ماژول و کامپوننت رو چجوری نصب کنم ؟

combat

New Member
سلام

من براي سايتم از مامبو ميخوام استفاده كنم ( به كوري چشم Nuke)

1 : نسخه فروشگاه مامبورو نصب كردم اما مثل ايكه اين كامپوننت php shop به طور پيش فرض فعال نيستش

حالا من اگه بخوام اينو نصب كنم چكار بايد انجام بدم

بطور كلي اين نصب كامپوننت و ماژول رو اگه ميشه توضيح بدين

2: داخل سورس سيستم 2 تا پوشه كامپوننت و 2 تا پوشه ماژول موجوده ( يكي در روت و يكي هم در قسمت ادمين ) حالا سوال اينجاست كه اينا فرقشون چيه كدوم يكي از اين پوشه ها برنامه هاش بايد نصب بشه ؟

اين شكل نصب كامپوننت هستش اگه اشتباه نكنم از اينجا چطوري براي نصب كامژوننت مسير بدم ( به فرض اينكه فايل رو رو سرور آپلود كرده باشم )

Mambo.jpg

ممنون

آخرین ویرایش:
سلام

از روی عکس من میگم:

1. اون قسمت فایل کامپوننت رو باید Browse کنید.....در ضمن باید به صورت ZIP هم باشه....بعد دکمه آپلود و نصب رو که بزنید....خود سیستم مامبو...فایل رو از روی کامپیوتر شما آپلود و نصب میکنه.

2.شما میتونید از این راه نیز استفاده کنید...یعنی فایل ZIP کامپوننت رو داخل پوشه ای که آدرسش درون عکس هست آپلود کنید و فقط اسم فایل ZIP رو بهش بدین و دکمه نصب رو بزنید.......این کار بیشتر برای نصب کامپوننت هایی بکار میره که حجم زیادی دارن و احتمال داره وقتی از روش اول استفاده میکنید..با مشکل روبرو بشید.

یا علی / فرهاد نوری

combat

New Member
سلام

ممنون آقا فرهاد

من اين PHP SHOP زيپ كردم و به اين مسير هم آپلودش كردم :

nasb00.jpg

اما اين ارور رو ميده ميگه اگه اشتباه نكنم فايل ستاپ رو نميتونه پيدا كنه :

khata00.jpg

اينو من زيپ و آپلود كردم

root.jpg

اگه ميشه فرق اين پوشه هاي كامپوننت و ماژول رو كه در قسمت ادمين و روت هستش توضيح بدين

:blush:
ممنون

joomla

Member
سلام
مشکل شما این است آدرس فایل Zip را باید در بخش اول وارد کنید(آپلود کامپوننت تازه) اون هم باید فایل Zip بر روی کامپیوتر خودتون باشه

اگه می خواهید از قسمت دوم استفاده کنید باید تمام فایل های کامپوننت را در یک پوشه در داخل هاست کپی کنید و در قسمت دوم (نصب از روی دایرکتوری )مسیری که فایل کامپوننت را بدی
بای

combat

New Member
joomla گفت:
سلام
مشکل شما این است آدرس فایل Zip را باید در بخش اول وارد کنید(آپلود کامپوننت تازه) اون هم باید فایل Zip بر روی کامپیوتر خودتون باشه

اگه می خواهید از قسمت دوم استفاده کنید باید تمام فایل های کامپوننت را در یک پوشه در داخل هاست کپی کنید و در قسمت دوم (نصب از روی دایرکتوری )مسیری که فایل کامپوننت را بدی
بای

سلام

مرسی از جوابتون اما این چیزی که گفتی انجام دادم (پست بالا ) نمیدونم مشکل کجاست

joomla

Member
سلام
شما از کجا می خواهید این کامپوننت را نصب کنید آیا این کامپوننت را خودتون زیپ کردید یا آماده بوده
یا اکسرکت کردید می خواهید نصب کنید
بای

combat

New Member
سلام

پست دوم من ( در همین تاپیک رو)اگه با دقت بخونید متوجه منظور من میشید

من این کامپوننت رو که درون سورس خود سیستم موجود هست میخوام نصب کنم

joomla

Member
سلام
اگه همون نسخه فروشگاهی که در سایت مامبو یوزر است http://user.mambo.ir باید بگم که بار دیگه تست کردم مشکلی نبود و از اول سیستم فروشگاه کامل نصب و فعال است اگه مشکلی دارید و تو هاست می خواهید نصب کنید می تونیم براتون نصب کنیم.
بای

جدیدترین ارسال ها

بالا