[phpNuke] ماژول پیشرفته فروشگاه آنلاین برای phpnuke

nopnet

Member
:: اطلاعات کلی ::

پس گذشت چند هفته و تلاش روز افزون تیم برنامه نویسی پرتال شبکه نپ سرانجام این تیم توانست ماژول فروشگاه را برای سیستم phpnuke تنظیم کند . چون تا کنون ماژول فروشگاه کاملی برای سیستم phpnuke معرفی نشده بود ما تصمیم به انجام این پروژه شدیم .در همین جا هم وظیفه خود می دانیم که از این تیم فعال نهایت تشکر و قدردانی را به عمل می آوریم.

لازم به ذکر است که این ماژول قبلا برای نیوک پلانتیوم فارسی شده بوده است ولی چون سیستم phpnuke از همچنین نعمتی محروم بود ما تصمیم به انجام این کار کردیم . از همین جا از گروه afagh نیز تشکر میکنم.

این ماژول دارای امکانات فوق العاده ای می باشد که از جمله آن می توان به قابلیت پذیرش چندین ارز مختلف و همچنین پشتیبانی بیش از 15 روش مختلف برای پرداخت پول به صورت آنلاین و همچنین چندین راه برای ارسال کالا می باشد . شایان ذکر است که این ماژول امکان برقراری ارتباط با بانک های ایرانی از جمله بانک سامان را در خود دارد و کاربران در داخل کشور نیز می توانند پیش از پیش از این ماژول لذت ببرند . برای راحتی کار کاربران عزیز تیم برنامه نویسی پرتال ها تغییراتی را به طور پیش فرض در این مآژول داده است که از جمله آن ها می توان به اضافه کردن ارز رسمی ایران ( ریال ) به این مآژول نام برد . امنیت این ماژول به طور 100 % تست شده است و برخلاف ماژول های فعی که قبلا معرفی شده بودند این ماژول دارای امنیتی فوق العاده می باشد .

:: آموزش نصب ماژول ::
ابتدا فایل را از این قسمت دریافت نمایید .
بهphpmyadmin و سپس بانک اطلاعاتی phpnuke خود و سپس به درون لبه sql بروید .
محتویات فایل sql که در پوشه sql موجود است را درون قسمت مربوط به query کپی کنید .
سپس بقیه فایل ها را همانطور که هستند درون هاست خود آپلود نمایید .
کار نصب ماژول فروشگاه با موفقیت به پایان رسید ! :wink:

در صورت بروز هرگونه مشکل آن را در تاپیک مربوط در شبکه نپ مطرح نمایید.
آدرس تاپیک : http://www.nopnet.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4#8

آخرین ویرایش:

VAHID216

مدیر بازنشسته
دست شما و گروه شما درد نکنه . بالاخره یکی زحمت کشید واسه این نیوک معمولی تنظیم کرد.
موف باشید

izone

Active Member
نیوک معمولی!!! :d

وحید جان میشه بگید فرق بین نیوک "معمولی" و "غیر معمولی" چیه؟ آیا این نیست که "غیر معمولی" چندین مود و ماژول از اول توسط تنظیم کننده های خارجی روش نصب شده ولی این نیوک "معمولی" خیلی از مودها و ماژولهای دیگر روش توسط ایرانیها نصب شده است؟ هسته نیوک که همان است که بوده (نگو که تغییرات زیاد توش دادند که ازت میخوام بگی چه تغییراتی :d ) و فقط یکسری آدرسها را تغییر دادند و ماژول روش کار گذاشتند. اگر اینطوریه که خوب نیوکهایی که ماژول و مود زیاد روش است باید سوپر پیشرفته باشند؟ یا اینکه حتما باید توسط خارجیها ماژولهاشون نصب شده باشه؟

پس خواهش میکنم در گفته هایتان یک کمی کمتر طعنه بزنید!

ممنون.

از دوست خویمان هم بابت تنظیم این ماژول برای نیوک ایران نیوک سپاسگزارم. ماژولی بود که خیلیها دنبالش میگشتند و امیدوارم مورد پسند همه قرار بگیره.

VAHID216

مدیر بازنشسته
izone جان والا اسم بهتری دیگه ای پیدا نکردم نمی تونستم بگم اوو یا پلاتینیوم مجبور شدم بگم معمولی چون همه متفاوت از معمولی می دونند چون که تا حالا هک نشدن حتما یه فرقی باید باشه و طعنه هم نزدم من اصلا قصد چنین کاری رو نداشتم .
من فکر می کنم قبلا ما تمام این حرف ها رو باشما دوست گرامی زدیم و کار های لازم انجام شده.
موفق باشید

S4DEGH

Well-Known Member
لطفا بحث رو شروع نكنيد ! خودتون هم خوب ميدونيد پلاتينيوم فرقش با ايران نيوك چيه !!! هم از نظر هسته و هم از نظر مسائل ديگه !
پس لطفا شرع نكنيد !
=================

nopnet جان .
بسيار خرسند شدم تا اين خبر رو شنيدم ! و اميدوارم اين ماژول مورد استفاده همه علاقمندان گردد !

اين افتخاريست براي ايران و ايرانيان !

izone

Active Member
sadeghkhafan گفت:
لطفا بحث رو شروع نكنيد ! خودتون هم خوب ميدونيد پلاتينيوم فرقش با ايران نيوك چيه !!! هم از نظر هسته و هم از نظر مسائل ديگه !
پس لطفا شرع نكنيد !
=================

nopnet جان .
بسيار خرسند شدم تا اين خبر رو شنيدم ! و اميدوارم اين ماژول مورد استفاده همه علاقمندان گردد !

اين افتخاريست براي ايران و ايرانيان !

صادق جان مگه بحث کردن راجب این موضوع اشکالی داره؟؟

نه من نمیدونم اگر ممکنه شما بفرمایید که فرقش از دید فنی چیه؟

ممنون از شما.

S4DEGH

Well-Known Member
ببن فرهاد جان اين تاپيك براي معرفي اين ماژول هست و وقتي اين بحث مياد وسط .... باعث منحرف شدن تاپيك ميشه ! و قوانين اينجا نقض ميشه !

در مورد فرق و .. اگر خيلي دوست داريد بحث بشه مشكلي نيست ! يك جاي ديگه نه اينجا !
من هميشه گفتم اگر ميخواي فرقش رو در كد نويسي ببيني كافيه فايل هاش رو با نيوك مقايسه كني !

siavashmusic

Active Member
nopnet گفت:

پس گذشت چند هفته و تلاش روز افزون تیم برنامه نویسی پرتال شبکه نپ سرانجام این تیم توانست ماژول فروشگاه را برای سیستم phpnuke تنظیم کند . چون تا کنون ماژول فروشگاه کاملی برای سیستم phpnuke معرفی نشده بود ما تصمیم به انجام این پروژه شدیم .در همین جا هم وظیفه خود می دانیم که از این تیم فعال نهایت تشکر و قدردانی را به عمل می آوریم.

لازم به ذکر است که این ماژول قبلا برای نیوک پلانتیوم فارسی شده بوده است ولی چون سیستم phpnuke از همچنین نعمتی محروم بود ما تصمیم به انجام این کار کردیم . از همین جا از گروه afagh نیز تشکر میکنم.

این ماژول دارای امکانات فوق العاده ای می باشد که از جمله آن می توان به قابلیت پذیرش چندین ارز مختلف و همچنین پشتیبانی بیش از 15 روش مختلف برای پرداخت پول به صورت آنلاین و همچنین چندین راه برای ارسال کالا می باشد . شایان ذکر است که این ماژول امکان برقراری ارتباط با بانک های ایرانی از جمله بانک سامان را در خود دارد و کاربران در داخل کشور نیز می توانند پیش از پیش از این ماژول لذت ببرند . برای راحتی کار کاربران عزیز تیم برنامه نویسی پرتال ها تغییراتی را به طور پیش فرض در این مآژول داده است که از جمله آن ها می توان به اضافه کردن ارز رسمی ایران ( ریال ) به این مآژول نام برد . امنیت این ماژول به طور 100 % تست شده است و برخلاف ماژول های فعی که قبلا معرفی شده بودند این ماژول دارای امنیتی فوق العاده می باشد .

محتویات فایل sql که در پوشه sql موجود است را درون قسمت مربوط به query کپی کنید .

آدرس تاپیک : http://www.nopnet.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4#8

باز هم عضویت؟!!

izone

Active Member
صادق جان

از اینکه در دنباله این تاپیک نوشتم و مینویسم پوزش میخوام هم از شما و هم از نویسنده تاپیک که میدونم چه اندازه برای این ماژول زحمت کشیده. ولی زمانیکه شما یا افرادی از گروهتان تیکه میندازید یعنی این زحمات را به تمسخر گرفتن پس مجبورم که به گونه ای پاسخ دهم.

شما نوشتید که اگر شما بحث میخواهید بگید! اینجا فقط من مینویسم و امیدوارم منظور از "شما" گروه ایران نیوک نباشد و شما این را از روی ادب همیشگی خود نوشته باشید که از این بابت سپاسگزارم. (فقط خواستم بگم که من نظر خودم را مینویسیم).

این گفتگو هم از دید من بسیار دوستانه است و اگر شما اینرا گونه دیگری احساس میکنید بفرمایید تا من دیگه چیزی ننویسم.

حالا بریم سر اصل موضوع که چرا شما (ها) نیوک تنظیم شده دیگران را "معمولی" و نیوک فارسی شده خودتان را "پیشرفته" مینامید.

از دید من انسان (بویژه زمانیکه در پست مدیریت تالاری که بی طرف است مانند همین مجید آنلاین) میتواند سخن دل خودش را به چندین گونه بیان کند. اگر بخواهیم درست و ساده ترین راه را پیدا کنیم میشه گفت:

نیوک پلاتینیوم یا آفاق

نیوک اوولوشن

نیوک مشهد تیم

نیوک ایران نیوک یا آی ان پی

پس نیازی به اینکه در همه جا از پلاتینیوم بنام پیشرفته و از نیوکهای دیگر بنام معمولی نام برده شود نیست مگر اینکه منظوری در پشت آن باشد!

وحید جان در بالا به هک نشدن پلاتینیوم اشاره کردند که اشاره بسیار خوبی بود.

در اینباره باید بگم که شما آمار دقیقی از پلاتینیوم های هک شده (غیر فارسی زبان) ندارید پس کمی تحقیق کنید. در مورد پلاتینیوم فارسی هم باید بگم چون هنوز استفاده کننده زیادی نداره کسی از هکرها علاقه ای برای اینکار نشان نداده و امیدوارم که هیج زمانی هم نشان ندهد (چون آرزوی من هک شدن تارنمای کسی نیست و برای امنیت بیشتر کار میکنم).

ولی نیوک آی ان پی از همان ابتدا مورد نظر خیلی ها بود تا هک شود چون استفاده کننده زیاد دارد و راه هک کردنش را اگر کسی پیدا کند میتواند روی بسیاری از تارنماها اعمال کند. (اینو نمیگم چون گروه ما آی ان پی را بیرون داده و فقط دید خودم از این موضوع را میگم) و برای هکرها هم میشه گفت یک نوع برجستگی است که ایران نیوک را هک کنند.

هم من و هم شما خوب میدونیم که اگر هکری وارد باشه و مصمم به اینکه تارنمایی را هک کنه میتونه. حالا میخواد از html ساخته شده باشه یا پلاتینیوم یا آی ان پی.

حالا بریم سراغ تفاوتهای پلاتینیوم با نیوکهای دیگر:

شما میگید فقط کدها را نگاه کنید متوجه تفاوت میشید. من بارها نگاه کردم و بجز تغییرات ساده چیز دیگری ندیدم. در ضمن همه افرادی که استفاده کننده هستند زبان php را درست نمیدانند (یکشون هم خود من). اگر ممکنه فرقهای آنرا بگونه ساده بفرمایید چون این برای تارنمای آفاق هم خیلی خوب میشه که همه با چشم باز آنرا دریافت کنند.

همانگونه که گفتم از دید من پلاتینیوم تنها تفاوتی که با نیوک دست نخورده یا اصلی داره مودها و ماژولهای روی آن است. که اینکار روی آی ان پی هم انجام شده فقط با این تفاوت که ما خودمان اینکار را کردیم و پلاتینیوم از ابتدا توسط گروه خارجی تنظیم کننده اش انجام شده. تفاوت دیگر هم کمی یا زیادی مودها و ماژولها است که هر گروهی به سلیقه خودش اینکار را انجام داده است.

از شما برای نوشته زیر پوزش میخوام و قصد بدی ندارم. ولی اینگونه که من میبینم اگر کسی همه ماژول و مودهای موجود در بازار نیوک را میخواد پس میره نیوک Evo را میگیره و اگر کسی میخواد خودش بتونه تغییر و تنظیم بده میتونه از آی ان پی یا مشهد تیم استفاده کنه. همین گفته از دید من برای نیوکهای خارجی هم صادق است. (گفتم قصد بدی ندارم و نظر من اینه و امیدوارم نظر شما را هم بشنوم).

من چون نحقیقی کرده باشم در مورد گفته های شما که پلاتینیوم 70 درصد در کد نویسی با نیوک "معمولی" تفاوت داره در وب گشتی زدم ولی جایی را که این را تایید کرده باشه هنوز نیافتم. اگر ممکنه بفرمایید من کجا بگردم.

امیدوارم از گفته های من ناراحت نشوید چون فقط جنبه یادگیری داره و گفتگوی تخصصی است.

دوباره سخن بالایی را تکرار میکنم:

این گفتگو هم از دید من بسیار دوستانه است و اگر شما اینرا گونه دیگری احساس میکنید بفرمایید تا من دیگه چیزی ننویسم.

پیروز باشید.

VAHID216

مدیر بازنشسته
izone جان خیلی ممنون از سخن دوستانتون که چندان دوستانه هم به نظر نمی رسید:D ولی من الان بر سر دو راهی گیر کردم که قوانین مجید آنلاین رو احترام بزارم و یا از خودمون دفاع کنم. چون که izone جان عزیز به نظر من با یک ببخشید نمی شه قوانین رو شکست.:lol: اگه می شه شما یه جای دیگه یا یه تاپیک جدید بزنید تا با هم این صحبت های دوستانه رو انجام بدیم که هم قوانین مجید انلاین رو احترام گذاشته باشیم و هم بقسه ما جرا...
:)

izone

Active Member
وحید جان میشه بگید کجای سخنم غیر دوستانه بود؟

شما هر گونه که میخواهید با ما سخن میگید ولی تا من چیزی میگم بجای پاسخ دادن میگید غیر دوستانه بود!!!

S4DEGH

Well-Known Member
سلام

بحث خوبي هست ! و من هم دوست دارم شركت كنم ! اما توي اين تاپيك نه ! كمي صبر كنيد من فرصت كنم و اين چند تاپيك آخري رو توي يك تاپيك اصلي قرار بدم . اينطوري بهتره !

من الان واقعا سرم شلوغه و اصلا وقت جواب دادن ندارم مخصوصا توي اين ضمينه كه بايد فكر و بررسي كنم !

halal314

New Member
سلام
آقا وقتی من روی لینک دریافت کلیک میکنم ,صفحه ارور باز میشه ,از دوستان عزیزم خواهش میکنم که یک لینک درست به من بدن (مثلا از رپیدشیر)چون شدیدن به این ماژول نیاز دارم
بازم ممنونم

آدرس تاپیک : http://www.nopnet.com/modules.php?name=forums&file=viewtopic&t=4#8

دسدتون درد نکنه لطف کردین

جدیدترین ارسال ها

بالا