیچی نگیم تا بیشتر مشکل برای خودمون درست نکنیم ... که این پست من برای قبل از اون جریانه ...

البته بیچاره مثله اینکه تا پستی از ما میبینه سریع دکمه ی گزارش پست رو میزنه که شما بیای برخورد کنی :d !

در هر صورت ما دیگه چیزی نمی گیم ... تا ببینیم خودش آدم میشه یا نه ... دیگه برای ما فرقی نمی کنه !

هدف من از این پست این بود که شما برای 1 دقیقه هم شده خودت رو بزاری جای ما ... و ببینی یکی کارای خودت رو به اسمه خودش می داد چه کار می کردی

همین ...

دیگه هم صحبتی نه شما بکنید نه ما ... امید وارم این پسر ... یک روزی آدم بشه ... و سرش بخوره به سنگ

Exoid

Member
سینا جان فکر نکنم دیگه ادامه دادن همچین بحثی توی هر سایت درست باشه.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا