[phpNuke] ماژول اخرین مطالب و...

de1

New Member
درود و سلام،

من در جستجو یک ماژول که اخرین مطالب سایت را نشان بدهد هستم. ضمننا یک سوال دیگر هم دارم: چگونه میتوانم که منو افقی را در سایت خود اضافه کنم؟

خیلی ممنون.

de1

New Member
خیلی ممنون از پاسخ شما.
من با phpnuke اشنایی ندارم.. من میخواهم که در طرف راست سایت ام یک لیست از اخرین اخبار ظاهر شود.. ایا این امکان بوسیله بلاک میشه یا ماژول؟
دست شما درد نکنه..

webalfa

Member
شما از قسمت مدیریت بلوک Last_5_Articles رو انتخاب کنید

پیشنهاد میکنم با بلوک ها کارکنید خیلی از مشکلات شما حل میشه

de1

New Member
خیلی ممنون.
ولی من میخواهم که تنها مطالب از یک بخش مشخص به نمایش گذاشته شود فعلا تمام مطالب سایت در ان بلاک ظاهر شده است. و امکان ندارد که تعداد نمایش مطالب بیشتر از 5 صورت گیرد؟
ممنون.

de1

New Member
مشکل اولی حل شد.. ایا چطور میتوانم که منو که در طرف راست سایت بشکل عمودی است با شکل افقی در قسمت بلای در وسط صفحه ظاهر بسازم؟
مرسی..

webalfa

Member
شما باید یک منوی جاوا اسکریپت بزارید بالای سایت توی هدر

S4DEGH

Well-Known Member
خیلی ممنون.
ولی من میخواهم که تنها مطالب از یک بخش مشخص به نمایش گذاشته شود فعلا تمام مطالب سایت در ان بلاک ظاهر شده است. و امکان ندارد که تعداد نمایش مطالب بیشتر از 5 صورت گیرد؟
ممنون.
اين مورد رو من بصورت كامل همراه با سورس فايل بلوك و جزئيات نمايش و ... توي انجمن قبلا گفتم .. !

جست و جو كنيد .. :)

ایا چطور میتوانم که منو که در طرف راست سایت بشکل عمودی است با شکل افقی در قسمت بلای در وسط صفحه ظاهر بسازم؟
همانطور كه webalfa جان گفتن شما بايد دستي ايجاد كني ولي خب ماژول هايي مثل sommaire هميچن قابليت اضافه كردن منوي كشويي و عمودي رو دارن .

جدیدترین ارسال ها

بالا